Nefunkční registrace na Rootu

Re:Nefunkční registrace na Rootu
« Odpověď #15 kdy: 25. 10. 2012, 11:50:59 »
Ptal jsem se šéfa vývoje a souvisí to se zapnutím OpenID ve fóru. Píše mi k tomu: „Registrace se tam teď objevily, ale slouží jen pro MojeID. Bez nich by to nešlo, ale takhle je to matoucí. Bohužel to asi nemá nějaké geniální řešení - nejspíš bude nutné registraci doplnit nějakým vysvětlujícím textem, víc toho asi nevymyslíme.“

Takže ty registrace jsou zapnuté pár dní, byla to reakce na to, že na fóru nemáme OpenID. Viz jiné vlákno na fóru. Tak už ho máme, ale vznikl tenhle problém. Správné registrační místo je tedy na titulní straně Roota, ne na fóru.

Kolega teď ještě napsal, že to nějak opatchuje, aby tam ta obecná registrace nebyla a nemátlo to.


jar..

Re:Nefunkční registrace na Rootu
« Odpověď #16 kdy: 15. 11. 2012, 17:31:30 »
Tak jsem se taky registroval na foru, dokonce dvakrát. Hned po registrování jsem měl přístup do fora, ale jakmile se odhlásím už se nejde přihlásit. Poprvé ani nepřišel potvrzovací mail (možná jsem ho zadal špatně, to už nevypátram), když jsem se zkoušel zaregistrovat na rootu rootu :-) tak už mi to hlásí uživatel existuje :-(

Re:Nefunkční registrace na Rootu
« Odpověď #17 kdy: 25. 03. 2013, 10:31:07 »
zdravím,
mám problém s přihlášením na rootu. Zde na fóru jsem se úspěšně registroval, přišel mi email apod. a vše funguje. Na hlavní stránce root.cz se pokusím přihlásit, browser mi vyplní stejné údaje jako zde ale dostanu hlášku o chybném jménu či heslu. Zkusil jsem vyplnit ručně a totéž. Tak jsem zažádal o nové heslo a zatím nic - počkám a uvidím, prozatím jsem se přihlásil přes Google - mimochodem, pokud se pokusím propojit s místním účtem, tak skončím stejně.  :P

nazir

  • ***
  • 110
  • Veni, vidi, discessi.
    • Zobrazit profil
    • hic sunt elephanti
Re:Nefunkční registrace na Rootu
« Odpověď #18 kdy: 26. 03. 2013, 00:25:50 »
Zkusil jsi se zaregistrovat na jiném serveru iInfa (třeba na lupa.cz) a následně tím L/P přihlásit na roota?  L/P platí na všech serverech iInfo, třeba to tímto postupem prošťouchneš...

Re:Nefunkční registrace na Rootu
« Odpověď #19 kdy: 26. 03. 2013, 08:51:08 »
zkusil  :(
Citace
Uživatel tohoto jména již existuje

taky jsem si zkusil nechat poslat z lupy nové heslo, tak uvidíme ...


Re:Nefunkční registrace na Rootu
« Odpověď #20 kdy: 10. 04. 2013, 12:14:14 »
Taky hlásím, že jsem měl problém. Registroval jsem se zde na foru. Přišel email s potvrzením. Byl jsem automaticky přihlášen a vesele jsem konverzoval. Pak jsem se jednoho dne odhlásil a přihlási se nešlo. Účet neexistuje. Hlavně že vidím příspěvky pod tímto účtem. Nakonec jsem to prošťouchl tak, že jsem se zaregistroval znovu pod stejným jménem na hlavní stránce Root.cz, ne na foru. Tam mi to nešlo, uživatel už existoval pod stejným jménem.