Android PC - FHD přehrávání

Android PC - FHD přehrávání
« kdy: 08. 12. 2013, 21:35:30 »
Ahojte, chci si koupit android mini PC. Jde mi o to že to chci připojit do TV, kde nemám možnost sledovat twitch.tv Stačí model s RK3188(quadcore) na přehrávání ve FHD aby se nesekal obraz na twitchi? Po případě polepšili si už s WIFI? Četl jsem, že padá WIFI, ale je to už rok staré. Děkuji za odpověď.

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Android PC - FHD přehrávání
« Odpověď #1 kdy: 09. 12. 2013, 02:47:04 »
Ahojte, chci si koupit android mini PC. Jde mi o to že to chci připojit do TV, kde nemám možnost sledovat twitch.tv Stačí model s RK3188(quadcore) na přehrávání ve FHD aby se nesekal obraz na twitchi? Po případě polepšili si už s WIFI? Četl jsem, že padá WIFI, ale je to už rok staré (mluvím o verzi bez externí antény). Děkuji za odpověď.

No twitch.tv mi přijde dost loudavá, třeba mne se tu teď dost seká. Takže problémy lze očekávat. No a ani RK3188 není žádná sláva ... s 1080p má problémy.

« Odpověď #2 kdy: 09. 12. 2013, 07:06:59 »
Dobře a raspberry by si s tím poradilo? Nebo spíš co přehraje v pořádku twitch ve FHD? Díky

Pavel 'TIGER' Růžička

« Odpověď #3 kdy: 09. 12. 2013, 11:08:22 »
Dobře a raspberry by si s tím poradilo? Nebo spíš co přehraje v pořádku twitch ve FHD? Díky

Těžko říci, s tím nemám zkušenost, ale vzhledem k tomu, že je to stavebnice, tak je možné, že se z něj dá dostat dostatečný výkon na video. Něco jsem vygoogloval: http://www.digilidi.cz/test-raspberry-pi-jako-htpc-radeji-ne

Pavel 'TIGER' Růžička

« Odpověď #4 kdy: 09. 12. 2013, 11:11:52 »
Ještě existuje Cubieboard ...

Peter

« Odpověď #5 kdy: 09. 12. 2013, 19:41:14 »
Pokiaľ beží twitch.tv cez flash, tak Ti ani štvorjadro nezaručí plynulé prehrávanie. Flash na platforme ARM nemá podporu akcelerácie cez GPU.

« Odpověď #6 kdy: 09. 12. 2013, 21:52:12 »
Pokiaľ beží twitch.tv cez flash, tak Ti ani štvorjadro nezaručí plynulé prehrávanie. Flash na platforme ARM nemá podporu akcelerácie cez GPU.

Nee android má aplikaci twitch.

Peter

« Odpověď #7 kdy: 10. 12. 2013, 20:01:56 »
To je tá aplikácia na pozeranie nahrávok z hier? Skúsil som to na mojom telefóne (dvojjadro HTC Pyramid) pri kvalite high, a boli tam drobné artefakty. Ale tie nevyzerali že by boli spôsobené dekódovaním filmu v GPU, skôr sa jednalo o drobnú chybu nahrávania. Teda, pozeral som len prvú nahrávku z listu. Myslím že to bola Dota, nejaký Rusi do toho v kuse kecali. Výbuchy pri zásahu a nápisy nad postavami boli bez artefaktov.

Môžem pozrieť niečo iné, ak to nebude mať čakačku rádovo v minútach. Alebo si to provokačne pozrem na prehrávači (jednojadro A10) a FHD displeji že či na ARM-e sekajú filmy prehrávané cez GPU bez tej zbytočnosti zvanej flash. Holt, poslednú verziu ARMu nepotrebujem, veci s ktorými prichádzam do styku mi idú.