Doporučte telefon s Androidem ICS

martin

Doporučte telefon s Androidem ICS
« kdy: 31. 08. 2012, 10:51:18 »
Doporučte mi telefon s nejnovějším Androidem ICS. Nemusí mít nic zvláštního, ale musí mít rychlou odezvu z dotyku, spouštění aplikací apod. žádná velká zpoždění.

Existuje něco s cenou kolem 4k bez DPH?
« Poslední změna: 31. 08. 2012, 11:13:15 od Petr Krčmář »


Nomen

Re:Doporučte telefon s Androidem ICS
« Odpověď #1 kdy: 31. 08. 2012, 13:44:06 »
1. Nejnovější Android je t.č. JB, ne ICS.
2. Přidej rozměr a cenovou hladinu. Bez nich se radí těžko.
3. Nejrychlejší odezvy se dají očekávat u čistého systému (bez bloatware). Takže se koukni po některém z Nexusů, nebo po telefonu podporovaném např. týmem cyanogenmod (vynech jenom úplný low-end).

yankee

Re:Doporučte telefon s Androidem ICS
« Odpověď #2 kdy: 31. 08. 2012, 14:07:14 »
Doporučte mi telefon s nejnovějším Androidem ICS. Nemusí mít nic zvláštního, ale musí mít rychlou odezvu z dotyku, spouštění aplikací apod. žádná velká zpoždění.

Existuje něco s cenou kolem 4k bez DPH?

Jo, pro Huawei g300 je ICS, snad i oficiální.

Nomen

Re:Doporučte telefon s Androidem ICS
« Odpověď #3 kdy: 31. 08. 2012, 14:28:04 »
Vida, ty 4000 jsem přehlédl. Tak to asi skutečně těžko hledat něco zajímavějšího, než ten Huawei Ascend G300. ICS už zdá se opravdu .

Trdlo

Re:Doporučte telefon s Androidem ICS
« Odpověď #4 kdy: 31. 08. 2012, 14:36:27 »
Vodafonem a Googlem posvěcené ICS na G300 vyjde v polovině příštího týdne přímo na zařízeních. Stávající ICS B934 je sice "International official", ale její použití je v rozporu se záručními podmínkami dle Vodafone.


Pavel Vojáček

Re:Doporučte telefon s Androidem ICS
« Odpověď #5 kdy: 31. 08. 2012, 14:37:27 »
souhlas s yankee. mám huawei ascend g300 od pondělí a je naprosto super.
ICS se dá stáhnou ze stránek huaweie, jenom neni úplně triviální ho tam dostat, nejdřív je potřeba nahodit jakousi falešnou rom a pak to jde. mám teď ics 4.0.3 a všechno běhá jak má.
myslím, že za ty peníze neni lepší volba...

Pavel Vojáček

Re:Doporučte telefon s Androidem ICS
« Odpověď #6 kdy: 31. 08. 2012, 14:39:07 »
Vodafonem a Googlem posvěcené ICS na G300 vyjde v polovině příštího týdne přímo na zařízeních. Stávající ICS B934 je sice "International official", ale její použití je v rozporu se záručními podmínkami dle Vodafone.

už měl být v květnu... a termín se pořád posouvá

Trdlo

Re:Doporučte telefon s Androidem ICS
« Odpověď #7 kdy: 31. 08. 2012, 16:36:29 »
Vodafonem a Googlem posvěcené ICS na G300 vyjde v polovině příštího týdne přímo na zařízeních. Stávající ICS B934 je sice "International official", ale její použití je v rozporu se záručními podmínkami dle Vodafone.

už měl být v květnu... a termín se pořád posouvá

Neměl být v květnu, resp. oficiální vyjádření fy Huawei takové nebylo. Nedokážu ale již najít původní informaci o ICS na tomto zařízení. Každopádně na G300 jede mnohem lépe gingerbread (2.3) než ICS - porovnám-li verze B892 a B934.

