reklama

IS - pojmenovávání položek

Re:IS - pojmenovávání položek
« Odpověď #15 kdy: 12. 11. 2013, 21:36:54 »
Ano, bude. Případně, pokud se na to přijde včas - dokud to není v kusovníku nebo někde, tak to lze přejmenovat. Jinak se založí nová "karta" se správným ID, a na starou se dá příznak "nepoužívat".
at zije programator! nejchytrejsi clovek ve vesmiru. kdepak, ten si na uzivatele neprijde.
Nevím, jestli chápu, jak to souvisí s tématem. Taky nevím, proč jsem nad tím citován. Aha! Sarkasmus! Že mi to, hlupákovi, nedošlo dřív. Pomocí něj se snažíte rozporovat názor, který jsme tady podpořili 2 s praxí, a proti kterému nikdo neměl žádnou připomínku. To je chyba. Nejprve měla přijít bagatelizace. Sarkasmus je až tak třetí fáze. Takže, jak psal j, klidně si to přejmenujte, ale pak se nedivte, že když si znovu vyjedete 10 let starou fakturu, tak na ní bude něco jiného, než původně, nebo se připravte na to, že se budou zákazníci, kterým jste poslal kusovník, nabídku, nebo jiné dokumenty ptát, proč se tam ta jména změnila. Ale pořád mi nějak uniká, co to má dělat nejchytřejším člověkem ve vesmíru, žitím programátora a příchodem uživatele.

reklama

reklama