Reklama goodofer24 na abíčku

kardan

Reklama goodofer24 na abíčku
« kdy: 21. 08. 2018, 12:57:54 »
Je ta reklama a nabídka korektní, anebo někdo hacknul abclinuxu a reklama je podvodná?
« Poslední změna: 21. 08. 2018, 13:22:55 od Petr Krčmář »


Re:Reklama goodofer24 na abíčku
« Odpověď #1 kdy: 21. 08. 2018, 13:25:54 »
Zřejmě je to běžným způsobem zaplacená reklama, snaží se teď hodně dostat na různé české servery. Měli jsme je na Rootu a na Lupě taky, normálně zaplatili. Ale celé je to minimálně podivné, ani Microsoft sám neví, jestli je to legální a je to celkově podezřelé. Takže se naši obchodníci rozhodli (po redakční intervenci), že už jim dále smlouvu neprodlouží.

Na druhou stranu mi několik lidí psalo, že přes tu nabídku nakoupili a Windows jim normálně fungují. Což ovšem nemusí nutně znamenat, že je to v souladu s licencí. Právě proto, že je to takhle nejasné, už to na Rootu není. Ale potkávat se s tím budeme evidentně dál na jiných serverech.

Mene Tekel

Re:Reklama goodofer24 na abíčku
« Odpověď #2 kdy: 22. 08. 2018, 15:35:54 »
Mene tekel 2018, paměť je krátká, na začátku roku se řešilo podobné, přehazovalo se to jak horký brambor zasoupení microsoftu a vlastně jsm se jen dozvědětli, že se nad tím umyli ruce.

Nenapadlo by mě, že podruhé (jako lidé zvolili zemana) se zvolí stejné řešení. Předpokládám, že to byl externí dodavatel.

Oooo

Re:Reklama goodofer24 na abíčku
« Odpověď #3 kdy: 22. 08. 2018, 15:42:58 »
Jako proc by nemohla firma koupit licence a pak je v ramci sve kampane prodavat za hubicku.

Lol Phirae

Re:Reklama goodofer24 na abíčku
« Odpověď #4 kdy: 22. 08. 2018, 15:47:07 »
Je ta reklama a nabídka korektní, anebo někdo hacknul abclinuxu a reklama je podvodná?

Nechápu, proč má tolik lidí furt dokola nutkavou potřebu řešit cizí neexistující "problémy". Jestli ti to přijde moc levný, tak to prostě nekupuj a zaplať 30x tolik jinde.


Mene Tekel

Re:Reklama goodofer24 na abíčku
« Odpověď #5 kdy: 22. 08. 2018, 15:49:00 »
á, další z těch co nepochopili pointu. Klidně ať si vexláci pře-multi-prodávají placený software jak chtějí, hejlové jim tu babku za vycucanou licenci zaplatí, to mě nemusí zajímat, to není ani problém root.cz ani šéfradaktora
, ale že tady cpou reklamu. (a co hůř,  na podobné  šarlatány)


byly tu reklamy na komouše, pak prostředky proti pomočování, čeho se dočkáme ještě, půjčky od zonky?