Zjednoduší mi to port forwarding?

Zjednoduší mi to port forwarding?
« kdy: 29. 11. 2013, 10:56:40 »
Přemýšlím o jiném jednodušším routery, tedy doufám, z hlediska nastavení port forwardingu apod.

Podle tohoto článku :  http://www.o2.cz/osobni/techzona-modemy-pro-adsl-vdsl/zyxel-prestige-660hn-t3a.html?article=293856

Má s tím routerem, ten už je asi mírně historické zboží, zkušenost ?

Aktuálně T-Mobile má v nabídce ZyXEL P-870HN-53B 

Jde mi také o to, že se nebudu k providerovi za zpět připojovat přes modem, nýbrž přes Wifi jenž je po bytovém domě dále rozvedeno od switche stand.kabely.

Pro ilustraci mých, dost možný hloupých myšlenkových pochodů, aby jste nemuseli pročítat ten odkaz připojuji obrázek kde je vidět to, co považuji za ulehčení svých mentálních problémů.
 
« Poslední změna: 29. 11. 2013, 11:58:30 od Petr Krčmář »


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zjednoduší mi to port forwarding?
« Odpověď #1 kdy: 29. 11. 2013, 19:25:20 »
Pochopil nekdo otazku?

Jimm

Re:Zjednoduší mi to port forwarding?
« Odpověď #2 kdy: 29. 11. 2013, 19:31:32 »
Také se nějak nezadařilo. :)

Tom Liberec

Re:Zjednoduší mi to port forwarding?
« Odpověď #3 kdy: 29. 11. 2013, 21:08:27 »
Jinak.
Máte někdo zkušenost s tim konkrétním routerem?
Máte nekdo zkušenosti s tou nastavováním port forwardingu, myslím s tím na obrázku? 
Je ten uvedeny typ vůbec použitelny pro připojení nikoli ADSL, prostě nikoliv prostřednictvím mobilního operátora?

A takový dotaz trochu mimo. Občas se mi zablokuje připojení na internet a jedine co pomoha je na chvíli vytáhnout router z elektrické sítě.
Je fakt že týden uspávat Visty s 20 otevřenýma webama asi není nic zdravého ale stejne by mě zajímalo čím to je?

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zjednoduší mi to port forwarding?
« Odpověď #4 kdy: 29. 11. 2013, 23:25:54 »
Porad mi to neni prilis jasne. Ale kdyz ten router je ADSL, tak bude chodit akorat na ADSL. Urcite treba nema WAN konektor, aby se dal pripojit do Ethernetove site. Mozna s alternativnim firmwarem, kde by snad slo predelat jeden LAN port na WAN.

Krome toho se da pouzit jako WiFi AP a pak uz leda jako tezitko, zachytavac prachu a podobne.