Android nestahuje všechny maily

Tomas Holy

Android nestahuje všechny maily
« kdy: 14. 10. 2014, 18:36:39 »
Ahoj mam Samsung Galaxy Note II pouzivam defaultni email klient, ted jsem zkusil i K9 problem je, ze mi prijdou pouze nektere emaily
kdyz se pripojim na webmail tak jsou tam vscihni, na desktopu do thunderbirdu take chodi vse
mail mam na wedosu, stahuju pres pop3 port 110
verze systemu je android stock 4.3
pamatuju si ze to same mi to delalo i na Sgs 2

vim ze popis problem asi neni idealni, ale neresili jste nekdo neco podobneho ?
« Poslední změna: 14. 10. 2014, 18:42:31 od Petr Krčmář »


j

Re:Android nestahuje všechny maily
« Odpověď #1 kdy: 14. 10. 2014, 19:05:49 »
Mno ... jestli ono to nebude tim pop3 ... protoze (by default) se stazenej mail na serveru smazne. A jestli je to vazne pop3 a ne pop3s, tak bych se hodne zamyslel nad tim, jestli chci neco takovyho pouzivat.

Jinak samo zmenit na imaps (vsude).

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Android nestahuje všechny maily
« Odpověď #2 kdy: 14. 10. 2014, 19:47:03 »
Rika, ze na webmailu ty maily jsou, takze smaznute asi nejsou. Jinak i u POPu se to mazani da zapnout nebo vypnout, respektive se to da zapnout v klientu. Otazka je, jak moc jsou androidi klienty inteligentni. Jak jsem koukal, jsou spise ponekud jednoduche.

peter

Re:Android nestahuje všechny maily
« Odpověď #3 kdy: 14. 10. 2014, 20:17:51 »
A niesú tie ignorované emaili trošku väčšie, napríklad aj kôli prílohe? Sťahovať do telefónu napr. email s 20M filmíkom asi moc nemá význam. Ale dá sa to vypnúť.

Tomas Holy

Re:Android nestahuje všechny maily
« Odpověď #4 kdy: 14. 10. 2014, 20:49:23 »
diky za reakce, v telefonu mam samo nastavene, ze se maily na serveru nechavaji, stahuji se az na desktop do thunderbirda, vyhovuje mi to vice nez imap, ten se stava casem dost pomalym
velikosti to taky nebude, jedna se treba o nakupni seznam do makra od kolegy 10 radku textu

zatim diky TH


Re:Android nestahuje všechny maily
« Odpověď #5 kdy: 14. 10. 2014, 21:09:57 »
Jak presne si predstavujes, ze budes s prehistoricky popem fungovat na vice klientech? IMAP se nestava pomalym kdyz clovek neni hovadko, aby mel v inboxu desetitisice mailu.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Android nestahuje všechny maily
« Odpověď #6 kdy: 14. 10. 2014, 23:12:07 »
Jak presne si predstavujes, ze budes s prehistoricky popem fungovat na vice klientech? IMAP se nestava pomalym kdyz clovek neni hovadko, aby mel v inboxu desetitisice mailu.

Ja mam vsude POP, abych to nemusel predelavat a problem v tom nevidim. Budto si nastavite okamzite mazani a pak to holt hned vyridite na zarizeni, ktere mail stahlo, nebo si nastavite mazani po X dnech a maily budete mit na vice zarizenich.

Re:Android nestahuje všechny maily
« Odpověď #7 kdy: 15. 10. 2014, 06:43:59 »
Ja som vela ludom nastavoval pop3 na mobile, a nikdy nebol problem. Len som im vysvetlil, ze ak si stiahnu postu do pc, tak uz to v mobile neuvidia. Alebo som rovno v pc nastavil mazat az po siedmich dnoch.
A vzdy mali vsetky aktualne spravy v mobile - bolo jedno ci precitane, ci nie, ci uz boli stiahnute do pc, ale nevymazane, vzdy tam boli vsetky.

Re:Android nestahuje všechny maily
« Odpověď #8 kdy: 15. 10. 2014, 07:48:25 »
No ja jen ze kdyz si vzpomenu na opruz se zalohovanim atd... no dobre vam tak.
Děkuji za možnost editace příspěvku.