Nastaveni Tomcat6

Nastaveni Tomcat6
« kdy: 04. 06. 2010, 12:24:42 »
Ahojte, prosel jsem snad cely manual k Tomcatu a proste jsem nenasel odpoved. Za prve tam je psano, ze pokud to nemam nakonfigurovane pro vice instanci, coz bych nemel (volil jsem pri instalaci), tak by melo byt CATALINA_BASE totez jako CATALINA_HOME, ale cesty jsou ruzne a aplikace se mi spousteji z CATALINA_BASE... mym dotazem tedy je, jak dokazat, aby Tomcat spoustel aplikace z CATALINA_HOME? Dale jak zmenit umisteni CATALINA_HOME? Rozvinu to, protoze neco jsem uz zkousel... googlil jsem a ohledne zmeny te cesty jsem nasel, ze staci dat CATALINA_HOME do ~/.bashrc a zavolat
Kód: [Vybrat]
source ~/.bashrcjak se to ale projevi? Kdyz si jen vypisu echo $CATALINA_HOME, tak to opravdu vypise moji cestu, kdyz pak ale restartuji tomcat, tak stale vypisuje
Citace
Using CATALINA_HOME:   /usr/share/tomcat6
A jeste jeden problem. Staci opravdu jen zmenit cestu CATALINA_HOME? Jake soubory tam jeste musim nahrat? Minimalne asi adresar webapps a podadresar ROOT, ne? Takze rekapitulace... co vlastne chci?

1) jak donutit Tomcat, aby spoustel aplikace z CATALINA_HOME a ne z CATALINA_BASE
2) jak zmenit cestu CATALINA_HOME a jak se to projevi
3) co jeste musim do nove CATALINA_HOME dat za soubory/adresare (krome sve aplikace, samozrejme)

Mockrat dekuji :-).