1
Studium a uplatnění / Re:Kam odejít z IT v době AI?
« kdy: 26. 05. 2026, 08:54:09 »A ano, jesle jsou pokrok, a to že žena nemusí sedět doma a maželovi podkuřovat aby dostala kapesný je taky pokrok.
Ne to je levicackej bullshit. I kdyz ti dvacatnice a tricatnice bude rikat jak chce byt emancipovana a jakou chce mit karieru tak se ji zeptej v 45 a pokud dokaze byt trochu uprimna tak ti prizna, ze by ji bylo lip v domacnosti.
Nikoliv, to tvé tvrzení je bullshit. Trefil jsi věk mé ženy a rozhodně nic takového neříká, právě naopak.
Vsak sem psal, ze musi bejt uprimna :-D.
Ale samozrejme muzou existovat vyjimky.
