Otisk prohlížeče - jak se bránit?

Re:Otisk prohlížeče - jak se bránit?
« Odpověď #210 kdy: 10. 08. 2014, 15:28:44 »
No to je mi panečku úroveň přesnosti.
Neustále nevíte, neznáte nebo nerozumíte a všechno je podle vás přibližně, asi nebo zhruba.
Ocitoval jsem přesně zákon a tři judikáty, zatímco tys ocitoval kulový a neustále si hraješ na debila. Definitivně mi došla trpělivost, takže si plácej co chceš, já s tebou debatu končím. Užij si poslení slovo. Doporučuju napsat dlouho ódu na téma "povaha pravdy".


noname

Re:Otisk prohlížeče - jak se bránit?
« Odpověď #211 kdy: 10. 08. 2014, 15:35:34 »
Průměrné náklady na jednoho strážníka 578 746,70 Kč
Ach jo, ty google linky... http://www.mvcr.cz/soubor/statisticke-udaje-o-cinnosti-obecnich-policii-za-rok-2011-pdf.aspx
Takže na měsíc jsme na nějakých cca 60 000 a ne na 100 000...
Pokud se budou každý měsíc přidávat další kamery, náklady na měsíc budou podobné. Obzvlášť, když přičteme práci při montáži a změny infrastruktury.
http://www.kamery-vivotek.cz/venkovni-ip-kamery-vivotek-speeddome/

Re:Otisk prohlížeče - jak se bránit?
« Odpověď #212 kdy: 10. 08. 2014, 15:39:03 »
Pokud se budou každý měsíc přidávat další kamery, náklady na měsíc budou podobné. Obzvlášť, když přičteme práci při montáži a změny infrastruktury.
http://www.kamery-vivotek.cz/venkovni-ip-kamery-vivotek-speeddome/
Jo, tech 100 bylo prestreleny. Ale to citovany cislo jsou straznici, ne policisti. U policistu to bude jeste o trochu vic.

U tech kamer musis pocitat instalaci a provoz za mesic. Takze ses na zlomku.

noname

Re:Otisk prohlížeče - jak se bránit?
« Odpověď #213 kdy: 10. 08. 2014, 15:43:04 »
Pokud se budou každý měsíc přidávat další kamery, náklady na měsíc budou podobné. Obzvlášť, když přičteme práci při montáži a změny infrastruktury.
http://www.kamery-vivotek.cz/venkovni-ip-kamery-vivotek-speeddome/
Jo, tech 100 bylo prestreleny. Ale to citovany cislo jsou straznici, ne policisti. U policistu to bude jeste o trochu vic.

U tech kamer musis pocitat instalaci a provoz za mesic. Takze ses na zlomku.

V situaci, kdy se stále instalují další to nemusí být zas tak velký rozdíl. Navíc si uvědomte jejich účinnost v konkrétních situacích (0,05%).

Re:Otisk prohlížeče - jak se bránit?
« Odpověď #214 kdy: 10. 08. 2014, 15:44:48 »
V situaci, kdy se stále instalují další to nemusí být zas tak velký rozdíl. Navíc si uvědomte jejich účinnost v konkrétních situacích (0,05%).
Hele, to je fakt debata o ničem. Lidi, kteří s tím opravdu pracují, říkají něco jinýho - např. http://www.mesto-trebon.cz/uploads/clanky/Kamery%20ano%20%C4%8Di%20ne.doc a kamery se prostě zavádí čím dál víc, čili k tomu je asi důvod.

Tak už to ukončíme, ne?


noname

Re:Otisk prohlížeče - jak se bránit?
« Odpověď #215 kdy: 10. 08. 2014, 15:47:11 »
V situaci, kdy se stále instalují další to nemusí být zas tak velký rozdíl. Navíc si uvědomte jejich účinnost v konkrétních situacích (0,05%).
Hele, to je fakt debata o ničem. Lidi, kteří s tím opravdu pracují, říkají něco jinýho - např. http://www.mesto-trebon.cz/uploads/clanky/Kamery%20ano%20%C4%8Di%20ne.doc a kamery se prostě zavádí čím dál víc, čili k tomu je asi důvod.

Tak už to ukončíme, ne?

Můžem, mám i jiné věci na práci. Ale ten, kdo utratil peníze (město Třeboň) může tvrdit něco podobného vždy. Ale nezávislá studie je něco jiného...

Re:Otisk prohlížeče - jak se bránit?
« Odpověď #216 kdy: 10. 08. 2014, 15:50:30 »
Můžem, mám i jiné věci na práci.
Ufff :)

Každopádně díky za debatu, s tebou se dalo mluvit celkem věcně. Dík za to.

