Prodám mini PC UG802 s Android 4.1

robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Prodám mini PC UG802 s Android 4.1
« kdy: 08. 12. 2012, 12:07:39 »
Zdravim, kdyby se nekomu hodilo: prodavam miniPC UG802 k TV.

Jedna se o maly PC k televizi se systemem android pro levnou premenu tv na smart TV

specifikace:
dvoujadro na 1.6GHz
1GB RAM
4GB FLASH
Wifi
1x USB
HDMI out (720p i 1080p)...

vyvedl jsem ven antenu pro lepsi prijem wifi a nainstaloval finless rom v 1.7 - je to nejznamejsi modifikator ROMek pro tyhle TV vecicky - ROM je mnohem lepsi nez stock...

duvod prodeje: melo to byt na vyukove ucely, nakonec jsme koupili netbook s HDMI - UG802 tedy nevyuziji...
Koupeno pred tydnem na DX za 1400,- ja prodam za 1000, na aurku se prodavaji za 1500-3000.

foto primo meho kusu:

videa ci fota se daji dogooglit nebo doyoutubit - UG802, finless 1.7

vice foto maliem, na otazky rad odpovim. 
« Poslední změna: 09. 12. 2012, 19:31:51 od Petr Krčmář »
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript


Ozchar

Re:prodam mini PC UG802 s Android 4.1 k TV
« Odpověď #1 kdy: 08. 12. 2012, 12:16:58 »
Nevies, ci by to fungovalo pripojit cez DVI k starsiemu monitoru? Ono teoreticky by to malo ist, kedze HDMI je kompatibilne s DVI, len ma aj par veci naviac a preto to nie vzdy ide. MK802 mi bohuzial nefungovalo a musel som ho predat. Nemas to moznost vyskusat? Keby to slo na nejakom starsom nie fullHD monitore, tak by som ho asi vzal...

radek

Re:prodam mini PC UG802 s Android 4.1 k TV
« Odpověď #2 kdy: 08. 12. 2012, 12:21:27 »
Nevies, ci by to fungovalo pripojit cez DVI k starsiemu monitoru? Ono teoreticky by to malo ist, kedze HDMI je kompatibilne s DVI, len ma aj par veci naviac a preto to nie vzdy ide. MK802 mi bohuzial nefungovalo a musel som ho predat. Nemas to moznost vyskusat? Keby to slo na nejakom starsom nie fullHD monitore, tak by som ho asi vzal...
ani teoreticky to nepujde. Prakticky ma hdmi signal neco navic (napr.zvuk) a tudiz to nepujde, redukce je jen jednostranna (DVI lze pripojit do hdmi na vystupu).

radek

Re:prodam mini PC UG802 s Android 4.1 k TV
« Odpověď #3 kdy: 08. 12. 2012, 12:22:50 »
pekne jsem se v tom zamotal. Proste na vystupu (napr.grafika) je dvi, tak na vstupu (televize) muze byt hdmi, naopak to nepujde ani kdyby jses rozkrajel.

robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:prodam mini PC UG802 s Android 4.1 k TV
« Odpověď #4 kdy: 08. 12. 2012, 12:24:18 »
jit by to melo, pokud sezenes vhodnou redukci - na UG je vystup HDMI samec primo do TV, ovsem sel by jen obraz, DVI zvuk neumi, musel bys tam pres USB hub nacpat zvukovku - lidi na netu to tak delali, ovsem ja to nezkousel....
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript


robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:prodam mini PC UG802 s Android 4.1 k TV
« Odpověď #5 kdy: 08. 12. 2012, 12:30:46 »
pekne jsem se v tom zamotal. Proste na vystupu (napr.grafika) je dvi, tak na vstupu (televize) muze byt hdmi, naopak to nepujde ani kdyby jses rozkrajel.


ruku do ohne za to nedam, ale podle me je to nesmysl, kdyz mas HDMI na satelitu, tak to pres kabel v poho propojis s DVI monitorem - ovsem bez zvuku
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:prodam mini PC UG802 s Android 4.1 k TV
« Odpověď #6 kdy: 08. 12. 2012, 12:37:19 »
jinak par dodatku:

- na krabici je android 4.0 ale od 4.listopadu se jednotky dodavaji s androidem 4.1 - mnou naflashovany finless 1.7 je take 4.1
- wifi dam klidne zpatky dovnitr, pokud by nekdo chtel
- v krabici je adapter 5V/2A a redukce na EU zasuvky, miniusb kabel ke zdroji, mensi prodluzovaci HDMI kablik cca 20cm. a samotna UG802

