Články o SOPA, PIPA, ACTA apod.

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Články o SOPA, PIPA, ACTA apod.
« kdy: 24. 01. 2012, 15:21:47 »
Ahoj,

nevím kam jinam bych to napsal, kromě emailů autorům, tak zkusím sem. Nějak nevím proč, ale na root.cz bych se rád dočetl něco o momentálním stavu kolem zmíněných věcí, odstávky megauploadu a následných protiakcích Anonymous.

Nevím, nakolik se to hodí na root.cz, ani co konkrétnho bych vlastně rád četl, ale možná by to stálo za úvahu.

I když vlastně vím - nejradši bych si přečetl rozhovor s nějakým Anonymous :-)

Pokud je to z mojí strany jen blábolení mimo mísu, klidně to hoďte na Odkladiště...

Díky za přečtení
« Poslední změna: 24. 01. 2012, 15:44:00 od Petr Krčmář »


Re:Věnování se SOPA, PIPA, ACTA a nejen tomu
« Odpověď #1 kdy: 24. 01. 2012, 15:43:39 »
Máme připravenou sérii na to téma, jeden článek už vyšel, zítra bude další. Rozhovor s Anonymous bude problém. Jednak jsou anonymous, ale hlavně je to otevřená skupina a členem může být kdokoliv, kdo se za něj prohlásí.

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Články o SOPA, PIPA, ACTA apod.
« Odpověď #2 kdy: 24. 01. 2012, 16:07:46 »
Článek o SOPA jsem četl. Právě by mohlo být dobré přinést pohled Anonymous na věc, když už se pustili do protiakcí. Takové ty oficiality (co je SOPA, proč to není až tak dobré atd.) už jsou celkem probrány...

Každopádně takový článek obsahující přímo Anonymous (něco jako rozhovor) by byl určitě zajímavý. Z jejich Twitteru si čověk udělá obrázek, ale mluvit naprosto otevřeně, to nikde nedělají. Ale na druhou stranu nejsem snílek ani blbec -> Anonymous jsou Anonymous kvůli něčemu ;-)

Na další článek se už těším, docela se nám to rozjelo...