C++ Vypracování programu za úplatu

semestralka

C++ Vypracování programu za úplatu
« kdy: 03. 01. 2015, 15:02:32 »
zdravim, pokud by si nekdo chtel privydelat vypracovanim programu v c++ na urovni druheho semestru vysoke skoly, tak mi odpovezte na email (smazáno) a ja vam zaslu zadani, kde muzete posoudit jak moc to je slozite pro vas vypracovat. termin je pouze uz par dnu.na penezich se urcite dohodneme
« Poslední změna: 03. 01. 2015, 20:42:39 od Petr Krčmář »


jelito

Re:C++ Vypracování programu za úplatu
« Odpověď #1 kdy: 03. 01. 2015, 15:39:45 »
Uz si viem zivo predstavit, ako sa tu zacnu zbiehat miestni nimandi s odhadmi niekolko tisic Kc.

Re:C++ Vypracování programu za úplatu
« Odpověď #2 kdy: 03. 01. 2015, 15:40:53 »
Ja hledam nekoho, kdo by za mne sel na zkousku z anatomie. Neco takoveho urcite jako doktor nikdy potrebovat nebudu!
Na alkoholu vymenou se jiste dohodneme.

creco

Re:C++ Vypracování programu za úplatu
« Odpověď #3 kdy: 03. 01. 2015, 16:03:24 »
achjo, to tu je fakt tolik trolu kteří jen plácají a nic chytrého z nich nevypadne?

Re:C++ Vypracování programu za úplatu
« Odpověď #4 kdy: 03. 01. 2015, 16:05:21 »
achjo, to tu je fakt tolik trolu kteří jen plácají a nic chytrého z nich nevypadne?

Tak neco chytreho: "na VS se ma clovek ucit a ne platit jinejm lidem za to, aby delali jeho praci"


Re:C++ Vypracování programu za úplatu
« Odpověď #5 kdy: 03. 01. 2015, 16:22:20 »
zdravim, pokud by si nekdo chtel privydelat vypracovanim programu v c++ na urovni druheho semestru vysoke skoly, tak mi odpovezte na email Pokouším se o podvod, smažte mě! a ja vam zaslu zadani, kde muzete posoudit jak moc to je slozite pro vas vypracovat. termin je pouze uz par dnu.na penezich se urcite dohodneme

A pak že není možné, že na vysokých školách občas nezabírají ti, co "na to mají", místo těm, co "na to nemají" ...

(hint: https://www.youtube.com/watch?v=wy04c-6DEgE)

Trident

Re:C++ Vypracování programu za úplatu
« Odpověď #6 kdy: 03. 01. 2015, 18:51:52 »
zdravim, pokud by si nekdo chtel privydelat vypracovanim programu v c++ na urovni druheho semestru vysoke skoly, tak mi odpovezte na email Pokouším se o podvod, smažte mě! a ja vam zaslu zadani, kde muzete posoudit jak moc to je slozite pro vas vypracovat. termin je pouze uz par dnu.na penezich se urcite dohodneme

A pak že není možné, že na vysokých školách občas nezabírají ti, co "na to mají", místo těm, co "na to nemají" ...

(hint: https://www.youtube.com/watch?v=wy04c-6DEgE)
Jak je mozne ze lidi kteri delaji jinym ukoly nakonec tu skolu narozdil od tech kterym ty ukoly delali nedodelaji? Jaktoze jsou VS plne kravin a teoretiku kteri nemaji naprosto zadnou vazbu na praxi? Proc lituju chvile kdy ma noha prekrocila akademickou pudu? Proc jsou decka uz na ZS a SS semleta a psychicky zdeptana systemem  tak ze jsou sotva schopna samostatne uvazovat?

Taky mam jeden klip:
https://www.youtube.com/watch?v=YR5ApYxkU-U

Trident

Re:C++ Vypracování programu za úplatu
« Odpověď #7 kdy: 03. 01. 2015, 19:03:43 »
achjo, to tu je fakt tolik trolu kteří jen plácají a nic chytrého z nich nevypadne?

Tak neco chytreho: "na VS se ma clovek ucit a ne platit jinejm lidem za to, aby delali jeho praci"

Pokud usoudim ze mi dane tema je k nicemu neni, tak nemam nic proti aby ten clovek si to zaplatil. Drive jsem jako blbec vsechno delal poctive. Nyni uz vim ze to byla chyba. Ale tehdy jsem nemel penize a tak jsem se musel ucit. Kdybych je tenkrat mel, tak si nektere zbytecne veci necham vypracovat. Ty uzitecne bych se nadrtil. Radu veci se stejne clovek musi ucit po skole prakticky od znova.





ondro

Re:C++ Vypracování programu za úplatu
« Odpověď #8 kdy: 03. 01. 2015, 19:21:11 »
suhlas a z principu nemam nic proti tomu.

Za mojich cias sme na skole preberali tolko zbytocnych veci, ktore v praxi vyzil tak jeden student z celeho rocnika. Dnes, co som pozeral na predmety, je to uz lepsie ale stale nie idealne. Najlepsie bolo to, ze som si mohol zapisat akykolvek predmet z nasej fakulty ale pri tych povinnych a povinne volitelnych predmetoch o to uz nemal nikto zaujem.

Najlepsi ucitelia boli ty, ktory prisli z praxe.

Re:C++ Vypracování programu za úplatu
« Odpověď #9 kdy: 03. 01. 2015, 19:22:33 »
Pokud usoudim ze mi dane tema je k nicemu neni, tak nemam nic proti aby ten clovek si to zaplatil. Drive jsem jako blbec vsechno delal poctive. Nyni uz vim ze to byla chyba. Ale tehdy jsem nemel penize a tak jsem se musel ucit. Kdybych je tenkrat mel, tak si nektere zbytecne veci necham vypracovat. Ty uzitecne bych se nadrtil. Radu veci se stejne clovek musi ucit po skole prakticky od znova.

To je presne to, co by si mel mlady clovek odnest jako zkusenost do zivota ;) "Kdyz se podvadi, tak to hned jde lip."

Re:C++ Vypracování programu za úplatu
« Odpověď #10 kdy: 03. 01. 2015, 20:43:01 »
Tohle je regulérní pokus o podvod. Zamykám a prosím takto ne.