Pomoc s bakalářskou prací

Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #75 kdy: 11. 12. 2010, 00:36:39 »
Titul je v IT k nicemu. Pokud si clovek delajici v IT mysli ze potrebuje titul tak by mel jit delat do jineho oboru. Nikdy jsem podle toho lidi neposuzoval.


Program

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #76 kdy: 11. 12. 2010, 16:53:34 »
Titul je v IT k nicemu. Pokud si clovek delajici v IT mysli ze potrebuje titul tak by mel jit delat do jineho oboru. Nikdy jsem podle toho lidi neposuzoval.

Bez urážky, ale Váš názor asi málo lidí zajímá. Ty vaše výštěky prakticky ve všech diskuzích už snad všichni berou jen s úsměvem a kdo měl možnost srovnat kód vysokoškoláka a středoškoláka, tak dobře ví,  že dát přednost vysokoškolákovi je jasná volba...

Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #77 kdy: 11. 12. 2010, 17:16:50 »
Ty vaše výštěky prakticky ve všech diskuzích už snad všichni berou jen s úsměvem
To mi rikaly od malicka cely zivot. Kdykoliv ale na ne vybehnu tak dobre kamosi, dame kecy stranou a pojdte si porovnat vysledky cinnosti. Ja navalim vystup awstats a vy ho navalite. Uvidime hned kdo ma vic unique ip/day. Na projektu co jsme v poslednim pulroku delali pro saudskou arabii mame 1.2m unique IP/day- Mistni ISP.

a kdo měl možnost srovnat kód vysokoškoláka a středoškoláka, tak dobře ví,  že dát přednost vysokoškolákovi je jasná volba...
Kdo nepozna dobreho programatora od spatneho, rozhoduje se podle CV a titulu. Kdo ho pozna, rozhoduje se podle vysledku jeho cinnosti. Koho zajima CV, nezamestnavam spisovatele. Kdo ho nepozna, nema co delat v managementu. Ja chci a mam v managementu schopny lidi co se rozhoduji podle objektivni reality. Vy mate neschopny, co se rozhodujou podle marketingovych materialu.

Program

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #78 kdy: 11. 12. 2010, 17:31:18 »
...

Vtipálku :-D Možná to bude tím, že se pohybujete v oblasti, kde i ta střední je zbytečný luxus, v oblasti, ve které si můžou vydělávat kluci na základní škole. Zkuste dělat něco trochu odbornějšího a přestaňte štěkat, než vám někdo dá náhubek :-D

Mimochodem znám vícero lidí, co si vydělávají webem snad od prváku na střední. Někteří ani informatiku nestudují/studovali, ale ti co studovali, potvrdí, jak je výška "vycepovala".

Inkvizitor

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #79 kdy: 11. 12. 2010, 18:17:52 »
Původně jsem se do toho nechtěl plést, ale když už to tady je tak dlouho...

Vzhledem k totálnímu nedostatku času hledám někoho, kdo by mi za úplatu pomohl s napsáním bakalářky na téma využití Linuxu v domácnosti podle mě jednoznačně neimplikuje, že dotyčný chce, aby někdo napsal práci za něj, ikdyž tento výklad se samozřejmě nabízí.

Obávám se navíc, že u práce podobného zaměření lze u závěrečných zkoušek těžko prokázat, zda dotyčný tu práci napsal sám, pokud tedy Linux neviděl jenom z vlaku (jedině snad analýzou struktury textu). Zvlášť, pokud mu "konzultant" spolu s napsaným textem předá i nějaké to "know how".


Inkvizitor

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #80 kdy: 11. 12. 2010, 18:22:46 »
Lenine, tohle je fakt nesmysl. Neříkám, že není možné se samostatně naučit všechno, co se učí na VŠ v oboru ani že všechno, co se učí na školách, je v praxi přímo použitelné, ale v praxi jsem využil spoustu znalostí ze studia na VŠ z oblasti matematiky atd., které si samouk obyčejně sám nenastuduje. To samé bys mohl tvrdit i o jakémkoliv jiném oboru a platilo by to samé, co píšu výše.

Jaruch


Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #82 kdy: 01. 01. 2011, 13:29:07 »
Vtipálku :-D Možná to bude tím, že se pohybujete v oblasti, kde i ta střední je zbytečný luxus, v oblasti, ve které si můžou vydělávat kluci na základní škole. Zkuste dělat něco trochu odbornějšího a přestaňte štěkat, než vám někdo dá náhubek :-D
Je pravda ze i deti ze zakladky zvladaji LAMP tak ze v nem dokazi neco udelat. To ale neznamena ze vam naprogramuji facebook, protoze k tomu aby dokazali efektivne zvladat takovy trafik a integraci nemaji potrebne znalosti.

Az ziskate praxi tak pak takovy rozdil budete schopen rozpoznat. Ted treba budeme delat na PHP projektu ktery ma asi 300MB kodu, bude se to portovat z mysql na mainframe.

Myslite ze bych mel na to najmout kluky ze zakladky? V MySQL preci umi a vysli by urcite levne.

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #83 kdy: 16. 01. 2011, 15:58:12 »
Lenine máš vůbec nějakou VŠ (nemyslím plzeň), nebo je to jenom štěkání závistivce který plive síru ve smyslu já nemám - tudíž budu všem vysvětlovat, že je to i ostatním k ničemu
Chtělo by to být trochu nad věcí a brát věci s nadhledem, který právě získáš tím, že budeš studovat. VŠ tu není od toho, aby tě naučila konkrétní věci, ale aby jsi získal nadhled a pochopil souvislosti.
Příklad: znám kolegu, který dokonale ovládá psaní ovladačů pro jádro, ale zabralo mi týden, než sem mu vysvětlil, proč se v zabezpečovačce musí použít třeba systém 2 ze 3. Viděl jenom ten svůj dokonalý kód a vůbec nedokázal připustit, že se to (nebo něco jiného) může pos.

PS: ještě mě napadl takový hezký příklad:
čas od času se tu objeví nějaký ten doktor u kterého se přijde na to, že si zfalšoval diplom a vůbec nestudoval.

nevím jestli by ti stačilo to, že má praxi a poslal by si k němu dítě na operaci...
« Poslední změna: 16. 01. 2011, 16:05:01 od Xjmeno363 »

RomanF

Re: Pomoc s bakalářskou prací
« Odpověď #84 kdy: 17. 01. 2011, 11:50:33 »
Původně jsem se do toho nechtěl plést, ale když už to tady je tak dlouho...

Vzhledem k totálnímu nedostatku času hledám někoho, kdo by mi za úplatu pomohl s napsáním bakalářky na téma využití Linuxu v domácnosti podle mě jednoznačně neimplikuje, že dotyčný chce, aby někdo napsal práci za něj, ikdyž tento výklad se samozřejmě nabízí.
...

Mě taky nepřijde, že dotyčný chtěl koupit hotovou práci.
Chtěl jen pomoci a není škrob.