Hodinová cena ICT admina

Re:Hodinová cena ICT admina
« Odpověď #30 kdy: 28. 08. 2012, 16:23:10 »
nejlepsi reklama je osobne sdelena reference.
Děkuji za možnost editace příspěvku.


Re:Hodinová cena ICT admina
« Odpověď #31 kdy: 28. 08. 2012, 17:56:10 »
Muzete poradit zpusob jak nejlip hledat nove a nove klienty pro spravu?
To kdybych věděl, tak to nikomu neřeknu ;)

martin

Re:Hodinová cena ICT admina
« Odpověď #32 kdy: 28. 08. 2012, 18:38:01 »
Nebo: http://www.instalater-schubert.cz/cenik

Na tyhle věci se hodí tzv. hodinový manžel resp. hodinový kutil.

martin

Re:Hodinová cena ICT admina
« Odpověď #33 kdy: 28. 08. 2012, 18:54:32 »
Nebo: http://www.instalater-schubert.cz/cenik

Na tyhle věci se hodí tzv. hodinový manžel resp. hodinový kutil.

Mimochodem jsem před lety viděl ceník jednoho takového OSVČ admina, ve kterém zcela vážně stálo:

Věci, které umím ................... X Kč/h
Věci, které moc neumím .... 1,5*X Kč/h
Věci, které vůbec neumím ...   2*X Kč/h

S trochou fantazie lze odhadnout, jak to vzniklo, ale stejně je to přinejmenším svérázná cenová politika.

Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re:Hodinová cena ICT admina
« Odpověď #34 kdy: 29. 08. 2012, 19:21:29 »
To kdybych věděl, tak to nikomu neřeknu ;)

Tajit veci neni potreba. Protoze:

1. je potreba tomu uverit
2. je potreba potlacit svou touhu to vylepsit i kdyz nemam zadne znalosti
3. je potreba neco obetovat aby se to zrealizovalo
4. je potreba mit odvahu nest pripadne ztraty

98% lidi pres to neprojde. A ty 2% na to prijdou i bez tebe.


Re:Hodinová cena ICT admina
« Odpověď #35 kdy: 29. 08. 2012, 20:19:57 »
je potreba [...] je potreba [...] je potreba [...] je potreba [...]

98% lidi pres to neprojde. A ty 2% na to prijdou i bez tebe.

Neni potreba:

1. mit odvahu predstavit se
2. potlacit svou touhu chovat se jako hovado
3. zdrzet se komentaru k lidem, o kterych nic nevim

Nejmene jeden clovek pres to neprojde.

Trident

Re:Hodinová cena ICT admina
« Odpověď #36 kdy: 30. 08. 2012, 08:26:56 »
nejlepsi reklama je osobne sdelena reference.
Zcela nebochybne. Nicmene  muze fungovat mozna u jednoduchych remesel. U slozitych remesel narazite stejne jako admin na to, ze zakaznik chce aby detsky kocarek jezdil 130km/h se spotrebou pul litru na 100km. O problematice nic nevi ale ve vsem ma jasno. A tak vas pomluvi ze preci synovi ten gigabit po zvonkovem dvoudratu funguje. U souseda wifi taky funguje protoze ji ma otevrenou svetu a tam se chyba v implementaci WPA2 neprojevuje. Vy jste ten zlej a vas pomluvi u mozna budoucich zakazniku.
Mno neni clovek ten co by se libil vsem, ale tyhle kverulanti dokazou soukromemu "PR" dost uskodit.

martin

Re:Hodinová cena ICT admina
« Odpověď #37 kdy: 30. 08. 2012, 08:56:13 »
chce aby detsky kocarek jezdil 130km/h se spotrebou pul litru na 100km. O problematice nic nevi ale ve vsem ma jasno.

V ekonomii jsme takovým říkali "štějakající psi".

Jenže mi promiňte, ale osobně mi přijde, že většina těch hlasitých diskutujících zde na rootu, je právě taky taková. Naštěstí se do některých diskusí v poslední době zapojují lidé, kteří ten průměr trochu zvedají.

Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re:Hodinová cena ICT admina
« Odpověď #38 kdy: 30. 08. 2012, 18:08:49 »
Neni potreba:

1. mit odvahu predstavit se
2. potlacit svou touhu chovat se jako hovado
3. zdrzet se komentaru k lidem, o kterych nic nevim

Nejmene jeden clovek pres to neprojde.
Resis kraviny. Ti, co se chteli se mnou poznat si normalne domluvili schuzku.

Re:Hodinová cena ICT admina
« Odpověď #39 kdy: 30. 08. 2012, 18:22:09 »
Resis kraviny. Ti, co se chteli se mnou poznat si normalne domluvili schuzku.
"Představit se" znamená trochu něco jinýho. Když už chci být takový machr, že chci vynadat O2 za nekvalitu jejich služeb, zavolám jim a řeknu: "Dobrý den, tady Miroslav Prýmek, ty vaše služby stojí za houby".

Volat někomu z budky a anonymně si z něho dělat zadek, to jsem dělal, když mi bylo asi tak deset. A za projev hrdinství jsem to nepovažoval ani tehdy, natož teď.

...a to jsem ještě nevolal anonymně, abych se někomu pochlubil, že mám vlastní flotilu letadel. To už bych musel být úplně osobnostně na huntě...

