IT Brigáda Německo

Petr

IT Brigáda Německo
« kdy: 13. 06. 2013, 19:53:43 »
Chtěl bych na dovolenou do Německa, ale nemám ani korunu. A taky bych se rád naučil jazyk a nabral zkušenost. Víte někdo o nějaké zajímavé brigádě, kde se nemusí šprechtit, je tam hezky a dělají něco zajímavýho. Sice skoro nic neumím, ale umím základní selekt Sql a proklikám aplikaci, sepíšu chyby. Tak pomůžu zkrátit vývoj určitě alespoň o třetinu. Monster.de na mě háže akorát flißende deutsche sprache a jiné hrůznosti. Anglicky se domluvím rukama nohama i do telefonu.


KOLEGA

Re:IT Brigáda Německo
« Odpověď #1 kdy: 13. 06. 2013, 20:53:25 »
No, brigády nejsou, jen přes osobní známost, na prázdniny jsem se do Německa dostal akorát na vinici :D přes tátu... Sice super, ale IT vůbec (Weinfest na konci to vyvážil :-D)

none_

Re:IT Brigáda Německo
« Odpověď #2 kdy: 14. 06. 2013, 09:41:50 »
Podle toho, co jsem slyšel, tak pokud chceš dělat v zahraničí, tak musíš být lepší než ti, kteří tam aktuálně dělají. Myslím si, že bez větších zkušeností a hlavně bez znalosti jazyka nemáš šanci. Proč by měli chtít zaměstnat někoho, s kým se nikdo nedomluví a navíc toho moc neumí... A to myslím bez urážky. Pokud chceš dělat v zahraničí, tak jsou podle mě dvě možnosti.
  • Naučit se jazyk a nějakou IT činnost perfektně tady a pak se tam jet prodat.
  • Jet tam, rok trhat jabka, naučit se jazyk a trochu IT a pak se ucházet o nějakou pozici v IT.

Každopádně pokud chceš na měsíc, tak asi IT ani nezkoušej. Za měsíc ani, když víš co máš dělat, dělat nezačneš. Pokud jdeš do nějaké IT firmy, tak první měsíc je spíš na rozkoukání a celá zkušebka (3 měsíce) na vzájemné oťukávání. Hodnoty firmě přinášíš většinou až později.

Mar

Re:IT Brigáda Německo
« Odpověď #3 kdy: 23. 08. 2013, 21:05:15 »
Ahoj.

Jestli stále ještě hledáš práci v Německu, můžu ti doporučit českou firmu, kterou práci zprostředkovává. Jedná se hlavně o IT, takže nějaké to testování by sis tam najít mohl.

Podívej se sem: http://itprace-nemecko.cz/, třeba nějaké to testování najdeš. Taky si tam můžeš vyplnit co všechno umíš a dostávat nabídky a když se ti něco zalíbí, tak se to už řeší přes tu agenturu a ty s tím máš minimum zařizování.

Dobrý na tom je, že na ty IT práce stačí angličtina a doučit se to dá v klidu tam. S trochou snahy :)

Každopádně hodně štěstí a jestli už tam jsi, tak se určitě poděl o zkušenosti :)

Re:IT Brigáda Německo
« Odpověď #4 kdy: 23. 08. 2013, 21:12:35 »
Ale agentura si po zaměstnání od tebe bude brát provize a od toho pak máš nižší hotovost na ruce.

Pro zprostředkování agentury vybírat NESMÍ
Michal Kolesa
29 let, Invalidní důchodce, Vyučen: elektrikářem - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Počítače AOI


Jan_()

Re:IT Brigáda Německo
« Odpověď #5 kdy: 30. 12. 2013, 11:25:46 »
mate niekto skusenosti so spominanim http://itprace-nemecko.cz/  alias timone  ?