Video z webu po chvíli zešedne

sj

Video z webu po chvíli zešedne
« kdy: 12. 10. 2010, 19:22:33 »
Zdravim, mam takovy problem, vzdy kdyz dam nejake video nacist do pameti, napr. otevru si tri videa v jednotlivych zalozkach, na jedno se divam a dalsi dve se nacitaji, ale udela to i kdyz si nenech nacist do pameti jen jedno video, tak se mi tam vzdy po chvili misto videa objevi sede misto a musim znovu reloadovat stranku, obcas (ale to jen malo kdy) se mi to stane i s videem co se prave prehrava, nezalezi pritom na prohlizeci (firefox, opera, chrome) ani webu (youtube, zive...) a ani jak jsem zjistil na verzi ubuntu 10.04, 10.10 32, 64bit, proste dela to vzdy a vsude a docela me to stve... tipoval bych to na flash a mozna i to nacitani do pameti prohlizece... nevite nekdo co s tim, zakazat cookies ci neco takoveho? dekuji za rady
« Poslední změna: 12. 10. 2010, 19:46:52 od Petr Krčmář »


Jenda

Re: Video z webu po chvíli zešedne
« Odpověď #1 kdy: 12. 10. 2010, 21:55:27 »
Pokud máš zapnutý Compiz, zkus ho vypnout.

Re: Video z webu po chvíli zešedne
« Odpověď #2 kdy: 13. 10. 2010, 08:57:03 »
ktorý flash je na tom compe? pred pár rokmi mi neišlo video z youtube cez gnash.
Zistiť sa to dá napr vo firefoxe v tools/manage content plug-ins položka shockwave flash.
Vtedy keď mi to neišlo som nejak prischol na adobe flash player. S ním toľko problémov nemám.

sj

Re: Video z webu po chvíli zešedne
« Odpověď #3 kdy: 13. 10. 2010, 22:40:07 »
nu ktery flash to je, to nevim jeste jsem to nezkoumal, ubuntu jsem sice naistaloval hned jak vyslo ale jeste jsem nemel moc casu si ho poradne omrknout, je tam dan primo primo s instalaci, kde jsem zatrhl nainstalovat i nesvobode ovladace ci tak nejak to bylo... tusim, ze to asi neni ten od adobe, ale nejaky "open"flash, nicmene delalo mi to i na starsi verzi ubuntu kde jsme mel instalovany originalni adobe a dela to i v chrome, ktery my implementaci flashe v sobe, pritom ve windows to nedela...