Nejstabilnější linuxová distribuce

Seph

Nejstabilnější linuxová distribuce
« kdy: 29. 12. 2013, 16:19:02 »
Čelím problému, začínal jsem na ubuntu, bylo stabilní ale srala mne oranžová, tak sem přešel na sabayon, poté co mne začala srát nestabilita (třeba nenaběhlo gnome ... jen tak ...) jsem přešel na fedoru, slyšel jsem ale že 20 (ještě jedu na 19) je taktéž nestabilní a občas gnome padá. Takže se ptám, znáte nějakou kamenou distribuci (ne ne na Gentoo nemám bohužel čas) která nespadne ani když vypnou proud ?xD 


Re:Nejstabilnější linuxová distribuce
« Odpověď #1 kdy: 29. 12. 2013, 16:36:27 »
Ja mel pocit, ze nejstabilnejsi je Debian Stable. Ted je otazka je-li je to jenom problem oranzove nebo je vice problemu. Jestli je to jen oranzova tak se podivej na temata a pohraj si s nimi.

anonym

Re:Nejstabilnější linuxová distribuce
« Odpověď #2 kdy: 29. 12. 2013, 17:46:49 »
rhel?

Re:Nejstabilnější linuxová distribuce
« Odpověď #3 kdy: 29. 12. 2013, 17:59:23 »
smajlik tluceni hlavou o zed.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Paqvel 'TIGER' Růžička

Re:Nejstabilnější linuxová distribuce
« Odpověď #4 kdy: 29. 12. 2013, 20:01:49 »
Každá distribuce je tak stabilní asi jako její uživatel. Kdo je nestabilní hned po panáku rumu, nebude spokojen s žádnou distribucí linuxu. Kdo spořádá celou litrovku a druhý den je v naprosté pohodě, ten se spokojí s každou distribucí, hlavně, že nebude muset zapínat žádné windows. KapitánRUM snad promine použití jeho ochrané známky.  :D


Tonda

  • *****
  • 630
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nejstabilnější linuxová distribuce
« Odpověď #5 kdy: 30. 12. 2013, 15:45:28 »
Já bych si tipnul Debian stable, Ubuntu LTS, RHEL/CentOS a počkat nějaký čas po release než se vychytají drobnosti, které přes všechnu péči unikly.

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Nejstabilnější linuxová distribuce
« Odpověď #6 kdy: 30. 12. 2013, 15:53:58 »
Já bych si tipnul Debian stable, Ubuntu LTS, RHEL/CentOS a počkat nějaký čas po release než se vychytají drobnosti, které přes všechnu péči unikly.

... Slackware, Mageia, openSuSe aj. Není to jen o pár kouscích.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nejstabilnější linuxová distribuce
« Odpověď #7 kdy: 30. 12. 2013, 15:56:46 »
Ano, co se tyce stability bugu, tak Ubuntu LTS lze doporucit. Jak tam neco prestane fungovat, tak je to prinejmensim do pristiho LTS. Napriklad Xsane a to minimalne s dvema typy scanneru Canon Lide.

Re:Nejstabilnější linuxová distribuce
« Odpověď #8 kdy: 30. 12. 2013, 16:24:24 »
uz zase ty jeho skenery...
Děkuji za možnost editace příspěvku.