Zkušenost z pohovoru

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #105 kdy: 24. 03. 2014, 13:29:00 »
Pro tebe je to asi nesrozumitelné, ale to není můj problém. Nejsem nějaký náborář, ale nabírám lidi do svých týmů, tak asi vím, co se vyplatí a co ne. U vás to můžete dělat jinak, nic proti tomu, jen to jde i jinak a bez keců.

Lojzo, tedy asi máš nějakou empatickou vlastnost a jsi tedy absolutní borec.
Ale po přečtení tvých příspěvků musím uznat, že nick ti sedí. Fakt jsi Lojza...

Docela rád bych se někdy zúčastnil tvého výběru do teamu, a fakt by mne zajímalo, na základě čeho mne přijmeš či odmítneš...

To co popiseješ, je nesmysl. Možná to tak děláte u Vás, ale obecně to tak nefunguje. A ani nemůže.
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---


Petr Baudiš

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #106 kdy: 24. 03. 2014, 13:29:49 »
Myslím, že peníze mohou programátory i motivovat, ale nikoliv tak, že pouze házím na lidi čím dál větší balíky peněz, ale jako motivační složka platu. Klidně výrazně menší základní plat, ale s bonusy (jasně danými jako procento základního platu) - pokud vyřeším kritický bug (do 1 dne, k dnů, někdy), pokud seznam otevřených bugů vyprázdním / průměrnou velikost za měsíc zmenším pod k*n, pokud je featura hotová + pak projde QA před termínem t1 resp. t2, odměny za code review, a v neposlední řadě jako výrazná pohyblivá složka platu společná pro všechny zaměstnance skupiny i její obchodní úspěchy / zisk.

Všichni programátoři ve stejné roli pak znají aktuální plat (nebo procento základního platu) minimální, maximální a medián. Nutnou součástí systému je i občasná kontrola a tvrdé jednání s těmi, kdo se jej snaží obehrát (třeba inkasují peníze za kritické bugy vzniklé jejich velmi nekvalitní prací atd.). Systém lze dále rozšiřovat třeba tak, že část motivační složky může zaměstnanec třeba přímo darovat obecně prospěšnému občanskému sdružení, kde se angažuje (firma částku zvýší o 5%-10%), utratit za cestu na zahraniční konferenci (firma částku zvýší až o 50%), investovat ji do možnosti mluvit do návrhu nových produktů / featur / vzít si volno na výzkum nebo osobní projekt...

Na to, abych někoho zaměstnal a systém vyzkoušel v praxi ještě sbírám síly; myslím ale, že moji produktivitu v mém dřívějším zaměstnání by to určitě dost ovlivnilo. Zároveň téměř všechny výše uvedené odměny se dají automatizovat. Vím o menších firmách, kde pohyblivá složka mzdy trochu funguje, ale spíš jen co se týče výkonu celé skupiny. Do určité míry to funguje ve vědě a výzkumu, ale zase jsou to celkem malé částky ;). Říkám si, že korporace tohle neumí, protože jsou už moc velké než aby si troufly jít do rizika, že ten systém nastaví špatně a budou jim to tunelovat (maximálně vám dají akcie, což jako motivace pro řadové zaměstnance moc nefunguje - protože jsou moc velké). Některé prvky sem tam najdete (matching donations atd.), ale přemýšlím, proč jsem ještě nepotkal takovýhle systém jako celek.

RAII

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #107 kdy: 24. 03. 2014, 14:00:14 »
Myslím, že peníze mohou programátory i motivovat, ale nikoliv tak, že pouze házím na lidi čím dál větší balíky peněz, ale jako motivační složka platu. Klidně výrazně menší základní plat, ale s bonusy (jasně danými jako procento základního platu) - pokud vyřeším kritický bug (do 1 dne, k dnů, někdy), pokud seznam otevřených bugů vyprázdním / průměrnou velikost za měsíc zmenším pod k*n, pokud je featura hotová + pak projde QA před termínem t1 resp. t2, odměny za code review, a v neposlední řadě jako výrazná pohyblivá složka platu společná pro všechny zaměstnance skupiny i její obchodní úspěchy / zisk.

Všichni programátoři ve stejné roli pak znají aktuální plat (nebo procento základního platu) minimální, maximální a medián. Nutnou součástí systému je i občasná kontrola a tvrdé jednání s těmi, kdo se jej snaží obehrát (třeba inkasují peníze za kritické bugy vzniklé jejich velmi nekvalitní prací atd.). Systém lze dále rozšiřovat třeba tak, že část motivační složky může zaměstnanec třeba přímo darovat obecně prospěšnému občanskému sdružení, kde se angažuje (firma částku zvýší o 5%-10%), utratit za cestu na zahraniční konferenci (firma částku zvýší až o 50%), investovat ji do možnosti mluvit do návrhu nových produktů / featur / vzít si volno na výzkum nebo osobní projekt...

