Virtuální server za rozumnou cenu?

Rejpal

Re:Virtuální server za rozumnou cenu?
« Odpověď #15 kdy: 08. 02. 2012, 15:18:17 »
koukam ta devadesatka vypada papirove taky velmi zajimave.

Ano, například jeden z nejzajímavějších parametrů je pro mě tento:

"Přístup k VPS pomocí SSH je z bezpečnostních důvodů standardně zakázán."


jehovista

Re:Virtuální server za rozumnou cenu?
« Odpověď #16 kdy: 08. 02. 2012, 15:20:46 »
Ten jeden je za tretinu protoze je to Wedos.

To znamena co?

KapitánRUM

Re:Virtuální server za rozumnou cenu?
« Odpověď #17 kdy: 08. 02. 2012, 17:44:11 »
Proboha, nevěřte papírovejm údajům!
Jsou různé virtualizační technologie!
Některý VPSka sice papírově vypadají nádherně, ale je to lííííííííííííínýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!

Máte dost peněz a chcete reprosoustavu s vyšším výkonem, bude to origo Pioneer za 100 000,- s výkonem 200W RMS nebo malé plastové krabičky za 200,- s výkonem 100 000W PMPO?

Stejně tak s VPS, když chcete trochu slušnou rychlost, tak si prostě zaplaťte ty 300,- za 512MB Variantu!
A hlavně, nevěřte papírovejm údajům.

Vyhrazený CPU Vám hned jen tak někdo nedá!
I když mají virtualizaci na Xen (asi nejlepší), tak to pořád ještě neznamená, že nabízí stejnou službu jako konkurence!
Pokud šetří a na jeden server narvou 80 VPS serverů, tak to bude nejspíš línější, než když svědomitý dodavatel na jedno VPS má třeba 20-30 mašin!

Šetřit se má s rozumem!
Ne s vyplazeným jazykem hledat o pár korun levnější nabídku.
Ty nejlevnější nabídky většinou nebývají nejlepší.
Ale komu není rady, tomu není pomoci.
Pokud chcete šetřit "za každou cenu", jděte raději do hostingu, za 100,-Kč měsíčně můžete mít slušný hosting!

KapitánRUM

Re:Virtuální server za rozumnou cenu?
« Odpověď #18 kdy: 08. 02. 2012, 17:46:52 »
Pokud šetří a na jeden server narvou 80 VPS serverů, tak to bude nejspíš línější, než když svědomitý dodavatel má na jednom server 20-30 mašin!

jehovista

Re:Virtuální server za rozumnou cenu?
« Odpověď #19 kdy: 08. 02. 2012, 17:52:19 »
Takze mam zaplatit trikrat tolik jen proto, ze ta levnejsi nabidka je podezrela? Nepotrebuju extra vykon a rychlost, jen vlastni server.


KapitánRUM

Re:Virtuální server za rozumnou cenu?
« Odpověď #20 kdy: 08. 02. 2012, 20:02:08 »
Otázka: Chci se najíst.
Odpověď: Zajdi si do restaurace a dej si řízek za 80,- Kč!
Tvoje odpověď: "Ale vždyť si můžu dát jen polévku za 20,- Kč, která váží stejně a má i stejnou energetickou hodnotu!"
Ano.


McFly

  • *****
  • 593
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Virtuální server za rozumnou cenu?
« Odpověď #21 kdy: 08. 02. 2012, 20:11:33 »
Napřed tu polévku ochutnej a pak o ní můžeš říci, zda je dobrá či ne. :-) Já jsem s Wedosem spokojený a nevšiml jsem si, že by to bylo pomalé. Za ty prachy si fakt nemohu stěžovat. Je to rozhodně rychlejší než můj značkový server v práci, což je stará plečka P4 ;)

