Rada pro lenocha

prezek

  • ***
  • 229
    • Zobrazit profil
Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #45 kdy: 17. 03. 2014, 20:22:10 »
Uvádět takhle do fóra svoje fyzický parametry je jako kdyby jste říkali: rozvědko klasifikuj mne...
Přiznávat na internetu svůj strach ze sledování zpravodajskými službami má podobný efekt, jako odhánění hejna včel prudkými pohyby. Daleko lepší je "přiznat" o 30 kg vyšší hmotnost apod.


Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #46 kdy: 17. 03. 2014, 22:17:04 »
Nojo to je tezky kdyz neco chces a nejsi ochoten neco udelat. Nachystat si na rano kaši je otazka 5 minut, rano to "uvarit" je otazka dalsich 8 minut. Udelat si smazenou zeleninu s kuskusem a masem je otazka 20 minut a mezitim si nachystas ovoce+zeleninu nebo salat.
Proste ses linej jak prase, nehodlas se v nicem prizpusobit(travit 4 hodiny denne do prace? no asi mas casu dost) tak jsi odsouzen k tomu, ze se nic nezmeni. Lenin by ti to vysvetlil a ja bych mu dal 100% za pravdu.

Kdo chce hleda zpusoby, kdo nechce hleda duvody.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

noname

Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #47 kdy: 17. 03. 2014, 23:15:28 »
Pro lenocha nevím, ale nějaká ta činka nebo hrazda by se u počítače hodila.

Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #48 kdy: 24. 03. 2014, 22:22:53 »
Jestli rád žereš, tak si kupuj něco, po čom se tak netloustne. Třeba jablka, takový ty rýžový chlebíčky. Nejlíp se poradit s odborníkem přes žrádlo.
Hlavně to chce vůli. Prostě zvednout zadek (neboj, nebolí to (většinou)  ;) :D) a projít se na vzduch. Najdi si na netu nějaký jednoduchý cvičení. Aspoň pár dřepů neuškodí + statický strečink.

JmJ

  • ****
  • 315
    • Zobrazit profil
Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #49 kdy: 25. 03. 2014, 07:47:42 »
19.5 - 5.5 = 14

14 - 4 = 10

takze v praci jses 10h denne, dalsi 4 na ceste, to bych se taky vykaslal potom jeste neco delat...

prestehuj se bliz k praci nebo si najdi praci bliz k domu, makej max 8 hodin denne a snad ti zbyde energie na dalsi aktivity...

Omlouvam se za preklep neni to 19:30 ale 18:30... Jinak praci menit nechci, bavi me a mam zde hodne prostoru pro osobni rust navic je dobre placena. Stehovani z osobnich duvodu jeste tak 2 roky neni mozne.. Jinka bych to uz ucinil zredukovat dojizdeni i na hodku dene by prome bylo zachrana  :)

asi to uz napsali i dalsi, tak to zrejme jen zopakuju. tohle je proste zcela spatny zivotni styl.

prace neni vsechno, ta za chvili nebudu, zdravotni problemy budou pretrvavat a s telesnymi problemy se pridaji i dusevni. ne nadarmo se rikalo "v zdravem tele zdravi duch".  prace neni vsechno, penize taky nejsou vsechno. a az v pozdejsi veku clovek pochopi, ze je lepsi byt (rozumne) chudobny a zdravy, nez bohaty a nemocny...


Alice

Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #50 kdy: 25. 03. 2014, 08:17:46 »
Taky jsem kdysi měla problémy s váhou. Značné. Zhubla jsem 30 kg. Žádné cvičení ,žádný sport, to mi bohužel nedovoluje můj zdravotní stav. A tak nezbývalo než upravit jídelníček. Prví co jsem udělala je, že v mobilu jsem nastavila budíky na 7:00 , 9:30 , 12:00 , 15:00, 17:00 . To jsou časy kdy jím. Porce jsem zmenšila na polovinu.  Nijak se neomezuji v výběru , klidně si dám i bůček, ale prostě málo. Malé porce a pravidelně. Začátek je krutý, jakmile to ale vydržíte , uvidíte jak jde váha dolů . Do jídelníčků jsem přidala více ovoce a zeleniny . Toť vše . Je to prostě ve vaší hlavě . Místo výtahem jdu po schodech :-D. Každopádně třeba hamburger jsem neměla ani nepamatuji , to už bude let.

