Témata z Gnome2 do Gnome3

Témata z Gnome2 do Gnome3
« kdy: 08. 09. 2012, 11:00:49 »
Ahoj, zkousel jsem si nainstalovat Debian Wheeze s Gnome3, ktere jsem prepnul pri prihlasovani do modu "Gnome Classic".
O Gnome3 jsem se docetl, ze nova temata jsou delana pomoci javascriptu a css. Nastavit se daji pomoci Gnome Tweak toolu. Umistena jsou v /usr/share/themes.

Mne se konkretne jedna o tema "Raleigh" z Gnome2(to o kterem vsichni rikaji jak je skarede :) ). Ve vyse zminenem adresari jsem ho sice nasel, ale ma tam jen jediny soubor: /usr/share/themes/Raleigh/gtk-2.0/gtkrc V nem je jen komentar: This theme is the default theme if no other is selected.

Funkcni temata pro Gnome3 tam maji podadresar gtk-3.0... Raleigh ho tam bohuzel nema...

Na gnome-look.org jsem ho ke stazeni ve formatu GTK3 nenasel. Je nejaka moznost jak dostat sve oblibene tema (motiv) z Gnome2 do Gnome3?

Jde mi o to, aby Gnome3 vypadalo co nejvice jako Gnome2.

P.S. Mate ani Xfce pouzivat nechci.
« Poslední změna: 10. 09. 2012, 15:23:16 od Petr Krčmář »


Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Jak do Gnome3 dostat motivy (theme) z Gnome2
« Odpověď #1 kdy: 08. 09. 2012, 13:01:37 »
Pokud vím, tak toto nelze, jedině, že by si někdo dal tu práci a udělal port daného tématu. Gnome2 a Gnome3 je naprosto jiné GUI. Mnohem jednodušší by to bylopro XFCE.

Re:Jak do Gnome3 dostat motivy (theme) z Gnome2
« Odpověď #2 kdy: 08. 09. 2012, 13:31:21 »
Myslis prenest theme z Gnome2 do Xfce? Jsi si jisty tim, ze to jde? O Xfce jsem dost uvazoval, ale mam v Gnome hodne oblibenych aplikaci. Vim, ze jdou nainstalovat i v Xfce, ale asi to neni to prave orechove (tahat tam hromadu dalsich aplikaci na kterych jsou ty me oblibene zavisle)...

yankee

Re:Jak do Gnome3 dostat motivy (theme) z Gnome2
« Odpověď #3 kdy: 08. 09. 2012, 14:24:25 »
Myslis prenest theme z Gnome2 do Xfce? Jsi si jisty tim, ze to jde? O Xfce jsem dost uvazoval, ale mam v Gnome hodne oblibenych aplikaci. Vim, ze jdou nainstalovat i v Xfce, ale asi to neni to prave orechove (tahat tam hromadu dalsich aplikaci na kterych jsou ty me oblibene zavisle)...

Xfce je GTK+ 2, takze fungujou stejny temata (vyjma spravce oken, Xfce pouziva xfwm, gnome2 metacity).