Na to, abych někoho zaměstnal a systém vyzkoušel v praxi ještě sbírám síly; myslím ale, že moji produktivitu v mém dřívějším zaměstnání by to určitě dost ovlivnilo. Zároveň téměř všechny výše uvedené odměny se dají automatizovat. Vím o menších firmách, kde pohyblivá složka mzdy trochu funguje, ale spíš jen co se týče výkonu celé skupiny. Do určité míry to funguje ve vědě a výzkumu, ale zase jsou to celkem malé částky ;). Říkám si, že korporace tohle neumí, protože jsou už moc velké než aby si troufly jít do rizika, že ten systém nastaví špatně a budou jim to tunelovat (maximálně vám dají akcie, což jako motivace pro řadové zaměstnance moc nefunguje - protože jsou moc velké). Některé prvky sem tam najdete (matching donations atd.), ale přemýšlím, proč jsem ještě nepotkal takovýhle systém jako celek.
Pěkný nápad. Podle mne by to mohlo fungovat. Osobně by byl poté motivován podávat větší výkon, když by byl nadstandardně odceněný za podaný výkon.

txt

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #108 kdy: 24. 03. 2014, 14:08:26 »
Přes výši odměn se tomu říká stimulace. Na motivaci má docela vliv i firemní kultura.

Jimm

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #109 kdy: 24. 03. 2014, 14:17:48 »
Jenže opomínáte, že to takto strojově nemůže nikdy fungovat. Kdo určí, jestli byl bug fixnutelný za 24 hodin a programátor ho fixnul s vypětím sil za 20? Toto má být odměněno, ale odměnit to může jedině člověk který má přehled v oblasti a dovede to tak také zhodnotit.. Ale jste silně off-topic. :)


Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #110 kdy: 24. 03. 2014, 14:59:25 »
Tohle se mi líbilo, je to absolutně pravdivé :

bez mlade (nastupujici) generace je to tragedie,
bez stare (zkusene) generace je to komedie.

Asi mám štěstí na vedení. Práci programátora si raději koupím, proto že to ani dost málo nezvládám. Vedení firmy spíše obdivuji. Oni moji práci nezvládnou jedině z důvodu nedostatku času. Já tu jejich ani omylem, kdyby náhodou měl den 72 hodin.

A hlavně firma je stabilní, roste a expanduje.

iwtu

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #111 kdy: 24. 03. 2014, 18:45:21 »
Soft skills su vo firme velmi dolezite. Sef mi povedal, ze si ich mam trochu vylepsit, ak som ako vyvojar na seba prebral rolu QA leadra a zacal som im to tam vsetko organizovat a komunikovat, lebo nevedeli co a ako maju testovat a nebyt toho, spustu veci, ktore fungovali, dostali by sme report, ze nefunguju. Nikto s tym nemam problem az na skutocneho QA Team Leadra, ktori sa stazoval, ze som mu kecal do prace. Dalej mame vo firme fakt brutalne namakaneho programatora ale je nezastavitelny. Ci v slovnom, pisomnou prejave alebo programovani. 70+% informacii, ktorymi Vas zasype, su zbytocne. Ten programator vie byt genialne efektivny, ak s nim vie clovek hovorit, nenasere ho a da mu spravne vstupy. Tam su soft skills na nezaplatenie.

Co sa tyka konkretne Suse, bol som na pohovore aj tam na otazku preco Suse som odpovedal, ze preto, lebo som v Prahe. Keby som byval v Brne, isiel by som do Red Hat. Na co pani HR sa rozzurila, ze sa jej ta odpoved nepaci, lebo Rad Hat su aj v Prahe. Naco su kolegovia programatori museli chladit, ze ta opoved je naprosto ok a Red Hat sa iba hra, ze je v Prahe.

Ja si myslim, ze riesit tieto veci je ako riesit zivotopis. Zazil som uz, ze niekto vycital moju zivotopisu, ze je v anglictine a zazil som aj, ze som ho poslal firme o 10 vnoci a rano o siedmej mi telefonovali, ze sa ich moj zivotopis velmi oslovil a chcu ho vidiet. Kazdy od zivotopisu ocakava nieco ine. Niekto ho napise uplne priemerne, kde nikoho neurazi ale ani nijak nevykne. Ja som skor clovek, ktory si napise zivotopis, ktory vela ludi moze odradit ale aj vela zaujmut a je velka sanca, ze koho zaujme, tak pravdepodobne ta firma zaujme aj mna..

