Zkušenosti s Work and Travel USA

pepaQ

Zkušenosti s Work and Travel USA
« kdy: 10. 12. 2014, 20:09:35 »
Zdar lidi,
Mate nekdo z vas zkusenost eesp. byl nekdo ba W&T USA? jde o to, jak je to s potvrzenim o studiu? Ja bych chtel jit v cervnu 2015 ale VS koncim uz v unoru. Je mozny, ze bych si upracil potvrzeni o navsteve skoly popr. zohnal nekde original s mym jmenem?
Resi to agentura nejak, ze obvolava skoly?

Dik
« Poslední změna: 11. 12. 2014, 08:46:53 od Petr Krčmář »


Sten

Re:work and travel usa
« Odpověď #1 kdy: 10. 12. 2014, 20:59:30 »
Pro Work & Travel nemůžete být v posledním ročníku studia

txt

Re:work and travel usa
« Odpověď #2 kdy: 10. 12. 2014, 21:36:14 »
Někde jsem viděl WT i pro nestudenty do 28 let, jestli si dobře vzpomínám.

-666-

Re:work and travel usa
« Odpověď #3 kdy: 10. 12. 2014, 21:50:24 »
on by tam nekdo rozumny s upravenymi papiry letel? srsly?
bych chtel videt jak by se tvarili na imigracnim a na homelandu.

prvni by te nechali projit a druzi sbalili a poslali do petihevzdickoveho sklepeni, all-inclusive.

ledove sprchy, 180 hodin bez spanku, podavani tekute prumyslove stravy bez chuti usty, podavani bezne stravy analnim otvorem, zaveseni hlavou dolu, podavani tekutin analnim otvorem zrejme dokud se nevykadis usty, waterboarding, podchlazovani, zmrazovani, skladani "do krabice od bot" a kupa dalsich demokratickych vymozenosti.

vitejte v USA.

-666-

Re:work and travel usa
« Odpověď #4 kdy: 10. 12. 2014, 21:56:01 »
a kdyz se nahodou ukaze, ze jses jen dalsi nicotny ilegal, tak to bude jen: "sorry" jako u tech 29 co tam byli omylem. (z tech co se podarilo najit a prezili)


-666-

Re:work and travel usa
« Odpověď #5 kdy: 10. 12. 2014, 21:59:42 »
pokud si dobre vzpominam, tak to byl ex-agent jedne z tech jejich kdo vi jake sluzby, ktery toho cecence ve zpravach v primem prenosu prestehoval do ceska. jo ale jestli tam polezes s hornouherskym pasem, tak by to melo projit jako mexikanum.

Sten

Re:work and travel usa
« Odpověď #6 kdy: 10. 12. 2014, 22:05:24 »
Někde jsem viděl WT i pro nestudenty do 28 let, jestli si dobře vzpomínám.

Working Holiday Kanada a Nový Zéland

Existují další programy v USA, ale kromě Work & Tracel musíte mít dopředu domluvenou práci (můžete ji domluvit přes nějakou agenturu).

pepaQ

Re:work and travel usa
« Odpověď #7 kdy: 10. 12. 2014, 22:26:00 »
W&T USA plati i pro studenty posledniho rocniku. Ja jen, ze ci je mozny donest potvrzeni o studiu, i kdyz studentem nebudu. ja jen, jestli to overuji primo u skoly. I na socialku i jinde se nosi potvrzeni o skole a pochybuji, ze telefonuji na fakulty.

Jimmy

Re:work and travel usa
« Odpověď #8 kdy: 10. 12. 2014, 22:44:22 »
S tím posledním ročníkem to je pro různé státy různé. Když jsem byl na W&T já (2002), tak Češi z posledního ročníku jet mohli, ale např. Slováci nikoliv.

Vznesl bych dotaz na organizující agenturu, určitě to nebude první případ. IMHO protože se jedná o stále stejný akademický rok, tak by to neměl být problém.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:work and travel usa
« Odpověď #9 kdy: 11. 12. 2014, 00:28:10 »
Proc USA, proboha? Tahle zeme je na seznamu zemi, ktere bych chtel navstivit, hned pred Saudskou Arabii a Severni Koreou. Cely se tresu na to, jak hned po priletu rozdavam otisky prstu.

Jenda

Re:work and travel usa
« Odpověď #10 kdy: 11. 12. 2014, 01:20:18 »
Proc USA, proboha? Tahle zeme je na seznamu zemi, ktere bych chtel navstivit, hned pred Saudskou Arabii a Severni Koreou. Cely se tresu na to, jak hned po priletu rozdavam otisky prstu.
Jak řešíš, abys otisky nerozdával všude kolem sebe automaticky? Nosíš rukavice? Máš zalepená bříška prstů?

Michal Kovačič

Re:work and travel usa
« Odpověď #11 kdy: 11. 12. 2014, 08:45:11 »
W&T USA plati i pro studenty posledniho rocniku. Ja jen, ze ci je mozny donest potvrzeni o studiu, i kdyz studentem nebudu. ja jen, jestli to overuji primo u skoly. I na socialku i jinde se nosi potvrzeni o skole a pochybuji, ze telefonuji na fakulty.

Tak nějak se mi stále vybavuje slovo "podvod" - ale nejspíše jsem něco špatně pochopil...  :-\

vekslak

Re:work and travel usa
« Odpověď #12 kdy: 11. 12. 2014, 08:47:38 »
Proc USA, proboha? Tahle zeme je na seznamu zemi, ktere bych chtel navstivit, hned pred Saudskou Arabii a Severni Koreou. Cely se tresu na to, jak hned po priletu rozdavam otisky prstu.

USA je super zeme diky sve prirode a skvelym lidem co tam ziji. Nez budete USA hanit, doporucuji si tam zajet a chvili tam zit, verte ze urctite zmenite nazor. Nechci timto vsak rict, ze je tam vse dobre, ale se stoprocentni jistotou mohu rict, ze se mi tam zilo mnohem veseleji nez ve sve rodne zemi.

Filip

Re:Zkušenosti s Work and Travel USA
« Odpověď #13 kdy: 11. 12. 2014, 09:45:15 »
Po skole je Internship program

jinak W&T doporucuju. Ja se tam dostal jen jednou, ale dalo mi to hodne.

Pokud tam hodne chces a neni ti jeste moc, tak se prihlas na dalsi skolu. Nektere te vezmou bez prijimacek a semestr ti staci.

-666-

Re:Zkušenosti s Work and Travel USA
« Odpověď #14 kdy: 11. 12. 2014, 09:46:27 »
kdyz odhlidnu od tech drobnosti, jako jsou:
- otisky na letisti
- kontrola v cilove destinaci hotelovym kukatkem, kdy si natoci infra kamerou, ze jsi se ubytoval a s jakymi vecmi
- a obcasne sledovani.kontrola kde se prvni cca dva tydny zdrzujes

tak pak uz je to vsude podobny, proste jsi na navsteve, tak to tak musis brat. zbytek obcasnych negativ pak je o lidech tak jak vsude jinde.
tech delsich cest mam absolvovanych dost, ale rozhodne uz usa neberu tak ruzovo jako prvni pulrok.