Anketa

Aplikace na dohledání ztraceného Androida

Vůbec o tom ani neuvažuju
16 (21.9%)
Přemýšlím, že nainstaluju
25 (34.2%)
Mám (a naštěstí jsem ji ještě nevyužil)
27 (37%)
Mám (a pomohla mi)
2 (2.7%)
Měl jsem a vůbec mi nepomohla
3 (4.1%)

Celkem hlasů: 73

Aplikace pro „dohledání“ Androida

Pierun2

Re:Aplikace pro „dohledání“ Androida
« Odpověď #15 kdy: 23. 01. 2012, 17:08:42 »
a nebude to tak trochu zbytečná práce. Já bych tedy jako první s nalezeným telefonem udělal to, že bych v nastavení telefonu zaklikl položku uvést do továrního nastavení. A myslím že formát by tam odtud vymazal úplně vše  :D

Jen pokud není zamčený na kód nebo jinak...

Tak tohleto už je vůbec ta nejlepší varianta. Nepoctivec trošku znalý s tím určitě něco udělá. Poctivému a tomu co tomu nerozumí to může znemožnit vráceni pokud se takový telefon z nějakého důvodu vypne.(vybitá baterie atd.) A pak tam můžete instalovat i  modré z nebe.  ;D


Pierun2

Re:Aplikace pro „dohledání“ Androida
« Odpověď #16 kdy: 23. 01. 2012, 17:19:29 »
a nebude to tak trochu zbytečná práce. Já bych tedy jako první s nalezeným telefonem udělal to, že bych v nastavení telefonu zaklikl položku uvést do továrního nastavení. A myslím že formát by tam odtud vymazal úplně vše  :D

Na rootnutém telefonu se toho při instalaci jako systémové aplikace zbavíš pouze přeflashováním ROM. Factory reset fakt nepomůže.

To je určitě pravda i na to jsem myslel, ale nejsem si moc jistý že ten factory reset tam ponechá i patřičné data pro tu aplikaci nastavení ,hesla, učty... atd. Ale třeba se mejlim ...

Lol Phirae

Re:Aplikace pro „dohledání“ Androida
« Odpověď #17 kdy: 23. 01. 2012, 18:00:33 »
To je určitě pravda i na to jsem myslel, ale nejsem si moc jistý že ten factory reset tam ponechá i patřičné data pro tu aplikaci nastavení ,hesla, učty... atd. Ale třeba se mejlim ...

Jak jsem psal výše, odskoušeno v praxi. Factory reset nebyl nic platný.  :D

eL

Re:Aplikace pro „dohledání“ Androida
« Odpověď #18 kdy: 24. 01. 2012, 00:29:39 »
Poznamka na okraj, u Samsungu (alespon SGS2) tohle byva predinstalovane a ani o tom clovek vetsinou nevi. Ale aby to fungovalo, musi se to aktivovat. Telefon se pak da castecne ovladat z webu.

http://v2.samsungdive.com/dm/main.do

A ma to vcelku dobre udelany rozhranni, umi to tracking, locking, zobrazit zpravu, forward hovoru a sms (pokud se nezmeni sim, sikovne, kdyz zapomenete telefon doma), zobrazit call logy...a taky nechat zvonit mobil na plno, kdyz ho nemuze nejit (moc sikovne, uz se 2x hodilo  ::) )

kendys

Re:Aplikace pro "dohledání" ztraceného Androida
« Odpověď #19 kdy: 01. 03. 2012, 20:11:59 »
Ahoj,
nějak jsem si omylem telefon zablokoval a nevím, jak z toho ven.
Zkoušel jsem vše možné a nedaří se mi. Dík za radu

Mohu jen doporučit, vyzkoušeno a funguje - likalizuje mobil, posílá e-mailem data o používání mobilu, ovládáte na dálku mobil - lze jej kompletně bloknout, lze třeba na dálku spustit foťák a na mail vám přijde aktualni foto z místa, kde se mobil nachází ( buď z přední kamery nebo zadní - pokud není položený objektivem na stole. Tato app nejde z mobilu odstranit bez povolení na webu této app. Musíte se reg. na mailu u googlu a pak už jen stánhout app. do mobilu a přejít na jejich web a tam dokončit nastavení :) :) :)