ASUS WL-500gP DD-WRT nenabíhá

Re:ASUS WL-500gP DD-WRT nenabíhá
« Odpověď #15 kdy: 10. 03. 2014, 19:05:14 »
Recovery asus  utilita ta hlásí že nikde nic. A co se týče nmapu tak musím teprve nastudovat co a jak....  díky za podněty
Jen ještě taková poznámka nefunguje ani jako switch


TV

Re:ASUS WL-500gP DD-WRT nenabíhá
« Odpověď #16 kdy: 10. 03. 2014, 20:48:48 »
Určítě jsi prošel návody a postupy, které ti tu loni posílal vty?

Několikrát jsem měl tento router umrtvený tak, že jej nedetekovala Asus Recovery utilita, nefungoval ani jako switch. Vždy, opakuji vždy zabral postup diag mód + nahrání firmware metodou TFTP. Jen se muselo postupovat rychle, router měl tendenci po chvíli v diag módu přestat komunikovat (vždy odpověděl jen na určitý počet pingů, než se odmlčel). V takovém případě vypnout a pokus opakovat.

http://wiki.openwrt.org/toh/asus/wl500gp#oem.installation.using.the.tftp.method

Pro obnovu z ještě vyššího stupně umrtvení je znám postup, který spočívá v otevření krabice a propojení specifických pinů CPU (google). Tímto, jestli si správně pamatuji, došlo k přemazání NVRAM. Absolvoval jsem 1x a jak se později ukázalo, zcela zbytečně, protože problémem byl nakonec náladový napájecí adaptér...

Re:ASUS WL-500gP DD-WRT nenabíhá
« Odpověď #17 kdy: 10. 03. 2014, 20:58:12 »
Určítě jsi prošel návody a postupy, které ti tu loni posílal vty?

Několikrát jsem měl tento router umrtvený tak, že jej nedetekovala Asus Recovery utilita, nefungoval ani jako switch. Vždy, opakuji vždy zabral postup diag mód + nahrání firmware metodou TFTP. Jen se muselo postupovat rychle, router měl tendenci po chvíli v diag módu přestat komunikovat (vždy odpověděl jen na určitý počet pingů, než se odmlčel). V takovém případě vypnout a pokus opakovat.

http://wiki.openwrt.org/toh/asus/wl500gp#oem.installation.using.the.tftp.method

Pro obnovu z ještě vyššího stupně umrtvení je znám postup, který spočívá v otevření krabice a propojení specifických pinů CPU (google). Tímto, jestli si správně pamatuji, došlo k přemazání NVRAM. Absolvoval jsem 1x a jak se později ukázalo, zcela zbytečně, protože problémem byl nakonec náladový napájecí adaptér...
JJ procházel ale tenkráte nějak nebyl důvod protože se krabice umoudřila a dala se do pohybu sama od sebe... no zkusím určitě  díky za připomenutí