Trident

Re:Hodinová cena ICT admina
« Odpověď #40 kdy: 01. 09. 2012, 13:57:22 »
Resis kraviny. Ti, co se chteli se mnou poznat si normalne domluvili schuzku.
"Představit se" znamená trochu něco jinýho. Když už chci být takový machr, že chci vynadat O2 za nekvalitu jejich služeb, zavolám jim a řeknu: "Dobrý den, tady Miroslav Prýmek, ty vaše služby stojí za houby".

Volat někomu z budky a anonymně si z něho dělat zadek, to jsem dělal, když mi bylo asi tak deset. A za projev hrdinství jsem to nepovažoval ani tehdy, natož teď.

...a to jsem ještě nevolal anonymně, abych se někomu pochlubil, že mám vlastní flotilu letadel. To už bych musel být úplně osobnostně na huntě...

Tim ze sdelite nekomu sve jmeno nic nikam neposunete.Nic to neznamena.  V USA se bezne rika pri prijmu do telefonu jen Hello a zadny "pepanovakpotocni28prahatretipatroklicjepodrohozkou".
Mate naivni predstavu ze kdyz sdelite sve jmeno ze se oddelite od anonymu? Ze jste tim nejak cestnejsi? Anonymita neni o hrdinstvi ale o nutne ochrane. Myslite si ze anonymni udani = vzdycky podvratak agent STBak? To je ceska specialita. Whistleblower = praskac.

A co kdyz anonym ma pro to dobre duvody. Zneuzit se da ledascos a zlikvidovat vas dneska neni problem. Staci jen aby se to vyplatilo. Prvni level je vyhazov ze zamestnani nepohodlneho zamestnance. Usijeme na nej nedbalost a zkuste si pak neco dokazovat.
Pokud treba budete v programu na ochranu svedku a troubit takhle jmeno do sveta (v praxi se obvykle se nekdo ozere a vytroubi to v hospode), tak mate smulu a muzete se zacit stehovat do karibiku a nebo chystat pohreb pro sebe ci sve blizni.
Zitra muze prijit Ivanov Ivanovic s tim, ze pokud neprodate firmu tak dcerku uz neuvidite protoze ted jezdi se "strejdou" po meste. S nejakym tim vsimnym muze prijit ourada a vymyslet si ze dluzite na danich nebot jste se stal "nepohodlnym". Budete se soudit pak dva roky jako bezdomovec s majetkem v exekuci a tudiz bez prostredku?
A co v pripade ze v praci chranite zajmy dulezitych klientu (presahujicich zajmy CR). Taky budete vytrubovat sve jmeno do sveta? Mit za zadkem BIS neni nic prijemnyho.
Toto neni paranoia. Toto je realna hrozba. Paranoia je videt za kazdym stromem teroristu.

Ale pokud nemate rodinu,majetek,pribuzne a "opravdovy_zivot", tak vam opravdu muze byt jedno udavat sve jmeno a muzete se predstavovat a vytrubovat do sveta kde chcete a co chcete.

Mam takovy svuj kruh duvery. Kdo mne chce poznat tak mne pozna a je "autorizovan":) Minimalne mam okruh identifikovatelnych (ne)pratel a muzu udelat traceroute:)

Re:Hodinová cena ICT admina
« Odpověď #41 kdy: 01. 09. 2012, 15:47:56 »
@Trident: to patřilo Leninovi. Proto, že:
1. je šéf firmy, takže mu žádný vyhazov ani nic podobného nehrozí
2. neustále má potřebu někomu radit, jak žít
3. neustále má potřebu někomu hnusně nadávat
4. neustále se taky chlubí úspěchem, který dosáhl
5. neustále ze sebe dělá vzor. (anonymní - není už to samo o sobě <no comment>?)
 
Jestli ti nepřijde, že když tohle dělá anonymně, působí jako pubertální tajtrlík a ne jako vzor, kterým by zřejmě tak moc chtěl být, tak mně to tak přijde.

Se svým příspěvkem se dobýváš do otevřených dveří, nikomu jinému anonymitu nevyčítám (i když stejně si myslím, že mezi pár zdejšími anonymi jsou výrazně kvalitnější příspěvky - viz Pavel Tišnovský, Ondřej Caletka, Petr Krčmář... Sice mám za to, že anonymita svádí k pubescentnímu chování, ale nikomu, kromě Lenina, anonymitu nevyčítám)

Re:Hodinová cena ICT admina
« Odpověď #42 kdy: 01. 09. 2012, 15:57:28 »
Pardon, mělo být "mezi pár zdejšími NEanonymY".

Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re:Hodinová cena ICT admina
« Odpověď #43 kdy: 02. 09. 2012, 01:13:16 »
Lenine, jestli sem okamzite nedas kopii svy kreditky tak s tebou nebudu kamaradit!

GFU

Re:Hodinová cena ICT admina
« Odpověď #44 kdy: 02. 09. 2012, 01:32:42 »
Ale prosímtě, jakýpkak kamarádění? Já ti jenom podávám zpětnou vazbu: chováš se jako chudák. Ne jako někdo, koho by měl kdokoli s minimem rozumu chuť kamkoli následovat.

Jo, abych nezapomněl: není zač.