Obnovovací média od výrobce

Lol Phirae

Re:Obnovovací média od výrobce
« Odpověď #15 kdy: 29. 02. 2012, 11:01:08 »
ze zaruka se na tuto vadu nevztahuje (obzvlaste, kdyz jsem pouzil tu utilitu).

Vzhledem k tomu, že ten disk je normálním způsobem v podstatě nepoužitelný

Citace
Napriklad, kdyz chci instalovat Windows, OpenBSD... tak to nejde - proste, chyba pri cteni/zapisu disku a pak obvyklne neco na princip BSOD.

tak si neumím představit, proč by se na to záruka nevztahovala (použití utility na tu záruku určitě vliv nemá). Takhle se to chová i v jiném počítači?


Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Obnovovací média od výrobce
« Odpověď #16 kdy: 29. 02. 2012, 11:49:34 »
Přiznám se, že jsem nečetl celé vlákno, ale k tomu disku, máš na něm nejnovější firmware? Pokud ano a nempomohlo to, jednoznačně to reklamuj, kór při dnešních cenách disků. ;-)

Uzivatel0432

Re:Obnovovací média od výrobce
« Odpověď #17 kdy: 29. 02. 2012, 12:27:59 »
Mam posledni firmware HDD.

Hmm, tak zaruku uz asi nemam (zadal jsem typ a seriove cislo na webu support.lenovo.com). I kdyz je ze zakona 2 roky - co tedy plati? Zaruku jsem nijak neprodluzoval a ani neplatil za prodlouzenou zaruku.

Je tam uvedeno:
Citace
Expiration date: 2011-04-24

Description:
This product has a one year limited warranty and is entitled to parts, labor and carry-in repair service. In some countries, courier service will be provided. Many parts can also be delivered to you using the Customer Replaceable Unit (CRU) method.

Lol Phirae

Re:Obnovovací média od výrobce
« Odpověď #18 kdy: 29. 02. 2012, 12:34:02 »
Hmm, tak zaruku uz asi nemam (zadal jsem typ a seriove cislo na webu support.lenovo.com). I kdyz je ze zakona 2 roky - co tedy plati? Zaruku jsem nijak neprodluzoval a ani neplatil za prodlouzenou zaruku.

Minimální záruka pro spotřebitele je samozřejmě dva roky. Reklamovat musíte u prodávajícího, ne přímo u výrobce.

Uzivatel0432

Re:Obnovovací média od výrobce
« Odpověď #19 kdy: 29. 02. 2012, 12:48:24 »
Hmm, to bude pekne zdlouhave :(. Jeste, ze mam stary (temer uz doslouzily - ale jako rezervni dobry) notebook.

Lenovo mam tusim z Alzy. Mrknu na to az budu doma (za cca 10 dni).

Dekuji vsem zucastnenym v diskusi. Pokud do te reklamace pujdu, ozvu se pak jak to dopadlo. (Reklamace totiz nemam moc rad, jsou pro me dost neprijemne a svym zpusobem omezujici.)