hledam praci - UNIX security, zabezpecovani etc.

linuxak

hledam praci - UNIX security, zabezpecovani etc.
« kdy: 02. 01. 2014, 11:47:45 »
Ahoj,

Dlouhodobe se zajimam o UNIX (Linux, Solaris, BSD), site, bezpecnost, skriptovani, programovani etc.
Mam 5 let komercni praxi s Linuxem a Solarisem, dalsi 3 roky primo IT security (malware analyza, trochu programovani a implementace ruznych systemu)

Hledam nejaky job se zamerenim na vyse popsane veci (UNIX, security, site), kde je pohodovy team a zajimava prace.
Je mi 30 let, Praha.


linuxak

Re:hledam praci - UNIX security, zabezpecovani etc.
« Odpověď #1 kdy: 02. 01. 2014, 12:08:20 »
Zde je kontakt na mne:  unixsec (at) riseup.net

Havrosu

Re:hledam praci - UNIX security, zabezpecovani etc.
« Odpověď #2 kdy: 27. 01. 2014, 22:30:12 »
Mate-li jeste zajem kontaktujte me prosim na telefonu 725370004 nebo na emailu.

Jana Aubrechtová

Re:hledam praci - UNIX security, zabezpecovani etc.
« Odpověď #3 kdy: 04. 04. 2014, 10:19:40 »
Hezké dopoledne,

hledáte ještě stále práci v Security? Hledám it konzultanta bezpečnosti se znalostí aj do lokality Mladá Boleslav, ne Škoda, ale do jiné mezinárodní společnosti. V případě zájmu vám ráda poskytnu více informací.

S pozdravem,

Jana Aubrechtová


Ahoj,

Dlouhodobe se zajimam o UNIX (Linux, Solaris, BSD), site, bezpecnost, skriptovani, programovani etc.
Mam 5 let komercni praxi s Linuxem a Solarisem, dalsi 3 roky primo IT security (malware analyza, trochu programovani a implementace ruznych systemu)

Hledam nejaky job se zamerenim na vyse popsane veci (UNIX, security, site), kde je pohodovy team a zajimava prace.
Je mi 30 let, Praha.
[/quote]

karel

Re:hledam praci - UNIX security, zabezpecovani etc.
« Odpověď #4 kdy: 13. 06. 2016, 15:01:29 »
Dobry den

S dovolenim se na Vas obracim zda nemate chut spolupracovat jako linuxovy administrator na projektu dostupneho firewallu s UTM funkcionalitou, zakladni informace o projektu :
http://fireboxxx.cz/

Blizsi informace a o pozici a formular k dopleni naleznete zde:
https://goo.gl/Hdzzwb