reklama

Názor na připravovaný crowdfunding

Re:Názor na připravovaný crowdfunding
« Odpověď #90 kdy: 16. 11. 2014, 12:34:34 »
...
(Fakt jsem se těšil, až budu moct krást a nikdo mě nezastaví.  8) )

 ;D
Völö!

reklama


Trident

Re:Názor na připravovaný crowdfunding
« Odpověď #91 kdy: 16. 11. 2014, 13:45:31 »
Miluju slovo "unlimited". Nebude to limitovaný šířkou pásma ani dostupností úložných kapacit. Super.

Jinak držím palce, ale obávám se, že jste další Češi, kteří se tlačí do přeplněného segmentu. Takový náš národní sport... Uložto, Google Drive, Dropbox, TorrentSync, iCloud, Glacier, Mega, miliardy různých zálohovacích cloudů vyloženě za babku... Co nového můžete přinést? Platby bitcoiny? Hm.
Jiz v prvnim rocniku na VSE a mozna i na obchodkach se uci co je to pruzkum trhu a proc je dobre ho udelat.  A ze pokud chci dodavat tu samou sluzbu ktera uz na trhu je tak musi byt necem vyjimecna.

Jiz mezi starymi Golgafryncany zaznela otazka:
"Do people want fire that can be fitted nasally?"
-- The Hitchhikers Guide to The Galaxy

Re:Názor na připravovaný crowdfunding
« Odpověď #92 kdy: 16. 11. 2014, 17:12:16 »
Jde o víc věcí. Jde nejenom o to jaké procento, ale také k jak závažné nepravosti dochází (zabíjení lidí vs. porušování autorských práv).
A k tomu procentu - jaká část trafficu internetu slouží k porušování autorských práv? Vzhledem k objemům filmů bych si tipnul, že to bude možná přes polovinu. Neměly by se ty internety zakázat?
Ale vždyť o zákaz, omezení a regulaci internetu se mocní snaží jíž desetiletí. Schovávají to za různé zákony o ochraně něčeho....
Nejdále v tomto je čína.

Je to jinak: Brokovnice složí primárně k zabíjení kachen a ke střelbě na střelnici. Licenci na brokovnici musíš mít proto, že brokovnicí lze ohrožovat lidské zdraví a životy. (Z obdobného důvodu potřebuješ licenci na auto.)
Já ti nevím, zda Brokovnice je primárně určena k zabíjení kachen. Možná kdysi tak byla myšlena. Obávám se, že policejní sbory ji nemají na kachny a střelnici....


Internet primárně slouží k přenosu dat, a lze pomocí něho i porušovat autorská práva. Licenci ale nepotřebuješ, protože porušení autorských práv je považováno za mnohem menší problém než zabíjení lidí.
Zatím, zatím..... Jen aby nám to zůstalo.

:P "PetrTv." prostě není tvoje reálné jméno.
Takže čekám tvou omluvu za to, žes po mně neoprávněně žádal omluvu.
;D ;D ;D no nebudu se s tebou přít. A ano tímto se ti omlouvám, za mystifikaci. Skutečně se nejmenuji PetrTv. nýbrž @[|€¶ŧŧ←đ#Đ[.

Tímto jsem splnil tvou žádost na omluvu  8)


Co se týká ohavností, které pácháš, čekal jsem že ty i hawran si všimnete, že jsem použil stejných slov jako když jsi obviňoval bitload, že jim jde jedině o krádeže a o porušování zákonů.
Ano zajisté. Všimli jsme si, my ještě zvážíme zda se budeme takovou drobností zabývati.

Pokud to vyznělo, tak jak to píšeš, tak to asi není správně. Nicméně po zvážení dalších okolností, s tímto souhlasím.

Jde jen o porušování zákonů ...


Nechápu, že tu ubohost ještě řešíte. Za asi patnáct dní sesbírali 21 dolarů a to jen díky tomu, že prachy posílaji dokonce i příbuzní. Za pětatřicet dní to smažou, vrátí se do školy bez snů a iluzí o Sillicon Valley a neštěkne po nich ani kočka.
A proč ne ? Kdybychom se sešli u piva, řešili bychom něco významnějšího ??

fórum rootu nikdy nebylo určeno k řešení čehokoli, nýbrž k vedení metafyzických diskuzí a poměřování řečnických svalů
Na druhou stranu, jak bych si mohl zrovna s tebou jinak podiskutovat ?
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---

 

reklama