Cyanogen 7.2, problém zvonění

Pavel 'TIGER' Růžička

Cyanogen 7.2, problém zvonění
« kdy: 19. 11. 2013, 11:33:57 »
Ahoj,

nainstaloval jsem různé romky do huawei u8650 (prý to je to totožný stroj s u8651t na který to dávám), avšak v každé z nich je problém při vyzvánění. Zkrátka jednou a dost. Jednou prozvoním a podruhé už je bez zvuku, nebo stačí aby během vyzvánění chtěl pomocí tlačítek přidat, či ubrat na hlasitosti a spadne do ticha. Jinak všechno ostatní perfektně jede, nestetkal se s tím někdo z Vás?


Re:Cyanogen 7.2, problém zvonění
« Odpověď #1 kdy: 19. 11. 2013, 11:45:23 »
Mute tlačítky během vyzvánění je běžná funkce Androidu. Když někdo volá, stačí v kapse stisknout VolUp nebo VolDn a je ticho. Tohle není chyba. S hlavním problémem ovšem neporadím.

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Cyanogen 7.2, problém zvonění
« Odpověď #2 kdy: 19. 11. 2013, 12:59:41 »
Mute tlačítky během vyzvánění je běžná funkce Androidu. Když někdo volá, stačí v kapse stisknout VolUp nebo VolDn a je ticho. Tohle není chyba. S hlavním problémem ovšem neporadím.

To jsem netušil, ale to je věc, která ani nevadí, ale to, že podruhé už nejde zvonění, to je dost nepříjemné. Vrátil bych tam původní romku, jenže ta je tak zasekaná svinstvem od t-mobilu, ještě k tomu amerického, že se mi do toho moc nechce. Navíc i když zvolím češtinu, tak některé aplikace zůstanou v angličtině, a to jako dial a contacts. Takže přemýšlím, co s tím dál ...

Jack

Re:Cyanogen 7.2, problém zvonění
« Odpověď #3 kdy: 19. 11. 2013, 14:17:12 »
Mohlo by to byt issue, pri kterem se zvoneni neopakovalo, jak jednou dosla skladba, tak se "neotocila", workaround na to byl ogg format + nejaka specificka vlastnost. Zkus google.

Re:Cyanogen 7.2, problém zvonění
« Odpověď #4 kdy: 10. 12. 2013, 15:56:31 »
Používáte profily? Já mám CM10 a myslím, že se to chovalo stejně. Měl jsem nastavený globální ringtone, a v profilu jsem jen změnil hlasitost.

Teď jsem v profilu, vybral i ringtone, a zdá se mi, že už to zvoní správně.


Re:Cyanogen 7.2, problém zvonění
« Odpověď #5 kdy: 10. 12. 2013, 16:41:28 »
Kdyz jsem zname upravoval telefon na ktery benyl port Cyanogenu tak jsem to udelal nasledovne. Root(Android 4.1.1) -> Root Uninstaller a pak jsem s pomoci googlu jel aplikaci po aplikaci abych videl zda tam je potreba k fungovani zarizeni pokud ne sla pryc. Takto sem zredukoval poci aplikaci ze 146 na 80 a telefon byl jak namydlenej blesk :) Nasledovalo instalace alternativniho launcheru a jeste jsme na xda projel par prizpevku ohledne optimalizace a dle pokynu jsem udella nake drobne zasahy do systemoveho nastaveni. Telefon nyni po skoro roce funguje stale jeste bez problemu  :)
Nobody is perfect, but i'll try my best!

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Cyanogen 7.2, problém zvonění
« Odpověď #6 kdy: 10. 12. 2013, 17:00:25 »
Tak já jsem nakonec upravil originální romku, na tu záhadu se zvukem v Cyanogenu jsem nepřišel. Prostě jsem jen rootnul systém, vyházel svinstvo, nainstaloval potřebné a jak píše Jirka_V, jede to jako blesk. Na další laborování se Cyanogenem už nebyl čas.

Re:Cyanogen 7.2, problém zvonění
« Odpověď #7 kdy: 11. 12. 2013, 11:50:55 »
Jinak u8650 to je Huawei pokud se nepletu sam mam Huawei G510 coz je stejne zelezo jako U8833 hodne jsem nasel na [url´http://www.modaco.com/index]MoDaCo[/url] vcetne Cyanogenu 10, 10.1, 10.2, 11 zatim jenom RC
Nobody is perfect, but i'll try my best!