1
Studium a uplatnění / Re:Kam odejít z IT v době AI?
« kdy: 15. 06. 2026, 12:47:33 »Já zvolil cestu naučit se pořádně s AI. S nejdražší verzí Gemini vytvářím aplikace rychlostí světla. Na kód se ani nedívám, rovnou kontroluji výsledky a říkám Gemini, co bych chtěl upravit.
Manuálnímu programování definitivně odzvonilo.
EDIT: Používám Google AI Ultra (CZK 2,999.99 per month)
Existuje anekdota o AI : Hádej komu zavolají ve dvě v noci z produkce?