Poslední hřebík do rakve notebooků? Microsoft odhalil Surface Pro 3

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Omlouvám se, že dělám reklamu takový nebetyčný volovině (novinky.cz), ale po přečtení toho nadpisu jsem prostě musel.

Já osobně jsem totiž o Surface neslyšel nikdy jinak, než z nějakýho přepisu tiskovky (ať zprávy nebo konference). Nikdy jsem o něm neslyšel nikoho mluvit nebo neviděl nějakej obchod, že by ho tlačil dopředu před vše ostatní.

A proto mi ta kombinace hřebíčku do rakve a neprodejnýho krámu nepřišla ani tolik úsměvná, ale přímo směšná, tak směšná, až se za břicho popadám ;D

Tady jsem se jen chtěl zeptat, jestli má někdo podobnej názor (že Surface, nejenže není posledním, ale podle mě dokonce vůbec žádným hřebíčkem do rakve notebooků - minimálně v ČR ne)?


robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Surface je dle mého takový joke. Je to velice dobrý nápad, nicméně nedomyšlený, ostatně jako vše od MS.

Dle mého musí být MicroSoft už hodně zoufalý, když reje do konkurence a podává lživé reklamy. Navíc ta cena? Asi jsem divnej, ale za tu si radši fakt pořídím  ten MBAir + iPad, kterých se podle MS mám po příchodu Surface zbavovat...

Microsoft prostě asi NEPOCHOPIL celkový smysl tabletů a fakt, že musí zařízení zatím dotovat taky mluví za vše.
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

HUFU

Já se přidávám, nikdy jsem neviděl vlastníka, nikdy jsem si nevšiml vzorku v obchodech a nikdy jsem neslyšel o tom nikoho mluvit. Kromě reklam podobným téhle na novinkách. Také mi to přišlo směšné.

VK

To zas někdo uhodil hřebíkem o hlavičku :-) . Jako PR článek dobré, bohužel neoznačené jako reklama, tudíž na to možná nějaký chudák naletí. Také jsem někde četl, že Surface je úplně nejprodávanější ze všech notebooků, tabletů, nebo za co to vydávají. Pak někde hluboko v článku bylo nenápadně dodané (spíš naznačené), že to je pravda, ale jen pokud jde o zařízení s Windows RT 8, čiže nějak není čím se chlubit... Prostě klasický Microsoft - pravdivé jsou jen ty statistiky, které si sám zfalšuje.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Tak on je to asi docela pekny kus HW. Potiz je, ze na tom nebezi Linux. Znam cloveka, ktery si koupil nejakou starsi verzi Povrchu a pekne to je, ale jen do doby, nez se to zapne a naskoci tam ty hrozne dlazdice, ktere na tom velkem displayi maji velikost skoro jak v koupelne.


Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Tak on je to asi docela pekny kus HW. Potiz je, ze na tom nebezi Linux. Znam cloveka, ktery si koupil nejakou starsi verzi Povrchu a pekne to je, ale jen do doby, nez se to zapne a naskoci tam ty hrozne dlazdice, ktere na tom velkem displayi maji velikost skoro jak v koupelne.
No, brzo budu dělat koupelnu, že bych tedy nakoupil místo obkladaček nějaký ty Povrchy? :-D

Konečně jsem ten článek přečetl - nejlepší je dovětek úplně nakonci: "Zda bude k dostání i v České republice, zástupci firmy zatím nepotvrdili, předchozí dvě generace se však na tuzemském trhu oficiálně nenabízí." ;D ;D ;D

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Konečně jsem ten článek přečetl - nejlepší je dovětek úplně nakonci: "Zda bude k dostání i v České republice, zástupci firmy zatím nepotvrdili, předchozí dvě generace se však na tuzemském trhu oficiálně nenabízí." ;D ;D ;D

Aha. Tak proc tomu delaji reklamu? Holt se Cesi zase budou muset spokojit s drobky ze stolu bohatsich narodu a spickove technologie, ktere jsou opravdovou revoluci ve sve domene, se k nam nedostanou.

Kit

Co je na tom tak zázračného? Vždyť je to obyčejný tablet s připojitelnou klávesnicí.

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Co je na tom tak zázračného? Vždyť je to obyčejný tablet s připojitelnou klávesnicí.
Neni! Je to ta nejlepší věc, co kdy byla a navěky bude. A je úplně jedno, co je to za věc, když jí vyrobil MS ;D

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Co je na tom tak zázračného? Vždyť je to obyčejný tablet s připojitelnou klávesnicí.

Je to pravdepodobne slusne udelany kus HW, jako starsi modely. Ovsem umi to akorat soupat dlazdicemi a jiny OS tam nedostanete. Aspon, ze tam dnes uz snad nedavaji ty uzasne Widle RT, na ktere seznete asi tak tri programy.

Kdyz je nekdo skalni Widlak, jako LO, asi to neni spatny stroj. Ovsem za ty prachy to nestoji.

strepty

Re:Poslední hřebík do rakve notebooků? Microsoft odhalil Surface Pro 3
« Odpověď #10 kdy: 21. 05. 2014, 13:48:53 »
Videl som recenziu v stereo a video na starsi surface, samozrejme sa zamerali na kameru ktora mala  idelany uhol na natacanie prednasok a fotenie toho co je pred tabletom ked bol tablet na stojane, len mala rozlisenie VGA. To bolo tusim 640x480 ? Odkial ten cip vyhrabali neviem, na fotoaparatoch som ho nevidel tak 8 rokov.

Lupex

Re:Poslední hřebík do rakve notebooků? Microsoft odhalil Surface Pro 3
« Odpověď #11 kdy: 21. 05. 2014, 13:56:04 »
půjdou k tomu připojit mé 3 monitory v práci a 1 doma ? co ext disky, například ty co mam v dokině k probooku ? Pokud ne, tak ta náhrada notebooků je spíše vtip. Kdo by chtěl celý den pracovat na malým display.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Poslední hřebík do rakve notebooků? Microsoft odhalil Surface Pro 3
« Odpověď #12 kdy: 21. 05. 2014, 14:03:44 »
To ne, spokojite se s displayem toho tabletu a po stranach si povesite portrety Gatese a Ballmera.

Lupex

Re:Poslední hřebík do rakve notebooků? Microsoft odhalil Surface Pro 3
« Odpověď #13 kdy: 21. 05. 2014, 14:26:56 »
hmm. Nejsem si jist, jestli bych si tím nepřivodil celodenní nauseu. Představa Balmera na 24" full HD, brrrrrr.

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Poslední hřebík do rakve notebooků? Microsoft odhalil Surface Pro 3
« Odpověď #14 kdy: 21. 05. 2014, 19:06:56 »
Konečně jsem ten článek přečetl - nejlepší je dovětek úplně nakonci: "Zda bude k dostání i v České republice, zástupci firmy zatím nepotvrdili, předchozí dvě generace se však na tuzemském trhu oficiálně nenabízí." ;D ;D ;D

Aha. Tak proc tomu delaji reklamu? Holt se Cesi zase budou muset spokojit s drobky ze stolu bohatsich narodu a spickove technologie, ktere jsou opravdovou revoluci ve sve domene, se k nam nedostanou.

Jardo, nedobře se na to díváš. Zbytek světa musí nejdříve vyzkoušet, jestli to skutečně bude poslední hřebík do rakve notebooků. A pokud se ten fakt o špičkové technologii potvrdí, tak pak nám ho sem dodají. Inu čechům to nejlepší, ovšem až po důmyslném otestování.  ;D ;D ;D