Windows server 2008 a Money S3

Marcel

Re: Windows server 2008 a Money S3
« Odpověď #30 kdy: 28. 03. 2011, 20:46:54 »
No me to ten problem neresi.... :-[


Re: Windows server 2008 a Money S3
« Odpověď #31 kdy: 28. 03. 2011, 21:18:49 »
Jo, jo, účetní programy ...

Taky mám bezva zkušenost...

X: Abyste nemuseli neustále ručně instalovat updaty, připravili jsme pro vás báječný automatický update přes Internet
já: no jo, ale ono to vůbec nefunguje a zobrazuje to jakési nesrozumitelné hlášky
X: A je vaše účetní přihlášená pod účtem s administrátorskými právy?
já: ne, naše účetní je účetní a ne administrátor
X: bohužel, tato služba to vyžaduje
já: aha, tak díky

[ po nějaké době, co už mě ruční instalace štvala a účetní mumlala, že všude ty upgrady fungují automaticky přes Internet, jenom u nás ne]

já: dobrý den, chtěl bych zkusit JENOM to vaše účto spustit pod admin právy, když už na tom trváte. Můžu zkusit SudoWin nebo XYZ, zkoušel některý váš zákazník něco z toho?
X: ne. Ale klidně to zkuste
já [pro sebe]: aha, tak díky za dovolení

[ dva dny praní se s tím, opět nesrozumitelné hlášky, zjišťování, jak to vlastně mají udělaný ]

já [notně vypruzen, mumlajíc si pro sebe]: aha, takže oni prostě jenom spouští microsoftí bitsadmin a ten neumí fungovat, pokud neběží pod skutečně přihlášeným uživatelem. Proto ty matoucí hlášky. Takže to prostě NEJDE rozchodit. Hm. A navíc i kdyby to nakrásně rozchodit šlo, jediný, co udělá, je, že si stáhne tu instalačku, co nám posílají na CDčku a tu spustí...

----
Největší perla je, že tahle nejmenovaná firma poskytuje i externí správu sítí - doufám, že na to mají nějakou samostatnou sekci, která pracuje trochu jinak... (a jestli jo, tak bych chtěl docela slyšet, co jejich admini říkají na to, když musí spravovat tenhle jejich vlastní soft :)

Pavel 'TIGER' Růžička

Re: Windows server 2008 a Money S3
« Odpověď #32 kdy: 28. 03. 2011, 22:49:04 »
Jo, jo, účetní programy ...

Největší perla je, že tahle nejmenovaná firma poskytuje i externí správu sítí ...

Tak to mi připomíná jednu firmu ze Slušovic.

Re: Windows server 2008 a Money S3
« Odpověď #33 kdy: 28. 03. 2011, 22:53:38 »
Tak to mi připomíná jednu firmu ze Slušovic.

Tahle není ze Slušovic, asi to bude nějaká nakažlivá nemoc :)

...s tou ze Slušovic jsem si taky užil svoje, ale o tom se už nemůžu ze zdravotních důvodů ani zmiňovat :)