Koupím originální médium Windows 7

smoofy

  • *****
  • 1 056
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #30 kdy: 05. 01. 2012, 11:09:12 »
Ja jsem si ale temer jistej, ze jsem pred nejakym casem obrazy jak Win2008 tak Win 7 Ultimate stahoval primo z MS webu. Mam je dokonce nekde doma na disku. Standartne fungujou jako trial ale po zadani klice jako standartni plna verze.  Jen to bylo nekde zahrabany.


KapitánRUM

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #31 kdy: 05. 01. 2012, 11:31:34 »
2 Smoofy, ano, ale musíš mít MSDNko.
Médií W7Profi je třeba dost, ale ty W7HomePremium64 prostě nejsou.
Na médiích od výrobce je kolikrát tolik balastu a trialů, že se takové médium dá rovnou zahodit.
Klienti opravdu chtějí originální médium, těžko se jim vysvětluje, že na médiu nezáleží a jde tu o ten COA štítek.
A jinak, dokonce i lidi, kteří si chtějí vyzkoušet linux, to chtějí mít na "originálních médiích" ;D

Lol Phirae

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #32 kdy: 05. 01. 2012, 13:27:08 »
2 Smoofy, ano, ale musíš mít MSDNko.
Médií W7Profi je třeba dost, ale ty W7HomePremium64 prostě nejsou.

Ehm... ten rum už nechlastej. Médium je pouze JEDNO a to, co se nainstaluje, záleží na tom, co si vybereš při instalaci.

Lol Phirae

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #33 kdy: 05. 01. 2012, 13:34:17 »
A jinak, sehnat to je fakt problém jaxviňa - např. taková Softpedia, to je warezárna jak hrom.  http://www.softpedia.com/progDownload/Windows-7-Download-118183.html

 ::) :P ;D

to je jedno

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #34 kdy: 05. 01. 2012, 15:18:11 »
prectete si to jeste jednou od zacatku a zjistite co tazatel vlastne chce.


Tomas Voracek

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #35 kdy: 05. 01. 2012, 17:59:53 »
[Tomas Voracek] Obávám se, že image W7 už se na CD nevejde a bude nutno použít DVD.  ;D

Jasne ze DVD  ;)

Kazdopadne pokud nekdo resi veci stylem "proc to delat jednoduse, kdyz to jde slozite" tak at si to dela po svem. Mnou navrzene kroky byly jednoduche a vedly k reseni. Preji hodne zdaru pri shaneni originalniho media pro dosazeni dobreho pocitu ::)

Lol Phirae

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #36 kdy: 05. 01. 2012, 19:02:40 »
prectete si to jeste jednou od zacatku a zjistite co tazatel vlastne chce.

Ano, četl jsem... Chce naprostou pitomost, tak nechť si napíše do MS a zaplatí jim za nic. Sám MS totiž prodává Windows normálně online ke stažení.

KapitánRUM

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #37 kdy: 05. 01. 2012, 22:45:53 »
To jsou rady  ;D přesně ve stylu:

Kulhánek:
Citace
Česká republika. Méně obyvatel než velké Los Angeles, polovina z nich má pocit, že je děd Vševěd, druhá, že velitel světa...

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #38 kdy: 05. 01. 2012, 23:19:02 »
[KapitánRUM] Já nepatřím ani do jedné kategorie, já jsem totiž Bůh!  ;D

KapitánRUM

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #39 kdy: 06. 01. 2012, 00:20:00 »
No ale bůh JE velitel světa!
A taky se bojí jen dvou lidí!!!!
Chucka Norrise, aby mu nenařezal a Patrika Bangy, aby mu nesebral zlaťáky za diskuze na Idnes.
Prvního zabít nedokáže, protože ho nepřepere a druhýho zabít nemůže, bo by Gorol v televizi pak říkal, že je hnusnej rasista a že Banga byl prima kluk, co šel právě k babičce!!


Zopper

  • *****
  • 657
    • Zobrazit profil
Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #40 kdy: 06. 01. 2012, 10:06:36 »
[Pavel 'TIGER' Růžička] Smůla, já jsem Chuck Norris v přestrojení, takže...  ;D

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #41 kdy: 06. 01. 2012, 11:29:29 »
[KapitánRUM] Velitelem světa není Bůh, ale Amerika, já rozkazy nedávám. A co se týká církve, tak to je jen byznys, s tím já nemám nic společného, jak jste si to tam vy figurky moje udělali, tak to tam máte.  ;D Chuck mne ještě nikdy nezmlátil, pokaždé jsem mu utekl po vodě.  ;D Je až s podivem, že takový člověk neumí chodit po vodě. Jediné vrásky mám z Járy Cimrmana, ale doufám, že nikdy nepraskne stvoření jeho planety, které bylo o týden dříve a stačili mu na to pouhé dva dny z toho ještě jeden rýsoval projekt, jak to bude celé fungovat.

xmms

  • ***
  • 151
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #42 kdy: 06. 01. 2012, 13:53:57 »
To není úplně pravda, na netu se válí ofic. download linky na msdn. U staženého obrazu pak stačí porovnat kontrolní součty z http://msdn.microsoft.com/cs-cz/subscriptions/downloads/ Člověk má alespoň jistotu, že stahuje přímo od MS a obrazy jsou "čisté"  ;)

Jak tam ty ISO stahujete? Microsoft před stažením vyžaduje aktivovat Subscription a potřebuju k tomu Subscriber ID. To nemám.

KapitánRUM

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #43 kdy: 06. 01. 2012, 17:26:13 »
Jistě, že tam je potřeba MSDN subscription, tedy si to jen tak nemůžete stáhnout.
Je to vidět už jen z toho linku http://!!!!MSDN!!!!.microsoft.com/cs-cz/!!!!SUBSCRIPTIONS!!!!/downloads/
Evidentně to jen tak někdo plácnul, aby se pochlubil, že je platící zákazník Microsoftu.

Re:Koupím originální médium Windows 7
« Odpověď #44 kdy: 06. 01. 2012, 18:55:11 »
On nepsal že to má stáhnout z MSDN ale že to má stáhnout odjinud a na MSDN má najít kontrolní součet toho souboru (ten je k dispozici zdarma), aby měl jistotu že je to ten správný image.