Ubuntu One: synchronizace nenahrává na web

TomikCZ

Ubuntu One: synchronizace nenahrává na web
« kdy: 25. 05. 2010, 12:45:35 »
Zdravím,

mám problém s Ubuntu One, propojil jsem ho s webem ale na web one ubuntu se nahraje jen slozka a zadny soubor se tam nenahraje. Porad to pise ze "Probíhá synchronizace" ale nic :(.

Diky všem
« Poslední změna: 25. 05. 2010, 22:59:10 od Petr Krčmář »


Re: Ubuntu One: synchronizace nenahrává na web
« Odpověď #1 kdy: 28. 05. 2010, 14:03:55 »
nazdar linux-áci,
mám podobný problém. Ubuntu One klient po spustení vypisuje "Prebieha synchronizácia...", po chvĺi zase "Synchronizácia kompletná".
Ale netuším ako to všetko funguje? Ak tam mám dať nejaký súbor, prípadne celý adresár?
Je to možné len spustením toho webového rozhrania? Alebo je to nejako zautomatizované, cez tohto klienta? A v tom prípade, kde majú byť tie "veci" ktoré chcem umiestniť na web (na to samotné Ubuntu One úložisko)?

Re: Ubuntu One: synchronizace nenahrává na web
« Odpověď #2 kdy: 28. 05. 2010, 23:45:04 »
Pokud netrváte z nějakého důvodu zrovna na Ubuntu One, doporučuju používat radši dropbox. Nabízí taky 2 GB zdarma a na rozdíl od Ubuntu One je multiplatformní, tj. bez problémů ho můžete používat nejen v Ubuntu, ale i v jakémkoliv jiném Linuxu nebo Windows.

Re: Ubuntu One: synchronizace nenahrává na web
« Odpověď #3 kdy: 29. 05. 2010, 20:56:20 »
Zdravim.

Myslim ze treba len cakat, ja som uploadoval vacsi subor ~ 400MB a dlho som mal status "Synchronization in progress.." po asi dvoch hodiach som zrazu zbadal ze mi tarastla spotreba miesta z 2MB na ~193MB a stale bol status "Synchronization in progress.."

Takisto si myslim ze sa tato sluzba zrychluje. Som s nou velmi spokojny napriek nizsej rychlosti.. :)

Re: Ubuntu One: synchronizace nenahrává na web
« Odpověď #4 kdy: 26. 07. 2010, 21:03:21 »
svätá pravda, zinštaloval som DropBox-a a ten je fakt intuitívny. Hneď bolo všetko jasné ako to funguje (čo mi práve na Ubuntu One chýbalo).
http://downloadingbirds.blogspot.com/2010/06/instalacia-pouzitie-dropbox-u.html