Moderní design webových stránek

lamka

Re:Moderní design webových stránek
« Odpověď #15 kdy: 24. 02. 2014, 11:56:49 »
@Petr Šmíd Tak samozrejme nehovorim, ze moj nazor je lepsi - skratka len mne to prichadza ako zmäteny dizajn... (asi som len lamka :D) mozno pre cielovu skupinu na ktoru to je urcene to zabera - to neviem (ocividne niesom cielova skupina)...

napr. u tej stranky incube by som to celkom bral - stranka ako taka sa mi velmi nepaci, ale ak by som potreboval takyto druh stranok vytvorit, tak by ma ich stranka a portfolio rozhodne oslovilo a ukazali, ze take veci robia... takze tam beriem, ze trafili vzhlad presne, pre svojich zakaznikov...



Re:Moderní design webových stránek
« Odpověď #16 kdy: 24. 02. 2014, 12:08:40 »
JmJ  ono jde o to jaká je cílovka.  Mě by neprošla ani polovina efektů co dokážu udělat.

ZAJDAN

  • *****
  • 2 078
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Moderní design webových stránek
« Odpověď #17 kdy: 24. 02. 2014, 12:40:07 »
V poslední době design přehlušuje funkcionalitu a stručnost...hlavně ať se to třpití.....není nad rychlej stručně údernej web.
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.

,,,

Re:Moderní design webových stránek
« Odpověď #18 kdy: 24. 02. 2014, 12:58:57 »
http://2046.cz

Jeden clovek, zadna reklamka.

eMko

  • ****
  • 456
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Moderní design webových stránek
« Odpověď #19 kdy: 24. 02. 2014, 14:22:37 »
pi

Jj, to je pak dost naprd, takovej design :-)




robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Moderní design webových stránek
« Odpověď #20 kdy: 24. 02. 2014, 14:55:22 »
v jedný takový dělám: www.incube.cz

... uplne mimo tema, ale tohle je priklad webu, ze ktereho bezpecne utecu po prvnim kliku :-).  kdyz se mi menu prestehovalo z jedne strany na druhou, tak sem jen vytrestil oci a rychle to zavrel :-)


Věř mi nebo ne, ale úplně s tebou souhlasím :)
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Moderní design webových stránek
« Odpověď #21 kdy: 24. 02. 2014, 15:13:08 »
Nejhorší na tom je, že ty cool věcičky se nám dostávají třeba i do internetového bankovnictví. Teď to je celkem dobře vidět na mBance. Hlavně ty animace jsou neskutečnou ztrátou času. Chci provést platbu, vypnout mašinu a jít ven a nečekat, až mi dotancuje monitor. Navíc, když je to blbě udělané, tak se člověk lehce ztratí. Prostě jakákoliv ergonomie ovládání ustupuje neonům ... Tím nechci psát, že i s touto technologií nejdou udělat pěkné stránky. Ale kolik jich je?