Kam schovat peníze před inflací?

Re:Kam schovat peníze před inflací?
« Odpověď #150 kdy: 22. 06. 2020, 16:43:03 »
je to trezor který by měl být doma
Aby mo ho mohl někdo líp ukrást?


Re:Kam schovat peníze před inflací?
« Odpověď #151 kdy: 19. 07. 2020, 15:14:16 »
ano ještě jednou

kupujte zlato ve velkém a schovávejte ho do velkého sejfu doma , je těžký veliký a nejde otevřít ani kdyby ho odtáhli , nejde odcizit nic. Hodnotu má sejf sám o sobě obrovskou když má být pořádně velký a dovnitř dávejte peníze a zlato, nebo co máte drahého například drahokamy nebo jiné šperky. Je to lepší než auta nebo počítače a taky lepší než firmy nebo molochy čísel které vidíte jen na monitorech. A z peněz než zestárnete třeba taky nebude nic , stát zmizí nebo přijde válka , zlatý kov a jiné drahé věci jako smaragdy rubíny apod vydrží s cenou líp , zlato je přece kov ceněný na celém světě. Nebojte se , to nejde ukrást , vyžaduje to složitou operaci s namontováním například do zdi a nejde otevřít bez toho aniž by to byl majitel domu rodiny a trezoru. Žádný malý zloděj to neudělá nijak , je to lepší než banka o moc , ta vás ošidí každým svým krokem který dělá každým slovem. Ale hrsti zlata a drahých kamenů jsou logika , a hrsti bankovek , a brát do rukou a dívat na ně , chápat to líp. Já je mám. Jsou zde. V mých rukách. Nikdo je neveme pokud to nedovolím.

Re:Kam schovat peníze před inflací?
« Odpověď #152 kdy: 19. 07. 2020, 15:50:02 »
ano ještě jednou

kupujte zlato ve velkém a schovávejte ho do velkého sejfu doma , je těžký veliký a nejde otevřít ani kdyby ho odtáhli , nejde odcizit nic. ...
Já je mám. Jsou zde. V mých rukách. Nikdo je neveme pokud to nedovolím.

cite:
"... Mladý pane, viděl jste někdy důl? To je díra v zemi, chodby tak a tak. Prosím, peněženku mi můžou vzít, kočár mi můžou vzít.
Ale důl? Ten se může zatopit, zasypat, ale nikdo vám ho nemůže vzít...
"

alex6bbc

  • *****
  • 1 642
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kam schovat peníze před inflací?
« Odpověď #153 kdy: 19. 07. 2020, 15:50:07 »
ted kdybych byl mladsi a mel penize, tak bych ruznym zenskym nasekal vicero deticek.
kazde bych aspon nekdy navstevoval a financne podporoval, nejlepsi investice do genetickeho rozsireni.

Re:Kam schovat peníze před inflací?
« Odpověď #154 kdy: 27. 07. 2020, 22:21:45 »
v žádném případě nekupuj jednu cihlu zlata slitou se žlutým kovem , hrozně tě ošidí

se 450 000 kč bych nakoupil asi to nevím ale prostě velký počet zlata stříbra drahokamů a šperků aby to bylo jako jeden kus ta pětitisícová bankovka , dvoutisícovka, tísícovka , apod , a věci za víc ,

cihla zlata má cenu 36 000 kč je to vážená světová gramáž

to pak patří do drahého trezoru za plno tisíc sám trezor

v každém případě škrtám auto , počítače , něco na monitoru vidět nějaké čísla , a jednu cihlu žlutého kovu


Re:Kam schovat peníze před inflací?
« Odpověď #155 kdy: 31. 07. 2020, 21:22:46 »
cihla zlata má cenu 36 000 kč je to vážená světová gramáž
Na tos prosímtě přišel jak? Jedna unce zlata ja takováhle pidi placička:



a současná cena je 1673 Euro.

Ta známá "cihla" zlata, co mívají banky v trezorech, má 400 uncí, tj. má cenu přes 17 milionů korun.


_Jenda

  • *****
  • 1 601
    • Zobrazit profil
    • https://jenda.hrach.eu/
    • E-mail
Re:Kam schovat peníze před inflací?
« Odpověď #156 kdy: 17. 09. 2021, 22:32:56 »
Tak co, mám si koupit zlatou cihlu
Klidně to nacpi do štrózaku, inflace nebude, spíš deflace, pokud teda vůbec nějaký výrazný výkyv.
To, co vidíme teď, považuješ za inflaci?