Autorizace při vzdálené ploše

nobody

Re:Autorizace při vzdálené ploše
« Odpověď #15 kdy: 25. 09. 2014, 19:47:19 »
to ze si se s tim setkal az ted je mozna tim, ze si az ted:
- zmenil heslo pro user login (a v klicence zustalo puvodni, tedy manualni login uz neumi odemknout klicenku pri prihlaseni)
- nastavil jsi automaticky login  (a ten neumi odemknout automaticky klicenku pri prihlaseni)
- nepouzil jsi zadny sw, ktery by ukladal heslo do klicenky (v seahorse uvidis co je tam pripadne a od jakeho programu ulozeno)
- provedl neco jineho nebo se stalo neco jineho :)


Re:Autorizace při vzdálené ploše
« Odpověď #16 kdy: 26. 09. 2014, 10:39:29 »
to ze si se s tim setkal az ted je mozna tim, ze si az ted:
- zmenil heslo pro user login (a v klicence zustalo puvodni, tedy manualni login uz neumi odemknout klicenku pri prihlaseni)
- nastavil jsi automaticky login  (a ten neumi odemknout automaticky klicenku pri prihlaseni)
- nepouzil jsi zadny sw, ktery by ukladal heslo do klicenky (v seahorse uvidis co je tam pripadne a od jakeho programu ulozeno)
- provedl neco jineho nebo se stalo neco jineho :)

nobody diki tvoja rada pomohla.. zmenil som heslo na prazdne a uz to nepyta.... :)
a no nastavoval som to co vzdy aj pri debiane 7 a tam mi to nevyhodilo.. Nastavil autologin zmenil heslo a sw som teda urcite ziadny nepouzil... takze to bolo asi nieco ineho..
a este k tej klucenke teraz teda mi je hesla normal vidiet v textakoch?? a tak isto aj na dalsej debian 7 co mam kde mi toto este ani raz nevyhodilo ale dival som sa do klicenky a tiez tam nic nebolo takze hesla nie su sifrovane??
keby som chcel aby sa sifrovali a nepytalo to heslo po restarte by som musel na to pouzit nejaky dalsi sw ktory by to ukladal hned po starte do klicenky alebo???

Lol Phirae

Re:Autorizace při vzdálené ploše
« Odpověď #17 kdy: 26. 09. 2014, 11:30:51 »
keby som chcel aby sa sifrovali a nepytalo to heslo po restarte by som musel na to pouzit nejaky dalsi sw ktory by to ukladal hned po starte do klicenky alebo???

Ty voe, zkus použít mozek... to je fakt moc, tohle. K čemu asi takové "šifrování" bude?! Kristova noho!!!  ::) ::) ::)

Re:Autorizace při vzdálené ploše
« Odpověď #18 kdy: 26. 09. 2014, 12:25:52 »
keby som chcel aby sa sifrovali a nepytalo to heslo po restarte by som musel na to pouzit nejaky dalsi sw ktory by to ukladal hned po starte do klicenky alebo???

Ty voe, zkus použít mozek... to je fakt moc, tohle. K čemu asi takové "šifrování" bude?! Kristova noho!!!  ::) ::) ::)

no k tomu aby to nebolo volne precitatelne v textaku... ale zas nechcem to zakazdym odomykat ked sa mi nahodou restartuje debianik aby som sa mohol nan dostat cez vzdialenu pracovnu plochu..

Lol Phirae

Re:Autorizace při vzdálené ploše
« Odpověď #19 kdy: 26. 09. 2014, 12:30:44 »
Opravuji svou radu: Zkus transplantaci mozku.


Jimm

Re:Autorizace při vzdálené ploše
« Odpověď #20 kdy: 26. 09. 2014, 12:35:38 »
Tak tohle je ale vážně slušnej matroš.  :D

Re:Autorizace při vzdálené ploše
« Odpověď #21 kdy: 26. 09. 2014, 14:27:31 »
Opravuji svou radu: Zkus transplantaci mozku.

Lol Phirae ak nemas chut nieco vysvetlit tak tieto tvoje vyplody tu ani nemusis pisat.
Keby to napisal nobody co bol schopny tu napisat poriadnu radu by som to chapal ale od teba to len ukazuje tvoju "super" stranku

Lol Phirae

Re:Autorizace při vzdálené ploše
« Odpověď #22 kdy: 26. 09. 2014, 14:36:09 »
Nech si poradil na Slovensku. Opravdu nemám chuť donekonečna vysvětlovat něco, co musí být zřejmé každému s mozkem.

Re:Autorizace při vzdálené ploše
« Odpověď #23 kdy: 26. 09. 2014, 15:20:25 »
Nech si poradil na Slovensku. Opravdu nemám chuť donekonečna vysvětlovat něco, co musí být zřejmé každému s mozkem.

Ved vravim pokial nemas chut napisat nieco k tomu tak si tu zbytocne zabijas cas..

Ja som reagoval k prispevku nobody ale mas pravdu vidno ze uz je dnes piatok takze tu otazku na ten sw beriem spat z vysvetlenia nobody:
nepouzil jsi zadny sw, ktery by ukladal heslo do klicenky (v seahorse uvidis co je tam pripadne a od jakeho programu ulozeno)
Uz teraz viem ako to myslel ze tu klucenku mi vyhodilo az teraz lebo som doteraz nepouzil nejaky sw ktory by ju potreboval...
ospravedlnujem sa ze som sa hned nechytil ale niekedy musia byt aj taketo dni kde sa clovek chyta trocha pomalsie....

Re:Autorizace při vzdálené ploše
« Odpověď #24 kdy: 26. 09. 2014, 15:21:12 »
kazdopadne problem vyrieseny a nobody este raz ti dakujem za nasmerovanie a perfektne vysvetlenie daneho problemu!!!!

Lol Phirae

Re:Autorizace při vzdálené ploše
« Odpověď #25 kdy: 26. 09. 2014, 16:51:21 »
Ved vravim pokial nemas chut napisat nieco k tomu tak si tu zbytocne zabijas cas..

Vážená pojišťovno, velmi jste mě nasrali tím, že mi neproplatíte vzniklou škodu... Vůbec není pravda, že jsem peníze nechal nezajištěné. Peníze byly v trezoru chráněném číselným kódem a zámkem. Jako důkaz zasílám fotografii - všimněte si nalepeného žlutého lístečku s heslem a klíče v zámku! Takto byl trezor zajištěn i v době, kdy mě vykradli. Přece nebudu vzpomínat na heslo a hledat klíč pokaždé, když náhodou potřebuju peníze! 



 ;D ;D ;D

nobody

Re:Autorizace při vzdálené ploše
« Odpověď #26 kdy: 27. 09. 2014, 01:49:46 »
...
tu klucenku mi vyhodilo az teraz lebo som doteraz nepouzil nejaky sw ktory by ju potreboval...
...

presne tak... potvrzeno tim ze si v ni zadne heslo ulozene zatim nemel (krome hesla klicenky :)
a prazdne heslo ted znamena ze klicenka neni sifrovana ale je to citelny text...