Hledám práci ve vývoji

Eman

Hledám práci ve vývoji
« kdy: 14. 03. 2012, 18:36:41 »
Dobrý den
Hledám práci ve vývoji software. Specializace testování a revize kódu. Pracoval jsem v Unicornu, ze kterého jsem odešel pro naprostou nekompetentnost a amatérismus vedení projektů.
« Poslední změna: 14. 03. 2012, 22:54:00 od Petr Krčmář »


Petr Sigut

Re:hledám práci ve vývoji
« Odpověď #1 kdy: 14. 03. 2012, 19:07:47 »
Hustě! První věta co chceš dělat a v druhé nadáváš na bývalého zaměstnavatele:) Smaž to než se ztrapníš ještě víc.

m

Re:hledám práci ve vývoji
« Odpověď #2 kdy: 14. 03. 2012, 20:35:29 »
.. a já už jsem myslel, že se to tu zvrhne ve rvačku, kdo dobrovolně odešel z lepší firmy.. :)

YF

Re:hledám práci ve vývoji
« Odpověď #3 kdy: 14. 03. 2012, 22:23:57 »
Taks jim ukazal jak se to dela zejo - voni videli jak ses strasne nadanej a vsehoschopnej - lekli se a nechali te radejc odejit :) )  Takovy paka jako ses ty uz sem taky poznal a strasne me dycky mrzi kdyz uz jeden den neprijdou do prace :( Myslim ze mas pred sebou velice slibnou karieru!

Re:Hledám práci ve vývoji
« Odpověď #4 kdy: 15. 03. 2012, 12:31:09 »
Ale no tak... Idealov som bol za mlada tiez plny a tiez som sa casom obrusil do aktualnej podoby. Najst dnes 100%tne fungujuci projekt je dost tazka uloha, vsade je nieco, najma v inkubatore typu Unicorn. Pruser nastava, ked sa technika podriaduje politike. Kandidat je zjavne mlady progresivny clovek plny idealov, ktory si este poriadne ( niekolko krat ) nerozbil hubu. To pride ...


PetrUchytil

  • *
  • 15
  • IT Recruiter, Development&Management
    • Zobrazit profil
    • Petr Uchytil - LinkedIN profil
    • E-mail
Re:Hledám práci ve vývoji
« Odpověď #5 kdy: 19. 03. 2012, 08:54:51 »
Dobrý den,
pokud hledáte práci, rozhodně byste neměl pomlouvat svého současného/bývalého zaměstnavatele, ať už si o něm myslíte cokoliv. Tyto informace nejsou pro Vašeho budoucího zaměstnavatele zásadní, bude to na Vás vrhat negativní stín a možná Vás raději nepřijmou i z tohoto důvodu (abyste potom nepomlouval i jejich společnost).
IT Recruiter v Reed, hledám Java (J2EE) vývojáře pro několik klientů (Praha, Brno) a PHP vývojáře do Brna. Kontakt a více informací na petr.uchytil@reedglobal.com a nebo LinkedIN.

foxoxo

Re:Hledám práci ve vývoji
« Odpověď #6 kdy: 21. 03. 2012, 23:31:56 »
Dobrý den
Hledám práci ve vývoji software. Specializace testování a revize kódu. Pracoval jsem v Unicornu, ze kterého jsem odešel pro naprostou nekompetentnost a amatérismus vedení projektů.

Tady byl asi pan mistr světa amoleta a proto ho vyhodili... Tester a revize kodu no jo někdo to dělat musí... a pomlouvat taky musí aby se cítil jako mistr světa amoleta :) Takové lidi rád osobně při výběru prohazuji oknem na zpáteční cestě z kanclu kde se konal pracovní pohovor.. Ježiši člověče nikoho nezajímá kde jste pracoval a proč jste odešel. Důležité je co máte v hlavě ale tam to asi moc bohaté nebude...

Lenin POWER!

  • ****
  • 434
  • Nekecat a delat!
    • Zobrazit profil
    • Tribut Leninovi
    • E-mail
Re:Hledám práci ve vývoji
« Odpověď #7 kdy: 27. 05. 2012, 22:43:17 »
Byt nespokojeny s managementem je prvni krok k tomu aby se clovek osamostatnil.

Ja byl taky takovej. Fandim mu.

Trident

Re:Hledám práci ve vývoji
« Odpověď #8 kdy: 15. 06. 2012, 23:36:23 »
Dobrý den
Hledám práci ve vývoji software. Specializace testování a revize kódu. Pracoval jsem v Unicornu, ze kterého jsem odešel pro naprostou nekompetentnost a amatérismus vedení projektů.

Tady byl asi pan mistr světa amoleta a proto ho vyhodili... Tester a revize kodu no jo někdo to dělat musí... a pomlouvat taky musí aby se cítil jako mistr světa amoleta :) Takové lidi rád osobně při výběru prohazuji oknem na zpáteční cestě z kanclu kde se konal pracovní pohovor.. Ježiši člověče nikoho nezajímá kde jste pracoval a proč jste odešel. Důležité je co máte v hlavě ale tam to asi moc bohaté nebude...
Clovek co dela pracovni pohovory a nechape zaklady psychologie - tedy kuprikladu znechuceni predchozi praci a potopeni veskerych idealu si asi moc nezaslouzi byt na svem miste. Ja bych prave proto toho cloveka bral spis nez nekoho kdo by opevoval predchoziho zamestnavatele. To by mi bylo i podezrele.
To co je v hlave obvykle poznas az po testech pripadne na zkusebce. To se behem pouheho pohovoru nezjisti. Muze to byt stejne tak genialne vyvojar jako tezky asperger ktery neumi delat v tymu. Nebo prirozena autorita ale spise prumerny programator.