jehovista

Re:Virtuální server za rozumnou cenu?
« Odpověď #22 kdy: 08. 02. 2012, 20:47:53 »
Otázka: Chci se najíst.
Odpověď: Zajdi si do restaurace a dej si řízek za 80,- Kč!
Tvoje odpověď: "Ale vždyť si můžu dát jen polévku za 20,- Kč, která váží stejně a má i stejnou energetickou hodnotu!"
Ano.
Uplny nesmysl. Polevka a rizek je evidentne neco jineho.
Ten scenar je spis nasledujici - Mas hlad a na internetu najdes jidelni listky dvou hospod.
Prvni nabidka:
150g rizek, brambor, obloha, 80kc
Druha nabidka:
150g rizek, brambor, obloha, 240kc

Ty pujdes automaticky do te druhe. Ja zkusim tu prvni a zjistim, ze mi vyhovuje. Ty nezjistis nikdy, ze by ti chutnalo i v te levnejsi.



PiF

Re:Virtuální server za rozumnou cenu?
« Odpověď #23 kdy: 08. 02. 2012, 21:44:03 »
Že se s Jehovistou vůbec bavíte  ::)

KapitánRUM

Re:Virtuální server za rozumnou cenu?
« Odpověď #24 kdy: 08. 02. 2012, 21:57:22 »
Mě tedy Wedos ale vůbec nenadchnul, jeden klient ho měl a oproti Xenzone.cz byl neuvěřitelně líny, migrovali jsme pryč.
Papírově super, ale jinak mi to přišlo stejný jako to VPS zadarmo od http://pipni.cz/vindex.phtml
Jiný klient má www.virtualmaster.cz a ten můžu taky chválit, stejně jako Xenzone, kde máme většinu klientů.

Porovnáváš tu hrušky s jabkama, ale ano, obojí je ovoce.

jehovista

Re:Virtuální server za rozumnou cenu?
« Odpověď #25 kdy: 08. 02. 2012, 22:06:15 »
Za tu cenu zkusim a uvidim, dva lidi zde o nem mluvili dobre. Prejit se da vzdycky. Kazdopadne diky za cas

palo

Re:Virtuální server za rozumnou cenu?
« Odpověď #26 kdy: 08. 02. 2012, 23:56:13 »
pouzivam na hranie wedos vps, za 5e mesacne(platim paypalom) mam 512ram, 15gb disku. porovnaval som vykon, php testy(bez akychkolvek optimalizacii lamp-u) na nom bezali o 20% rychlejsie ako v klasickom hostingu u websupportu. ja som velmi spokojny, za tu cenu som nikde na svete nic ekvivalentne nenasiel

Re:Virtuální server za rozumnou cenu?
« Odpověď #27 kdy: 09. 02. 2012, 06:25:54 »
Ano, například jeden z nejzajímavějších parametrů je pro mě tento:

"Přístup k VPS pomocí SSH je z bezpečnostních důvodů standardně zakázán."

Na tom nevidím nic tak tajemného - prostě mají výchozí pravidla firewallu nastavená tak, že je ssh zakázané - nejspíš tím chtějí ochránit zákazníky před útoky script kiddies nebo se bojí, že si tam nemálo zákazníků nechá výchozí heslo image nebo tak něco...

Každopádně to jde pomocí pár kliků změnt, takže v tom nevidím nic podivného :)

houska

Re:Virtuální server za rozumnou cenu?
« Odpověď #28 kdy: 09. 02. 2012, 08:57:36 »
hele co tohle? http://www.4smart.cz/

Re:Virtuální server za rozumnou cenu?
« Odpověď #29 kdy: 23. 02. 2012, 22:10:45 »
z tech jmenovanych tady mi pripadne ze nejrychleji funguje ten VPS u wedosu akorat teda tech 512 neni az tak moc dobry napad, 1-2GB by melo byt optimum pro vetsinu lidi (testoval sem ten 2gb), da se rict i v defaultnim nastaveni ale lip to jede pokud se to trochu "potuní"   :o