Petr Novotny

Re:Otisk prohlížeče - jak se bránit?
« Odpověď #217 kdy: 10. 08. 2014, 15:56:43 »
No to je mi panečku úroveň přesnosti.
Neustále nevíte, neznáte nebo nerozumíte a všechno je podle vás přibližně, asi nebo zhruba.
Ocitoval jsem přesně zákon a tři judikáty, zatímco tys ocitoval kulový a neustále si hraješ na debila. Definitivně mi došla trpělivost, takže si plácej co chceš, já s tebou debatu končím. Užij si poslení slovo. Doporučuju napsat dlouho ódu na téma "povaha pravdy".

Ty tři judikáty a zákon, které jsem tady z vás musel X příspěvků tahat? Ten americký a ty české, které se vztahovaly ke ještě starému občanskému zákoníku? Velice vám za ně děkuji. Nicméně příště bych byl raději, kdybyste se je naučil přikládat k příspěvkům automaticky. Nebudete pak vypadat jako někdo, kdo se pouze ohání zákony, aniž se je vůbec namáhal číst, nebo alespoň dohledat..
Rád bych vás upozornil na jednu věc. Pokud něco tvrdíte a nepodložíte, tak vaše výroky lidé buďto odignorují nebo z vás budou tahat podklady, které vás k takovým výrokům vedly. Tak to prostě v debatách, které jsou dostatečně na úrovni chodí. A je to tak dobře. ;-)

Mimochodem, jak kolega právě ukázal, vámi odhadované číslo je o 40% mimo. Zmiňuji to hlavně proto, aby bylo vidět, že si z vašich odhadů utahuji oprávněně.
http://forum.root.cz/index.php?topic=9482.msg102813#msg102813

Tom Liberec

Re:Otisk prohlížeče - jak se bránit?
« Odpověď #218 kdy: 10. 08. 2014, 15:59:55 »
Ano kamerové systémy ve městech mohou pomoci. Má to však háček.  Ti lidé co u nich sedi, což by měla byt minimalne městska policie, by mohli byt jako pořádkovi policiste venku. Zatímco kamerový systém zvládnou dva, tři lidi a pak stači třeba tři výjezdove vozy a budeme mit ve městě pořádek. Opravdu? Nebo se násilí přesune na periferie do sklepů,  chodeb a výtahu a sídlištních ulic? Dobrá  nasadime další kamery,  všude.  A vyjezdove vozy časem nahradíme drony. V podstatě pokud by byl každý očipován časem zvládnou počítače poznat i to kdo je útočník a kdo napadeny. Časem se pak ukáže,  že počet psychicky a fyzicky týraných mužů a žen je stejný,  tedy možná.
Nevím zda jste si  všimli, ale EU ví nejlépe co je pro nás nejlepší a časem nám předepíše,  kde kamery ano a kde kamery ne. Nebo budeme tak dlouho v Afghánistánu bojovat za Cesko a vyzbrojovat teroristy az se strachy občane západní civilizace budou tlačit ve frontě aby se dali očipovat. Kdy už si všimneme, že Obama volá A.Merkelove a nikoliv Van Rompuyovi nebo Ashtonove?

U těch kamer bude sedět,  nebo záznamy prohlížet zpětne po spáchanem trestnem činu budou zase pouze lidé. Technika nám k většímu bezpečí v době přetékajících dluhů nemusí pomoci. Nemusí byt na platy obsluhy.  Většina lidi se zase tolik nezměnila .

A ještě jedna vada. Šmírovaci trestny čin je za takový prohlášen az ve chvíli,  kdy jej někdo nahlásí,  vyšetři a odsoudí.   Vražda se také nestala dokud nenajdou telo

Tom Liberec

Re:Otisk prohlížeče - jak se bránit?
« Odpověď #219 kdy: 10. 08. 2014, 16:07:59 »
Pokud mate kamery na svém domě a všude dobré připojení  ( Pracuji ve firmě jenž  zajišťuje služby ostrahy a ochrany, včetně montáže kamer a pohybových čidel, atd. ) zjistíte zda máte v domě,  či na zahradě zloděje nebo se jenom honi kočky.

noname

Re:Otisk prohlížeče - jak se bránit?
« Odpověď #220 kdy: 10. 08. 2014, 16:27:16 »
Můžem, mám i jiné věci na práci.
Ufff :)

Každopádně díky za debatu, s tebou se dalo mluvit celkem věcně. Dík za to.

