C#, C++11 Praha - hľadám zaujimavú prácu

littlesun

C#, C++11 Praha - hľadám zaujimavú prácu
« kdy: 15. 12. 2013, 15:48:41 »
Zdravím.
Som zodpovedný junior a hľadám zaujímavú prácu v Prahe. Príjemne sa mi programuje v C# a v C++11. Veľmi zaujimavý je aj Haskell, ale z toho mám, bohužial, iba školské skúsenosti. Že vraj som šikovný, len určite ešte nie som schopný pracovať samostatne. Teda som, len to bude značne neefektívne. Určite by som rád kolektív fajn ľudi, lebo v terajšej práci sa stáva, že prídem do práce a som tam sám. Prefujem beckend veci. Zvládnem aj WPF, ale určite nie nonstop. Také bežné technológie ako SQL, XML, XPATH, JSON, REST, WSDL, XSD.. Som fanúšíkom SOLID princípu. Zatiaľ som neprogramoval nič distribuované (okrem P2P chatu, ale použil som knižnicu Chimera) a strojovému učeniu by som sa potešil. Hlavne, čo je pre mňa dôležité, aby som sa mal do koho učiť a rástol, nie len kariérne.

Na C# sa mi páči ten pohľad z výšky na C++11 zas treba rozumieť, ako to funguje pod kapotou. I keď úprimne, z toho, čo viem, tak nie som chytrejší ako kompilátor a predávam parametre hodnotou (čo je samozrejme nie veľmi rozumné v klasickom C++98).

Hm, čo ma ešte zmysel spomenúť. Nemám problém s Windowsom a pred 4 rokmi som si nainštaloval Arch Linux a iný som ešte nemal. Nemám ho zaryto, len veci, čo fungujú, nepotrebujem meniť.  Píšem tu preto, lebo ma unavuje pozerať si nič nehovoriace ponuky na nete.

Jo, a ešte fičím na bashi. Rád riešim problémy na jeden, obšas dlhý, ale stále len jeden riadok. Ďakujem za reakcie.


hmhm

Re:C#, C++11 Praha - hľadám zaujimavú prácu
« Odpověď #1 kdy: 15. 12. 2013, 16:55:06 »
A peněz bys chtěl kolik? Čím tě nezaujmou běžné nabídky?

JeLiTo

Re:C#, C++11 Praha - hľadám zaujimavú prácu
« Odpověď #2 kdy: 24. 01. 2014, 18:20:04 »
Ahoj,

zkusil bych se podívat sem http://timone.cz/, já sem si skrz ně práci našel ;)