One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:prodam mini PC UG802 s Android 4.1 k TV
« Odpověď #7 kdy: 08. 12. 2012, 12:59:20 »
trosku vice malinko horsich fotek :D







One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

radek

Re:prodam mini PC UG802 s Android 4.1 k TV
« Odpověď #8 kdy: 08. 12. 2012, 13:07:19 »
pekne jsem se v tom zamotal. Proste na vystupu (napr.grafika) je dvi, tak na vstupu (televize) muze byt hdmi, naopak to nepujde ani kdyby jses rozkrajel.


ruku do ohne za to nedam, ale podle me je to nesmysl, kdyz mas HDMI na satelitu, tak to pres kabel v poho propojis s DVI monitorem - ovsem bez zvuku
Ten zvuk je do toho HDMI signalu zakomponovany a navic se prenasi digitalne, takze neni sance ho bez prostrednika oddelit. DVI signal prenasi jen obraz, ktery je kompatibilni s HDMI. HDMI prenasi i zvuk, z 90% to proste nepujde-slo by to tehdy kdyby byl na te krabicce vyvedeno DVI v HDMI konektoru :)

Ozchar

Re:prodam mini PC UG802 s Android 4.1 k TV
« Odpověď #9 kdy: 09. 12. 2012, 20:16:59 »
pekne jsem se v tom zamotal. Proste na vystupu (napr.grafika) je dvi, tak na vstupu (televize) muze byt hdmi, naopak to nepujde ani kdyby jses rozkrajel.
Kecas a nevies o tom nic  ;) Z wiki, HDMI - Compatibility with DVI:
"In the reverse case a DVI-D monitor would have the same level of basic interoperability unless there are content protection issues with High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP), not supported by DVI, or the HDMI color encoding is in component color space YCbCr which is not supported by DVI, instead of RGB."
U MK802 je prave problem s YCbCr vystupom, a ani to neslo zmenit, nech som to skusal akokolvek. Inak obraz som normalne videl, len mal zle farby a po chvili displej zahlasil error.

op, nemas moznost to prosim vyskusat?

robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Prodám mini PC UG802 s Android 4.1
« Odpověď #10 kdy: 09. 12. 2012, 21:52:31 »
pokud si vzpomenu a vezmu to do prace, tak to tam zkusim
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Prodám mini PC UG802 s Android 4.1
« Odpověď #11 kdy: 10. 12. 2012, 08:59:58 »
vyzkouseno a funguje, pres redukci  HDMI <-> DVI, ktera se dava ke graf. kartam:



One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

robin martinez

  • *****
  • 1 138
  • Have you hugged your toilet today?
    • Zobrazit profil
    • Null Storage
    • E-mail
Re:Prodám mini PC UG802 s Android 4.1
« Odpověď #12 kdy: 10. 12. 2012, 17:08:43 »
nechci tvořit nový téma a tak bych tady měl otázku na pana Krčmáře nebo někoho, kdo je schopen odpovědět: proč mr. Krčmář mění každýmu nadpisy u témat na fóru?  Všímám si toho poslední dobou často a fakt by mě zajímalo, proč je nadpis "Prodám mini PC UG802 s Android 4.1" od pana Krčmáře lepší, než můj původní "Prodám mini PC UG802 s Androidem 4.1" ?  Díky. 
One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man.

I do Linux, Hardware and spaghetti code in PHP, Python and JavaScript

Ozchar

Re:Prodám mini PC UG802 s Android 4.1
« Odpověď #13 kdy: 11. 12. 2012, 21:23:49 »
Dakujem za vyskusanie, velmi si to cenim. Ale sorry, nevezmem ho nakoniec, lebo som si zrobil research, kedze ti to fungovalo a mne by to neslo aj tak, lebo moj monitor ma stare mody rozlisenia (DMT) a nativne je 1280x1024 a ani jeden mod nie je rovnaky ako tie u UG802, cize by sa nedohodli a nesiel by obraz. Ten tvoj monitor Flatron vyzeral novsie, rovnako ako ten, na ktorom MK802 po chvili neslo, ale s taky nemam k dispozicii.

radek

Re:Prodám mini PC UG802 s Android 4.1
« Odpověď #14 kdy: 12. 12. 2012, 14:09:45 »
hmm, jestli za litr a jestli jses z brna, tak bych ho klidne bral. kdyztak napis na warcraft_ii@seznam.cz