reklama

Alza zboží s chybnou cenou

Brik

Re:Alza zboží s chybnou cenou
« Odpověď #30 kdy: 12. 01. 2015, 09:56:22 »
Také jsem byl jeden z těch, kteří objednali zboží se slevou 97%. No co, ty 4 stovky mi za tu legraci stojí...

Stejné emaily, do 2 dnů vráceny peníze na účet a nabídka 10% slevy s odkazem, že na ten daný mail mám odpovědět, zdali chci objednané zboží s 10% slevou nebo jestli chci 10% na jiný nákup. Autor mailu je "klientský ombudsman" - toto označení mi přijde skutečně směšné...

Odpovídám na mail ombudsmanovi a ehle přichází notifikace, že moje odpověď "was deleted without being read on Monday, January 12, 2015 6:00:22 AM"

Vynikající přístup... Bylo mi od začátku jasné, že zboží nedostanu. Komunikace z mé strany slušná a vstřícná. Ani jsem žádnou slevu nechtěl. Na 10% slevu jim skutečně kašlu, utratil jsem u Alzy v prosinci cca 20tis Kč a žádnou slevu jsem nedostal, tak co bych chtěl teď. Byl jsem jen zvědavý, jak se k tomu celému postaví. 
Kdyby mi někdo napsal, že zboží nelze doručit vzhledem k ...blabla... omlouváme se a těšíme se na další spolupráci. Neřekl bych ani slovo, ale hrát si na komunikaci a maily mazat bez přečtení? Tento přístup mě skutečně zaráží...

reklama

Pavouk106

• 2 323
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
« Odpověď #31 kdy: 12. 01. 2015, 10:17:01 »
Já kdysi objednal chladič Accelero X2. Na Alzu jsem šel omrknout větráčky a v sekci "Chlazení" jsem dal řadit dle ceny (větráčky patří emzi nejlevnější věci sekce) a tohle bylo úplně nejlevnější, co vůbec měli. Tak jsem to objednal a že bude zadek, až si pro to přijdu a budou chtít 10x tolik. No a dodnes se mi doma válí Accelero X2 (tedy pasiv s heatpipes a PWM větráčkem), za kterej jsem dal 34 Kč ;D

Jo, chybí mi k němu grafika (na kterou je přesně dělanej), ale získal sjem za pakatel celkem výkonnej a celkem tichej chladič, kterej lze napasovat dle potřeby na cokoliv :-)

Vzhledem k době, kdy jsem to koupil, lze s jistotou tvrdit, že to na ně nejspíš vypadlo ve skladu ze starý krabice, tak se rozhodli to prodat alespoň tak (tu grafiku už doma asi moc lidí nemělo).

idnes.cz

« Odpověď #32 kdy: 15. 01. 2015, 00:41:27 »

zbytecny

« Odpověď #33 kdy: 15. 01. 2015, 00:47:48 »
To snad nikdo dělat nebude  ::)

reklama