reklama

Vyhoření?

Re:vyhorenie?
« Odpověď #15 kdy: 21. 11. 2013, 11:29:56 »
Cetl jsem o nakym ajtakovi, jak koupil starej statek, chova zvirata, opravuje statek a po vecerech programuje a je v pohode...
jsem o tom bytostne presvedcen, ze je v pohode (pokud mel na statek nasetreno a nemusi platit hyposku)!
Děkuji za možnost editace příspěvku.

reklama

ZAJDAN

• 1 804
    • Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 21. 11. 2013, 11:42:14 »
prokrastinace a podobné zoufalství otravuje nejenom IT lidi ovšem je pravda že ty nejvíce :_))) vyprdni se na ty knihy a udělej to jako člověk "domorodec"
já doporuřuji začít si radikálně vážit sám sebe, naučit se odmlouvat ve svůj vlastní prospěch a nedělat každému hlupáka, prostě se naučit si dopřát třeba lenošením a makat jen na tom co má smysl, dokázat si určit hodnotu své práce/schopností, CVIČIT, ať už stretching nebo silové cvičení, zakládat si na dobrém jídle(nejlépe si sám vařit) a dokud to jde si uvědomovat hodnotu svého zdraví a být za to šťastný a hlavně nezoufat a narvat do sebe sebevědomí, že i kdyby válka přišla já přežiju...já se nedám!
pokud nemáš trpělivost, pokud nemáš odpověď na dotaz, chceš ostatní posílat do kouta nebo je odrazovat, že na to nemají?...nemrhej síly a raději se nevyjadřuj...prostě to ignoruj

mám stíha

« Odpověď #17 kdy: 21. 11. 2013, 15:42:39 »
Mne na toto pomohol kokain... Odkedy som ho zacal brat tak vsetko lepsie stíham.

Jozef

« Odpověď #18 kdy: 21. 11. 2013, 15:44:58 »
Mne na toto pomohol kokain... Odkedy som ho zacal brat tak vsetko lepsie stíham.
Len dokedy? Vsetko ma svoj rub i lic...
Myslim, ze toto nie je riesenie!!!

reklama