Neni toho mazani uz trosku moc?

Re:Neni toho mazani uz trosku moc?
« Odpověď #60 kdy: 12. 02. 2019, 22:26:11 »
Mám rád vtipné diskuze, kde se troluje, které můžou být i vyhrocené a velmi rád mám i OT
V tom případě se ti budou líbit diskuse na tn.cz, hlavně ty o uprchlících a rómech jsou mňamka.


Re:Neni toho mazani uz trosku moc?
« Odpověď #61 kdy: 13. 02. 2019, 12:43:45 »
Děkujeme uživatelům Larry Lin a Cikádě za názorné předvedení, jak zabít jakoukoli diskusi - zbytečnou a dlouhou diskusi s mnoha odbočkami, kde jde o to, mít poslední slovo a dokázat, že jsem nejchytřejší. Pořád je to ale nic proti tomu, co dokázal Šilhavý ve vláknu o torrentech, naplnit několik stran svým nezajímavým, bezceným egem, všechny ostatní vytěsnit, zabít jakoukoli diskusi... To je registrovaný uživatel, který je podle  nových pořádků pravděpodobně něco jako ideál: jeho příspěvky vypadají v pořádku, je inteligentní, chce diskutovat, píše k věci...Že je to smrtelně nebezpečný asociální trol ultra ultimate nikoho nezajímá :) Asociální znamená, že to nedělá záměrně, jenom jaksi nemá sebekontrolu. Jako když si bezdomovec sedne na lavičku, na to má právo, dá si cigárko, na to má právo, odplivne si na zem, proti tomu těžko něco dělat, odplivne si padesátkrát, pokažené cigaretové papírky nechá na zemi, kus jídla co mu upad taky, vymočí se za lavičku a místo je pro ostaní lidi nepoužitelné na dlouhou dobu.
« Poslední změna: 13. 02. 2019, 12:46:38 od Fantux »

Re:Neni toho mazani uz trosku moc?
« Odpověď #62 kdy: 13. 02. 2019, 13:38:25 »
Děkujeme uživatelům...
Máš pravdu a přesně kvůli nám všem zavedl Root to moderování. Šilhavý má zde na Rootu podle mě nejlepší právní znalosti o autorském právu. No a že se někdo z nás utrhne z řetěžu a nechá se unést emocemi? Nebo že se diskuze začne točit dokola? No a co? Od toho ti moderátoři jsou. Jde jen o to, že když moderátor zakročí a řekne brzděte chlapi nebo nějaký příspěvek nepovolí, tak bychom se neměli urážet a obviňovat Root z cenzury. Moje ego by nezveřejnění/smazání mého příspěvku uneslo. Pokud to unesou i vaše ega, tak budou diskuze na Rootu v pohodě.

Re:Neni toho mazani uz trosku moc?
« Odpověď #63 kdy: 13. 02. 2019, 15:12:14 »
Těm číslům moc nevěřte. Třeba já jsem tady tak 3-5x denně a browsuji přes Tor z rozličných IP, bez cookies, reklam a s minimálním fingerprintem. Takových antišmíráků je tady jistě spousta a tak vaše statistiky můžou klidně zobrazovat několikrát více lidí než je real.
Prelozeno: neverte sefredaktorovi, ktery ma cisla primo z analytickych nastroju. Verte Staremu Tuxovi, ktery ma "jisty" pocit...

Ja mam jiny pocit: paranoiku tohoto razeni tady (a kdekoli jinde) bude naprosto zanedbatelne procento.