Feedback a kritika rozšíření pro Chrome

Twista

Feedback a kritika rozšíření pro Chrome
« kdy: 08. 11. 2012, 18:20:11 »
Zdravím,
předně doufám že jsem trefil sekci.

Rád bych vás požádal o kritiku/feedback/názory na rozšíření do chromu, které jsem z z dlouhé chvíle udělal. Jestli vás napadne nějaká featura, budu rád.

Jde o rozšíření s názvem Read it later! které nenásilným způsobem umožňuje ukládat odkazy pro pozdější přečtení. Je to vlastně jako systém záložek, ale nedělá bordel v záložkách.

Vedlo mě k tomu to, že jsem kolikrát narazil v práci/škole na zajímavý web/forum ale když jsem si ho přidal do záložek tak už jsem se na něj většinou nepodíval. Určitě existuje spousta jiných řešení, ale chtěl jsem si ho udělat po svém.

https://chrome.google.com/webstore/detail/read-it-later/aaocbkeamabaniccpnbapflopmcnpjbg


díky za kritiku/názor :)
« Poslední změna: 08. 11. 2012, 20:23:00 od Petr Krčmář »


JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Feedback a kritika rozšířené pro chrome
« Odpověď #1 kdy: 08. 11. 2012, 19:12:03 »
Hm, kdyz po nekom chcete, aby si nainstaloval vas software, uvital bych, abyste se aspon zaregistroval. Normalne je mi to jedno, ale v takovemto pripade, to vzbuzuje aspon trochu vice duvery. Co kdyz je tam malware, ktery napred stahne 5 GB dalsiho malware, odesle pryc vsechna moje soukroma data, vykrade mi ucty a pak jeste zahlti linku spamem a zautoci na sit CIA?

Re:Feedback a kritika rozšířené pro chrome
« Odpověď #2 kdy: 08. 11. 2012, 20:02:44 »
Tak jsem se zaregistroval,
Při instalaci přesně vidíte premission které si rozšíření žádá a nic podobného by stějně kvůli  google restrikcím nebylo možné :)
nemusíte se bát o své údaje, o žádný malware nebo vir se nejedná :)

KapitánRUM

Re:Feedback a kritika rozšířené pro chrome
« Odpověď #3 kdy: 08. 11. 2012, 20:10:01 »
Avatar se usmívá rozhodně důvěryhodně ;D
Zní to báječně, ale po přečtení druhého příspěvku mě popadla oprávněná paranoia  ;D

Re:Feedback a kritika rozšířené pro chrome
« Odpověď #4 kdy: 08. 11. 2012, 20:22:52 »
Read it later je perfektní nápad. Tak perfektní, že ho měl někdo už před více než pěti lety. Poměrně nedávno byla služba přejmenována na Pocket. Má to rozšíření do Chrome, Firefoxu, aplikaci pro Android a další platformy a umí to posílat nasbírané články i do Kindle. Používám to léta a jsem spokojen.