Na čem jedou vývojáři Firefoxu?

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Na čem jedou vývojáři Firefoxu?
« Odpověď #30 kdy: 28. 11. 2013, 13:54:01 »
Na FF zvysoka kašlu už několik let. Jde to s ním do kopru od verze 3. Nezaslouží si tolik uživatelů, kolik zatím ještě má, proto asi dělá tyhle hustý fíčury, který všichni (FF) vývojáři moc chtěj.

Vzpomínám na jeden večer, kdy jsem u kámoše viděl ještě verzi 3 a v ní tolik pluginů, že i FF uměl fungovat jako Opera :-D (z těch viditelných na první pohled - ovládání myší, rychlá volba). On to považoval za naprosto skvělý, já nechápal, proč nepoužívá prohlížeč, kterej to má v základu... No, teď to chlapci oz Hořící lišky dotahujou konečně k dokonalosti. Ještě chybí, aby MS začal dělat Explorer pro Linux (páč brzo bude lepší i to IE) a FF může jít rovnou pod kytky :-D

No a jaký prohlížeč používáš? Chrome nechci, nevyhovuje mi, Chromium také vrže, nová Opera ... no je tu ... FF jde do háje. Včera jsem zkusil jen tak letmo Midori, na tom by se muselo trošku máknout, zkusil jsem aroru, to je bída  ... fakt z toho vývoje nemám dobré pocity. Jak je na tom IceCat, to nevím, ale asi bude ovlivněna Firefoxem, takže tento směr také nevidím za moc použitelný.


Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Na čem jedou vývojáři Firefoxu?
« Odpověď #31 kdy: 28. 11. 2013, 14:17:48 »
Tiger: Momentálně si zrovna užívám Operu 12.16 (asi). Pravda, až přijde nová, asi nevyberu...

Podařilo se mi dostat Maxthon alpha pro Linuxa řeknu dopředu - to nemá až tak budoucnost, je to Chrome/Firefox klon jako vyšitej (pokud se domnívám dobře, je postavenej na Chromiu).

Chromium používám doma kvůli práci (kompatibilita), v práci přímo Chrome. Nejdradši mám Operu. Možná jí dám hardmask a zůstanu na verzi 12.něco. Na FB a podobný servery zvysoka kašlu, ostatní weby nejsou snad tak strašně nabubřelý, aby potřebovali nejnovější prohlížeče...

Re:Na čem jedou vývojáři Firefoxu?
« Odpověď #32 kdy: 28. 11. 2013, 14:21:20 »
kdy jsem u kámoše viděl ještě verzi 3 a v ní tolik pluginů, že i FF uměl fungovat jako Opera :-D
Jenze kdyz jsi tohle ve verzi 3 udelal tak nez se to zapnulo tak jsi mohl jit na kafe narozdil od Opery.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Na čem jedou vývojáři Firefoxu?
« Odpověď #33 kdy: 28. 11. 2013, 14:25:30 »
Tigre, Morskou opici uz jsi zkousel?

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Na čem jedou vývojáři Firefoxu?
« Odpověď #34 kdy: 28. 11. 2013, 22:34:46 »
Tigre, Morskou opici uz jsi zkousel?
No ta mi nikdy nějak nesedla kvůli jejímu all-in-one. Prostě mám rád emailového klienta zvlášť. Navíc se obávám, že i na ni bude mít vliv ta liška zrzavá ... vlastně panda červená.


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Na čem jedou vývojáři Firefoxu?
« Odpověď #35 kdy: 29. 11. 2013, 00:31:44 »
Prostě mám rád emailového klienta zvlášť.

To ja take. Nuti te neco, abys klienta ze Seamonkey pouzival?

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Na čem jedou vývojáři Firefoxu?
« Odpověď #36 kdy: 29. 11. 2013, 01:27:54 »
Prostě mám rád emailového klienta zvlášť.

To ja take. Nuti te neco, abys klienta ze Seamonkey pouzival?

Ne, to rozhodně ne, ale ten pocit, že tam je něco, co stejně nepoužiju ... dost mne to irituje.  Nejde ani o to, že by aplikace mohla být menší, při dnešních velikostech disků to je prkotina ... Prostě je to pro mne něco, jako to překopání firefoxu ... takhle to prostě nechci a proto to nebudu používat.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Na čem jedou vývojáři Firefoxu?
« Odpověď #37 kdy: 29. 11. 2013, 23:30:28 »
Tak to asi budes pouzivat wget a renderovat v hlave po precteni zdrojaku stranky. Po Seamonkey uz moc na vyber nezbyva.