Koupím JavaScript: kompletní průvodce

Štěpán Vích

Koupím JavaScript: kompletní průvodce
« kdy: 25. 05. 2012, 14:42:58 »
Sháním knihu JS - kompletní průvodce od Davida Flanagana 2. aktualizované vydání v češtině, na obalu zelený nosorožec, v dobrém stavu. Cena dohodou. Pokud někdo má a chce prodat tak napište na e-mail.
« Poslední změna: 27. 05. 2012, 20:09:00 od Petr Krčmář »


lord_kuko

Re:Javascript - Kompletní průvodce - Koupím knihu!!!
« Odpověď #1 kdy: 25. 05. 2012, 19:10:03 »
odkial zistim mejl? mam zmienovanu knihu

iwtu

Re:Javascript - Kompletní průvodce - Koupím knihu!!!
« Odpověď #2 kdy: 25. 05. 2012, 22:47:40 »
Na pochopenie principov Javascriptu velmi odporucam
http://www.youtube.com/watch?v=seX7jYI96GE a
http://www.youtube.com/watch?v=hQVTIJBZook&feature=related

raz mi ich niekto odporucal a konecne mi tie frameworky zacali davat zmysel. S Javscriptom je problem ten, ak je clovek zvyknuty z inych jazykov, tak si povie, jasne, toto je to, toto to a je to. Ale ono to v skutocnosti funguje inak

louda

Re:Javascript - Kompletní průvodce - Koupím knihu!!!
« Odpověď #3 kdy: 26. 05. 2012, 13:24:50 »
ty videa jsou uplne k nicemu z toho se clovek moc nenauci...plno kecu a zadna akce

Radek Miček

Re:Javascript - Kompletní průvodce - Koupím knihu!!!
« Odpověď #4 kdy: 26. 05. 2012, 15:37:14 »
Na internetu je k dispozici mnoho kvalitních zdrojů zdarma - viz třeba Learning JavaScript in one weekend?. Dále doporučuji JavaScript Garden.


iwtu

Re:Javascript - Kompletní průvodce - Koupím knihu!!!
« Odpověď #5 kdy: 28. 05. 2012, 11:35:16 »
ty videa jsou uplne k nicemu z toho se clovek moc nenauci...plno kecu a zadna akce

Co sa ma ucit? Syntax for cyklu? Potreboval som sa dostat do Javacsiptu, pouzit javascriptovy framework ako  napr. Backbone.js, kde mi nebolo na ani na treti pohlad jasne, preco sa tam riesia veci ako sa riesa. Tie videa mi ukazali principy, na ktorych je javacsript postaveny, co je super preto, lebo  nemam problem sa orientovat v zdrojaku a ked nieco pisem, tak viem preco a co to vskutocnosti spravi. Inac, na tom videu, clovek co prisiel s JSON aj vravel, ze vela ludi pise v javascripte bez toho, aby vlastne vedeli, co napisali.. Mozno je to fajn a par riadkov scriptu, ale ak clovek chce na javascripte postavit cely web, tak mi pride dolezite vediet, co pisem :)

Fakt mi uniklo, co si predstavujes pod pojmom akce. Ja za dolezite pokladam principy, aby som vedel co a preco pisem. Syntax je trivialna, ked clovek uz par rokov programuje.