Pavel Vojáček

Re:Doporučte telefon s Androidem ICS
« Odpověď #8 kdy: 31. 08. 2012, 20:18:36 »
Citace
Neměl být v květnu, resp. oficiální vyjádření fy Huawei takové nebylo. Nedokážu ale již najít původní informaci o ICS na tomto zařízení.
no jsem zvědavej, kdy opravdu vyjde... mám pocit, že výrobci a distributoři (tady vodafone) s updatovaním nepřetrhnou.

Citace
Každopádně na G300 jede mnohem lépe gingerbread (2.3) než ICS - porovnám-li verze B892 a B934.
v čem konkrétně? jak říkám - nemám s ics jediný problém

Trdlo

Re:Doporučte telefon s Androidem ICS
« Odpověď #9 kdy: 01. 09. 2012, 09:23:16 »
Vodafone v Novém Zélandu by měl v polovině příštího týdne aktualizovat GB na ICS - konkrétně na verzi B936. Podobně na tom bude celá Evropa, kde Vodafone operuje.

Natix

Re:Doporučte telefon s Androidem ICS
« Odpověď #10 kdy: 01. 09. 2012, 20:09:41 »
Trdlo:
Sorry za off-topic, ale nedá mi to se nezeptat - máš nějaké informace ohledně ICS pro Huawei Honor? Co jsem se zběžně díval, tak v ČR oficiálně ještě nevyšel a lidé, co si nějakým způsobem nainstalovali verzi dostupnou odjinud, s ním měli prý docela problémy (výkon, výdrž).

Trdlo

Re:Doporučte telefon s Androidem ICS
« Odpověď #11 kdy: 01. 09. 2012, 23:21:30 »
Pro čínský model už existují ROM, ale stále se jedná o bety. Obecně mezi international/worldwide verzemi a čínskými verzemi(druhá záložka) je dost velký časový odstup, pokud k němu nemá nějaký operátor výhradní exkluzivitu (ti to většinou tlačí k dřívějšímu vydání), tj. pokud se to váže k operátorům, je tam mezi ROMkami měsíční až dvouměsíční odstup, pokud je tady volný prodej, pak vše závisí na evropských zastupitelích fy Huawei.

Podle prohlášení fy Huawei to ale vypadá, že by měly všechny tyto modely, ať už Ascend, tak Honor, dostat ICS ke konci Q3 (Ascend G300 - U8815 prý v průběhu týdne). U Honoru to ale potvrdit nemůžu.

Trdlo

Re:Doporučte telefon s Androidem ICS
« Odpověď #12 kdy: 01. 09. 2012, 23:24:50 »

Trdlo

Re:Doporučte telefon s Androidem ICS
« Odpověď #13 kdy: 01. 09. 2012, 23:32:21 »
Každopádně se ale nejedná o oficiální release, jedná se o "demo". Oficiální release pro Evropu musí být schválen i Googlem. Měl by se pak objevit na international verzi huaweidevice.com

Natix

Re:Doporučte telefon s Androidem ICS
« Odpověď #14 kdy: 02. 09. 2012, 01:15:33 »
Trdlo:
Tak tady už nějaké ICS jsou (Norko a Finsko):
http://www.huaweidevice.com/worldwide/downloadCenter.do?method=index&directoryId=3372&treeId=0&tb=1&type=software

Na slovenském webu už je nějaký oficiální upgradu k dispozici taky: http://huaweidevice.sk/uvod/

Na androidforu byla ještě řeč o nějaké německé verzi a v tu chvíli už jsem se v tom už začal ztrácet - několik různých ne/oficiálních verzí, problémy s výkonem a výdrží, potřeba před upgradem smazat vnitřní SD kartu atd. atd., takže než si rozházet slušně fungující telefon, tak jsem od toho radši dal ruce pryč.

Podle toho, co jsi psal výše, se mi zdálo, že bys mohl mít nějaké přesnější (zákulisní) informace. No nic...