Žebříček nejlépe platících IT firem v Čr

zboj

  • *****
  • 1 507
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Žebříček nejlépe platících IT firem v Čr
« Odpověď #15 kdy: 20. 03. 2017, 15:47:12 »
Tak určitě. Pro retardy to může být stejná osoba, proč ne.

Každopádně měl asi spíše blíž tobě, protože psal akorát nesmysly. Elitní vzdělání znělo ale cool, jen pochybuju, že by na něj měl peníze.

Jestli je nejmenovaná univerzita v Bostonu, MA, USA (dle tvých měřítek) málo elitní, tak už nevim... A nezaplatil jsem ani korunu, naopak jsem byl placen já. Navíc, pokud vezmu v úvahu univerzity/fakulty v ČR (samozřejmě ty top, jako ČVUT, MFF, VUT...) tak CZ školství je - v porovnání s US školstvím - na dost vysoké úrovni. Akorát tu nemáme peníze na to, abychom sem stáhli hlavy z celýho světa a zaplatili si vlastní žebříčky no. Ale to bys věděl, kdybys v US kdy byl...

Ty jsi ve státech studoval? Studoval jsi vůbec něco? Nebo jsi jen další z těch, co je rád, že odmaturoval na učňáku s maturitou, byl potupně vyhozen po prvním semestru z ČVUT/VUT/MFF/MUNI a pak začal všude hlásit, jak to tady nemá úroveň?

Příště radši nic nepiš...  ::)

Tak pokud považuješ naše vzdělání za dobré, tak ta tvoje škola bude asi taky pěkný odpad.

Prostě jsi měl štěstí a pozvali si tě.
Menší univerzity v USA jsou tragédie a leze z nich xindl, ty nejlepší jsou ale zase světová špička. MFF, FJFI apod. jsou na hodně dobré úrovni, ale špička to není (leda tak ve střední Evropě).