Taky děkuji, snažím se.  ;)

Re:Otisk prohlížeče - jak se bránit?
« Odpověď #221 kdy: 10. 08. 2014, 17:13:33 »
které jsem tady z vás musel X příspěvků tahat?
Když ze sebe děláš debila a vyžaduješ důkaz, že paragraf na ochranu osobnosti opravdu chrání osobnost a ještě kolem toho máš hromadu pindů místo abys stáhl uši a ocas a šoupal nohama, tak se nediv, že s debilem nemám chuť diskutovat. Mám zájem o diskusi s lidma, kteří si 1+1 umí spočítat sami a nehulákají "je to lež, dokaž to".

Petr Novotny

Re:Otisk prohlížeče - jak se bránit?
« Odpověď #222 kdy: 10. 08. 2014, 18:04:54 »
které jsem tady z vás musel X příspěvků tahat?
Když ze sebe děláš debila a vyžaduješ důkaz, že paragraf na ochranu osobnosti opravdu chrání osobnost a ještě kolem toho máš hromadu pindů místo abys stáhl uši a ocas a šoupal nohama, tak se nediv, že s debilem nemám chuť diskutovat. Mám zájem o diskusi s lidma, kteří si 1+1 umí spočítat sami a nehulákají "je to lež, dokaž to".
Nebyl jste schopen bez cizího popostrčení citovat ani ten paragraf, ani judikáty. Ani jeden z judikátů se navíc nevztahuje k  možnosti instalace kamer na veřejných záchodech.

Požaduji důkazy každého vašeho tvrzení. A budu je požadovat i nadále. Pokud se vám to nelíbí, můžete nadávat, můžete mě ignorovat a nechat mě rozbít vaše nepodložená tvrzení, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat.

Máte dvě možnosti. Buďto můžete zkusit nalézt příspěvek, ve kterém snad říkám to, co v tučně označeném textu tvrdíte,že jsem řekl, nenalézt ho, sklopit ocas a přiznat se k další lži; nebo můžete sklopit ocas a přiznat se k další lži rovnou.
Nebo jedinou reakcí, na kterou se zmůžete budou nadávky? Doufám, že tolik se schazovat nebute. Přecejen, stejně jako já jste tu pod jménem. Pokud jste zapomněl, považuji po vás (stále ještě) pouze dokázat vaše tvrzení, že nějaký zákon zakazuje kamery na veřejných záchodech.

Značí vaše přítomnost v debatě ochotu naučit se principům tak elementárním, jako je matematický důkaz, slušné chování či pravda? Pokud ano, nebudu vás teď trápit otázkou, co v této debatě proboha děláte, když sám přiznáváte, že na ni nemáte dostatečné znalosti a raději vás nechám vypracovat slohové cvičení na téma "Jak může bezpečnostní kamera zpacifikovat útočníka", aby jste měl možnost trochu si spravit kádrový profil po té spoustě vašich nadávek a nepodložených tvrzení.


Ps.
Prosím důkazy.

Tom Liberec

Re:Otisk prohlížeče - jak se bránit?
« Odpověď #223 kdy: 10. 08. 2014, 19:03:07 »
Pan Novotný se zřejme domnívá,  že existuje pouze litera zákona nikoliv duch zákona. A ano v praxi se da podobne i bránit.  Zřejme očekává,  že mu budeme hledat i judikat, podle kterého byl odsouzen za použíti web kamery na WC majitel autoservisu v Německu. V případe který byl i u nás medializovan.

A byla to jeho toaleta. Nikoliv veřejna. To, že osvědčené zákony se lépe přijímají a aplikují může pan Novotný také popřit.

V zákone nikdy nebudou uvedeny doslova všechny možnosti. Od toho aby posoudil přesně jak to je ne státní zástupce a později soudce.

Petr Novotny

Re:Otisk prohlížeče - jak se bránit?
« Odpověď #224 kdy: 10. 08. 2014, 19:23:50 »
Pan Novotný se zřejme domnívá,  že existuje pouze litera zákona nikoliv duch zákona. A ano v praxi se da podobne i bránit.  Zřejme očekává,  že mu budeme hledat i judikat, podle kterého byl odsouzen za použíti web kamery na WC majitel autoservisu v Německu. V případe který byl i u nás medializovan.

A byla to jeho toaleta. Nikoliv veřejna. To, že osvědčené zákony se lépe přijímají a aplikují může pan Novotný také popřit.

Nikoli. Judikát v Německu nemá v Česku žádný dopad a je tedy vzhledem k problému irelevantní.

V zákone nikdy nebudou uvedeny doslova všechny možnosti. Od toho aby posoudil přesně jak to je ne státní zástupce a později soudce.
Takže tvrdíte, že běžný člověk nemůže vědět co je a co není protiprávní? Moc hezké.