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #112 kdy: 25. 03. 2014, 12:40:04 »
Vypečená otázka je, když se tě kádrovák zeptá na tvoji největší slabinu/neřest. V minulosti, jako nezkušený ucho hlásící se na cvičenou opici - servisního technika v czc jsem přiznal občasný pozdní příchody a byl konec.
Tak dobrých odpovědí je povícero... například:

Mojí slabinou je, že často lpím na detailech a snažím se odevzdávat kvalitní práci... občas to vede k tomu, že se do projektu musím ponořit více a pak trávím i svůj osobní čas řešením toho projektu, aby se vše dalo stihnout v termínu. Naštěstí jsem zatím měl kliku na vedoucí, kteří tolerovali to, že občas zůstanu v práci i po pracovní době a tak se vždy podařilo odevzdat práci v takovém stavu, za který jsem byl schopný se postavit. Co se týče té slabiny, tak se snažím pracovat na tom, abych lépe komunikoval s týmem a vyjasnili se priority a zodpovědnosti v rámci kolektivu tak, abych zbytečně nebyl dlouhodobě přetížen, ale dařilo se zatížení rovnoměrně rozdělit na jednotlivé členy týmu. Tím mám trochu více času se rozvíjet a věnovat se například sportům, přeci jenom je dobré dlouhodobě udržovat se v kondici......


Něco takového by šlo :D

Co se týče motivů pro SUSE, jak tu někdo napsal... většině lidí nejde o plat (většina lidí nefrnkne když někde jinde nabídnou o 10% navíc)... proto pokud jsi tímto stylem odpověděl už na pohovoru, možná se lekli, že právě patříš k "přelétavcům".

h7

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #113 kdy: 25. 03. 2014, 15:06:43 »
Soutěžit při pohovoru o to, kdo je větší lhář... bohužel realita, smutná realita.

Komo

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #114 kdy: 25. 03. 2014, 16:16:08 »
Ak niekto klame, je to jeho vec.
Mnohokrat mozes mysliet to iste, len to zle alebo nevhodne povedat - a o to sa jedna. Naucit sa veci hovorit spravne. Nemusis klamat ale napriklad rozdiel medzi
"linux ma bavi a pacilo by sa mi robit pre vas ale je mi jedno pre koho to bude lebo potrebujem nieco do zivotopisu" a
"pouzivam linux na dennej baze, mam chut experimentovat, prednedavnom som zacal pracovat s bashom aby som sa dostal k urcitym veciam pod kozu a vedel si ich spravne prisposobit a suse mi zapasovalo, paci sa mi enviroment a cerpam z neho kazdy den a urcite by som vedel byt napomocny pretoze tato praca ma bavi"

V podstate som povedal +- to iste ... koho zoberies?

RAII

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #115 kdy: 25. 03. 2014, 16:19:40 »
Citace
Mojí slabinou je, že často lpím na detailech a snažím se odevzdávat kvalitní práci... občas to vede k tomu, že se do projektu musím ponořit více a pak trávím i svůj osobní čas řešením toho projektu, aby se vše dalo stihnout v termínu. Naštěstí jsem zatím měl kliku na vedoucí, kteří tolerovali to, že občas zůstanu v práci i po pracovní době a tak se vždy podařilo odevzdat práci v takovém stavu, za který jsem byl schopný se postavit. Co se týče té slabiny, tak se snažím pracovat na tom, abych lépe komunikoval s týmem a vyjasnili se priority a zodpovědnosti v rámci kolektivu tak, abych zbytečně nebyl dlouhodobě přetížen, ale dařilo se zatížení rovnoměrně rozdělit na jednotlivé členy týmu. Tím mám trochu více času se rozvíjet a věnovat se například sportům, přeci jenom je dobré dlouhodobě udržovat se v kondici......
Po přečtení tadytoho se mi zvedl kufr ...

