Ubuntu 14.04 LTS stabilita & Evo/Lution

OTT

Ubuntu 14.04 LTS stabilita & Evo/Lution
« kdy: 26. 12. 2014, 09:29:12 »
Dobrý den,
mám dotaz a zároveň problém, jak už předmět popisuje nebo dal znát týká se to stability Ubuntu.
Jsem z toho tak trochu nešťastný, poslední dobou začínám mít pocit, že to už opravdu není, co to bývalo,
tedy aspoň, když si vzpomenu na teď už zastaralou verzi 10.10 nebo 10.04, nepamatuji si, že bych měl
takové problémy se systémem
Mám tu velmi časté pády systémových aplikací a o to více "Ubuntu zaznamenalo vnitřní chybu..."
Začínám mě to tak trochu děsit co se to s Ubuntu děje. A tak bych se chtěl zeptat, jestli mám takový pocit
jen já, nebo jestli nejsem sám.

Zároveň bych se chtěl zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s Evo/Lution, jsem tak trochu líný a nechce se mi Arch instalovat
ručně a už vůbec ne Gentoo, které mám hodně rád, je to na mě moc zdlouhavé, aspoň pro teď. Potřeboval bych něco skoro out of the box běžícího.
Jediný požadavek je, abych tam měl nějaké ide na HTML + CSS a prohlížeč, zbytek může vzít čert.  ;D

Moc děkuji za názory a připomínky.


Re:Ubuntu 14.04 LTS stabilita & Evo/Lution
« Odpověď #1 kdy: 26. 12. 2014, 10:04:34 »
Tak pouzij Ubuntu 12.04 a budes mit klid.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

smutný

Re:Ubuntu 14.04 LTS stabilita & Evo/Lution
« Odpověď #2 kdy: 26. 12. 2014, 10:59:29 »
Arch je fajn.

Evo/Lution osobně neznám.

Mám velmi dobré zkušenosti s manjaro linuxem. Je to Archu celkem podobné, je to svižné a je to i jednoduché. Stabilní je to také dost. (zkoušel jsem manjaro openbox)
Vřele doporučuji alespoň zkusit

kuba77

Re:Ubuntu 14.04 LTS stabilita & Evo/Lution
« Odpověď #3 kdy: 26. 12. 2014, 11:14:28 »
Citace
jestli máte někdo zkušenosti s Evo/Lution, jsem tak trochu líný a nechce se mi Arch instalovat

ještě je taky Antergos, ten jsem zkoušel ve VirtualBoxu a OK. Naběhne jako Ubuntu LiveCD/DVD/USB a pak se jednoduše dá nainstalovat a při instalaci dává na výběr několik graf. prostředí.

Jinak místo Ubuntu 14.04 můžeš taky dát Linux Mint 17.1, který vychází z Ubuntu 14.04 a žádné chyb. hlášky a pády jsem na něm zatím neměl.