Notebook a teplá vana

Lol Phirae

Re:Notebook a teplá vana
« Odpověď #15 kdy: 08. 06. 2012, 19:57:12 »


landau

Re:Notebook a teplá vana
« Odpověď #16 kdy: 08. 06. 2012, 20:22:57 »
Už 3 roky používám Lenovo X200 zapnuté v zásuvce a zatím vše OK.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Notebook a teplá vana
« Odpověď #17 kdy: 08. 06. 2012, 20:40:33 »
Už 3 roky používám Lenovo X200 zapnuté v zásuvce a zatím vše OK.

Pocitac zapojeny do zasuvky neni zadnou raritou. Typicky se ale nevyskytuje v kombinaci s vanou vody.

KapitánRUM

Re:Notebook a teplá vana
« Odpověď #18 kdy: 08. 06. 2012, 21:09:23 »
9 z 10 sebevrahů rozhodně doporučuje notebook před vlastním "aktem" do zásuvky zapojit.
Zkratovaná baterie maximálně exploduje a utrhne ti šulínka, takže už nebudeš Michal ale Michalka  ;D

zd.valek

Re:Notebook a teplá vana
« Odpověď #19 kdy: 08. 06. 2012, 21:16:46 »
Nedoporučoval bych to, může to mít značný vliv na korozi elektronických spojů, čímž se snižuje životnost.
A na ten zdroj pozor. Nové koupelny by sice měly mít proudový chránič, ale ani ten není dokonalý. Než vypne, uběhne až 0.2 sekundy, kdy může tělem procházet obrovský proud (tělo mívá v koupelně velmi malý odpor). To může k srdeční arytmii, rozbití hlavy a podobným věcem stačit.


Dreit

Re:Notebook a teplá vana
« Odpověď #20 kdy: 08. 06. 2012, 22:24:47 »
Přesně tak, je to o hubu. Když tě nezabije proud přímo (zástava srdce), tak se zabiješ nepřímo a to už není žádná p*del. Zástava srdce se bere jako rychlá bezbolestná smrt, představa že ti to ještě škube svalama v rytmu 50Hz a zlomiš si všechny končetiny (třeba o roh vany), brrrrrr, lepší na to nemyslet.

Re:Notebook a teplá vana
« Odpověď #21 kdy: 09. 06. 2012, 13:03:05 »
Nojo, asi to nebude dobry napad  ;D

Trident

Re:Notebook a teplá vana
« Odpověď #22 kdy: 09. 06. 2012, 14:43:25 »
A neni lepsi vzit si do koupelny ipad do pytliku a vytvorit v nem podtlak? Takhle jsem si cetl na ipaqu bezne ve vane. Na padu ale bude problem s igelitem, nebot ma kapacitni snimani doteku. Takze neco tlacitkoveho a hlavne to utesneni a podtlak.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Notebook a teplá vana
« Odpověď #23 kdy: 09. 06. 2012, 15:55:48 »
Proc podtlak? Aby se dovnitr pokousel nasat vodu? Lepsi by byl pretlak, ale iPad v nafouknutem igelitaku by se cetl asi dost blbe, cili bych to nechal uplne normalne.

Lol Phirae

Re:Notebook a teplá vana
« Odpověď #24 kdy: 09. 06. 2012, 16:25:02 »
Hmmm, a co se takhle radši normálně vykoupat a s notebookem a dalšíma křápama si hrát až potom? Už to začíná bejt fakt patologický, to bez toho Fejsbůůůku nevydržíte čtvrt hodiny?  ::)

KapitánRUM

Re:Notebook a teplá vana
« Odpověď #25 kdy: 09. 06. 2012, 16:59:18 »
No nevydrží, co kdyby o něm někdo napsal že je debil?
Mimochodem, kdo je ten, co se koupe s notebookem?

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Notebook a teplá vana
« Odpověď #26 kdy: 09. 06. 2012, 18:19:49 »
...to bez toho Fejsbůůůku nevydržíte čtvrt hodiny?  ::)

Co kdyz je to hornik a potrebuje se 3 hodiny odmocit? Za tu dobu se na Xichtbuuku muze udat i statni prevrat a clovek pak vyleze z vany a vubec neni v obraze.

Trident

Re:Notebook a teplá vana
« Odpověď #27 kdy: 09. 06. 2012, 18:38:08 »
Proc podtlak? Aby se dovnitr pokousel nasat vodu? Lepsi by byl pretlak, ale iPad v nafouknutem igelitaku by se cetl asi dost blbe, cili bych to nechal uplne normalne.
Protoze pretlak je mi normalne k nicemu, kdyz se prez nafouknuty pytlik ani nezmacknu tlacitko. Podtlak vytvorim usty a utesnim pytlik velice snadno. Zabranim tim srazeni vody uvnitr. Tehdy se mi tam proste i v pytliku srazela pokud jsem neudelal podtlak. Navic se igelitak perfektne pricucne na display. Taky mne napada ted jeste celofan.

Trident

Re:Notebook a teplá vana
« Odpověď #28 kdy: 09. 06. 2012, 18:43:14 »
Hmmm, a co se takhle radši normálně vykoupat a s notebookem a dalšíma křápama si hrát až potom? Už to začíná bejt fakt patologický, to bez toho Fejsbůůůku nevydržíte čtvrt hodiny?  ::)
Kdyz jsem se v te vane koupal, tak mi na ipaqu zatuhly windowsy a ja nemohl pres pytlik zmacknout tlacitko reset. A tak jsem si koupani moc neuzil... Mas pravdu;) Ale tehdy jsem si cetl. A obavam se ze z ipaqu v pytliku se porad cte lip nez z knizky ktera je po opusteni vany takova vlacna. A cteni novin/knizek ve vane je celkem normalni vec. A svet se meni a my s nim.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Notebook a teplá vana
« Odpověď #29 kdy: 09. 06. 2012, 21:04:14 »
Taky mne napada ted jeste celofan.

Celofan tahne vodu a krome toho se z nej nedelaji poradne pytliky.