Trolling/hactivism

fin

Re:Trolling/hactivism
« Odpověď #45 kdy: 18. 06. 2012, 14:21:34 »
Mail zůstane pochopitelně bez reakce, nesouhlasný názor z diskuse smazán. Co teda dál? Vzdát to?

Ani náhodou, tím, že člověk strčí hlavu do písku se akorát svévolně připravuje o vlastní svobodu. Doporučuji použít tvrdší, ale nevinného člověka neohrožující metody. Napadení webu vystavením manifestu na hlavní stránce, či tvorbou zdánlivě neškodných easter eggů upozorňujících na absurditu projektu. DDOS nic neřeší. Volil bych interní exploit. Někdo by mohl namítat, že je to "protizákonné" či "ilegální", není to o nic víc nezákonné, či ilegální než prezentace samotných informací degradujících morálku člověka na webu. A samo o sobě, zabývat se v komplexním měřítku jurisdikční spojitostí je velice nemístné, vždyť žádný člověk se zdravým rozumem nemůže schvalovat sočasnou podobu legislativy, tuto otázku bychom vůbec neřešili, kdyby svoboda a kreativita nebyla považována za extremistickou činnost.


Waseihou

Re:Trolling/hactivism
« Odpověď #46 kdy: 18. 06. 2012, 17:18:26 »
To by mě zajímalo, kolik duševních zdrojů už bylo marně vyplýtváno kvůli jednomu hloupému a naprosto stupidnímu webu, který si takovou pozornost vůbec nezaslouží. Ano znám to, člověk se na něco hloupého zaměří a protože ho to chvíli baví, tak plýtvá svou energií - viz. osobní zkušenosti z vymýšlením gamblerských a tradovacích systému které mi zabily rok života než jsem přišel na to že takhle stejně nemám šanci zbohatnout rychle a bez ryzika. Dávejte si pozor, aby se něco nestalo NEKONTROLOVANOU obsesí a pokud k nim máte sklony, pečlivě se ROZHODUJTE, jaké obsesi se oddáte. Oddávat se boji proti webu pro pipiny, to nestojí ani za lulz...

PS.: Tento příspěvek jsem napsal bo LULZ...

Waseihou

Re:Trolling/hactivism
« Odpověď #47 kdy: 18. 06. 2012, 17:20:32 »
riziko, ne ryziko, lolz

Re:Trolling/hactivism
« Odpověď #48 kdy: 18. 06. 2012, 18:29:24 »
No tak jsem se radoval předčasně. Reakce od firmy Webdio nebo autorky webu žádná. V založené diskusi o etice jsou okamžitě mazány příspěvky od všech kromě už dýl zaregistrovaných uživatelů. Tak proti tomuhle už nemám jak dál sám bojovat, pokud chci zůstat u legálních prostředků.

Jelikož se tady objevilo pár podporujících hlasů, prosím o kooperaci nebo aspoň podporu formou co největšího rozšíření následujícího linku: http://moralnipeklo.blogspot.cz/

Tím bych taky diskusi o tomhle konkrétním webu tady utnul, root.cz s tím nemá nic společného a nechci ho do toho tahat. Díky.

webu, který si takovou pozornost vůbec nezaslouží

Jde o čtvrtý nejsledovanější web ve své kategorii podle TOPlistu: http://www.toplist.cz/zivotni-styl

 

Sykes

Re:Trolling/hactivism
« Odpověď #49 kdy: 18. 06. 2012, 21:52:18 »
viz. osobní zkušenosti z vymýšlením gamblerských a tradovacích systému které mi zabily rok života než jsem přišel na to že takhle stejně nemám šanci zbohatnout rychle a bez ryzika.
Výborný příspěvěk díky za něj, nedovoluji si jakkoli zpochybňovat Vaši snahu o vytvoření daného systému, ale v konkurenci s lidmi typu Karla Janečka, který sám zaměstnává mnoho výborných programátorů a přímo spolupracuje s dalšími absolventy MFF, má v pronájmu servery umístěné přímo na pitu, prodlevu v řádech ns, výpočetní sílu a optimalizační nástroje, které za pár milionů rozhodně nezískáte, je jakákoliv snaha zbytečná. S roboty, či automatizovanými obchodními strategiemi zaměřenými na klasické obchodování s deriváty se roztrhl pytel už před několika lety, z výsledků je jasně patrné, že jejich dlouhodobá funkčnost prostě a jednoduše nelze zajistit jakýmkoliv matematickým modelem. Muselo stát hodně nervů pouštět se do toho sám, pokud má něco budoucnost a je-li někde v trhu mezera, pak je to jistě na poli analyticko optimalizačních a obchodních platforem s podporou multithreadingu, či OpenCL, k takové službě prozatím neexistuje jediná komerční altermativa, nejblíž je MultiCharts.