LV coder

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #116 kdy: 25. 03. 2014, 18:50:51 »
Pani a dami. Aktualne moja 3 pracovna pozicia za 9 rokov. Vsade kde som prisiel som si vypocul ponuku . Ked sa riesilo preco som siel prec vzdy bola odpoved uz ma to nebavilo nemalo mi to co viac ponuknut primarne preco som tam pracoval som spravil a uz nie jepotreba makat tak ako to mam rad tak hladam dalsiu vyzvu.
Ked prisla rec na plat narovinu som im povedal ze ma nezaujimaju "kvazi bonusy super duper vyhody ani motivacne %" chcem tolko a tolko cash a maximalne o 13 plate sa mozme bavit ako o bonuse. Na druhej strane mi bolo povedane ze ta suma co chcem cash je u nich maximum s bonusom. Znova odpoved kludne ma zoberte ak nesplnim to co ponukam je tu skusobna doba vyrazit ma mozte na hodinu. Ziadne prve 3 mesiace xy percent a potom hore preco ? Vzdy im hovorim ze makam konstantne rovnaky vykon. Zobraly mi vsade a cez vsetky pohovory som presiel este sa mi ani raz nestalo ze by ma niekto odmietol. Treba vediet jednat treba sa vediet realne zhodnotit a treba si realne zapytat. Mna nezaujima kolko ma kolega kolko ma manager kolko ma misko a ferko a to som hovoril aj personalistom aj sefom co so mnou mal pohovor. A preco chcete pracovat u nas ? Je to vyzva. Viem co ponukate , co tu mate a viem ze toto je to co chcem. Bodka. Lacne sracky v style toto je moj Dream Job alebo ste super super firma to nie. Riesim veci narovinu, uprimne a bud to zozeres alebo smola. Jednanie narovinu ma 2 zasadne vyhody.
1. Hned vies na com si
2. Mozes si byt isty ze si iny ako 99% ludi ktory pridu a trepu veci ktore pocuvaju dookola. Kazdeho sikovnejsieho to zaujme.

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #117 kdy: 25. 03. 2014, 22:23:07 »
Jednanie narovinu ma 2 zasadne vyhody.
1. Hned vies na com si
2. Mozes si byt isty ze si iny ako 99% ludi ktory pridu a trepu veci ktore pocuvaju dookola. Kazdeho sikovnejsieho to zaujme.
Ano toto je ideál a i dle mne správný postup.

Jen nesmíš narazit na zakomplexovaného vola/kravu, který tam sice nemá co dělat, ale zrovna je ve funkci a rozhoduje.
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---

Mirek

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #118 kdy: 25. 03. 2014, 22:35:49 »
Jednanie narovinu ma 2 zasadne vyhody.
1. Hned vies na com si
2. Mozes si byt isty ze si iny ako 99% ludi ktory pridu a trepu veci ktore pocuvaju dookola. Kazdeho sikovnejsieho to zaujme.
Ano toto je ideál a i dle mne správný postup.

Jen nesmíš narazit na zakomplexovaného vola/kravu, který tam sice nemá co dělat, ale zrovna je ve funkci a rozhoduje.

A taky nesmíš být takový ten namachrovaný a přehnaně sebevědomý debílek.

LV coder

Re:Zkušenost z pohovoru
« Odpověď #119 kdy: 25. 03. 2014, 23:03:40 »
Nuz ono je to s tym debilkom asi tak ze ked pohovor tak je to povedsine s niekym s tymu alebo menedzeris ja nemam problem s nim diskutovat na temu pripadne si spravit testik a spytat sa. On musi mat ten pocit ze aha toto neni dalsia lopata. Mozes byt namachrovany ale pokial sa ta nieco spytam a nevies odpovedat mas smolu. Sam som robil pohovory ked sef vypadol a s 20 ludi som zobral 1 neho. Pozostavalo to s testu. Kde prve 3 otazky musel spravit kazdy. Dalsie 2 to si bol na 80% nas a ak dal s 10/9 mohol si povedat kolko chce :) takze asi tak. To mas hned filter kto sa hra a nieco a kto vie. + pokec o tom a tvoj sef hned musi vediet ci ta chce alebo nie. HR je viac menej ovecka ma svoju sablonu otazok a caka odpovede ale ten kto rozhoduje ci ano alebo nie je tvoj buduci sef. Osobne mi najviac vadilo ked som dal napriklad kusok kodu ze co to asi robi (loop s if else) a on mi povedal ze potrebuje cely program aby to vedel povedat. Ale zasa basnit vedel o tom co vseto vie aky je skiller a podobne. A pokial to niekto ide hrat na to ze SUSE (alebo si dopln co chces) je moj dream a osvedcene frazy tak uz je tam vykricnik. Ak by mi moj buduci sef povedal ze je to prenho dvolezite ani nepokracujeme vstavam a idem prec. Kazdy jeden s nas pracuje za peniaze a pretoze potrebuje platit hypo deti auto hocico a ak ma na mna hrat ze hej ale mega super kolektiv a spolocne vikendy bla bla bla tak nie dakujem ja radsej cash a svoj cas si riesim sam. nikde nie je napisane ze ked ta nezoberu do jednej firmy nezoberu ta d druhej a tak isto s praxe vsetci vieme ze sefstvo sa meni a nikde nie je napisane ze to co platilo dnes bude zajtra :)