...

Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #51 kdy: 25. 03. 2014, 12:00:46 »
Kdy root koupil mimibazar i s komunitou?
Kdy se tu objevi po tematech jak zhubnout po pordu u pocitace do kalhot prvni recept na polivku z horcice a kecupu?

... dokonce jsem v listopadu začal běhat - obden cca 45minut.

Světe div se - vypadám pořád stejně. Nevím, co dělám špatně. Údajně jím málo, ...

stolni vaha na baterky
kaloricketabulky.cz
sepsat provozovny ve kterych se stravujes vyfotit si porci a zmerit velikost talire a pak si to stejne doma pripravit a spocitat kolik surovin na to spotrebujes at mas predstavu kolik toho do sebe natlacis
a to hlavni na konec porovnat jestli chut odpovida nebo vari z nahrazek ktere jsou plne skrobu a univerzalnich mastnych omacek.
zkouknout energeticke vydeje sportovnich aktivit
pak by ti snad melo dojit kde je zakopany pes.

...

Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #52 kdy: 25. 03. 2014, 12:04:55 »
jinak kdyz nekomu chutna, tak i osmihodinovy trenink se da dozrat za min nez pul hodiny

LV codet

Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #53 kdy: 25. 03. 2014, 12:14:13 »
No mne pomohol www.fitnessbook.cz . Ma to aj tabulky aj cinnosty aj prehlad , motivuje to stylom "levelovania" je to zadarmo. Sice jemne "detsky" dizajn ale proti gustu ziaden disputat. :)

123

Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #54 kdy: 25. 03. 2014, 12:23:16 »
Po silovém tréningu(nemusí být dlouhý, i dvacet minut denně postačí) tělo následně spaluje až 24 hodin. No a čím víc svalů, tím víc se spaluje. Chce to ale trpělivost. Největší chyba bývají přehnaná očekávání, že si někdo večer dá pět kliků a ráno z jeho postele vyskočí Arnoldův namakanější brácha. Na současnou váhu jsi se taky nevyžral za jeden den. Taky to chce nevrhnout se do cvičení po hlavě, ale s někým se nejdřív poradit, případně si o tom něco přečíst - výborná kniha je například Convict Conditioning. Podstatná je taky už zmiňovaná změna jídelníčku.

...

Re:Rada pro lenocha
« Odpověď #55 kdy: 26. 03. 2014, 14:42:57 »
Nachystat si na rano kaši je otazka 5 minut, rano to "uvarit" je otazka dalsich 8 minut.
tepla jidla na diete. hahaha. tepelne opracovana zelenina i obiloviny jsou stravitelnejsi - zvysi se podil stravitelne casti potravy, takze i prijem energie z ni je vetsi a jako bonus tepelna uprava zveda i glykemicky index protoze se slozitejsi pomale cukry rozpadnou na jednodussi rychleji stravitelne formy se vsemy dusledky jako inzulinove vlny a vlci hlad.

Udelat si smazenou zeleninu
tahat sadlo na sobe a paj jeste valit do sebe zbytecne dalsi mastny ze smazeni taky neni uplne ono

s kuskusem
dalsi energeticka bomba jak psenice nebo cukr

kazdopadne s lacinyma internetovyma radama se nikam nedostanes dokud je nepreberes a nevyradis. budes muset neco investovat... urcite vlastni usili a cas do ziskani vysledku, ale jeste pred tim cas do rozboru a sebevzdelani toho "co, proc a jak". zkratkou jsou pak penize a nabourani soukromi tim, ze zivotospravu vysypes nekomu z oboru kdo ji bude ochoten zhodnotit a navrhnout moznosti co delat lepe.