reklama

Google hrozivost

Pavel 'TIGER' Růžička

Re:Google hrozivost
« Odpověď #30 kdy: 03. 12. 2011, 23:49:55 »
Aby mne nepoznali, tak píši čínskýma hůlkama, to je absolutně rozhodí a celá obrazovka se mi rozsype.

reklama

Jakub

« Odpověď #31 kdy: 03. 12. 2011, 23:51:58 »
Blaazen: právě v reakci na tuto kauzu a při zjištění jak snadno muže i v linuxu SW ve flashy (AIRu) přistupovat ke kameře jsem si ji raději přelepil.

Linux

« Odpověď #32 kdy: 04. 12. 2011, 02:26:09 »
+fuska: kdyz se to to same zas, zkus pouzit Tor (tor-browser :D).

JardaP .

• 11 064
    • Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 04. 12. 2011, 12:07:04 »
Nejhorsi je, ze dnes se clovek nemuze spolehnout ani na to, ze kdyz ma webkameru s ledkou, tak pri zapnuti te kamery se ledka opravdu rozsviti. Vyrobci dnes delaji vselijake bastly, kde se spousta veci, ktere drive resil HW, resi nekde v ovladaci. Dost mozna i ta ledka.

Pali

« Odpověď #34 kdy: 04. 12. 2011, 13:34:56 »
Ale teď vážně.  :)

Četl jsem, že kontrolku napájení k webce nelze tak jednoduše ovládat, jako třeba kontrolky k NumLocku a CapsLocku. Já mám na laptopu dotykové tlačítko (taky LED - modrá), kterým zapnu webku, ale kontrolka webky (zelená) ještě nesvítí. Teprve když zapnu software (třeba Cheese) a snímání, tak se ta kontrolka rozsvítí. Pochybuju, že by šlo nějakým flashovým bannerem snímat z webky bez toho, aby tyhle dvě LEDky svítily. Myslím, že by to nešlo ani přepsáním firmwaru, pokud je ta zelená LEDka připojená přímo na napájení té kamerky.

Ja mam doma nejaku webku asi od Creative a pouzivam driver gspca_ov519. Asi rok/dva do zadu som ho patchoval lebo pre moju webku led dioda fungovala obratene (svietila iba ak bola webka vypnuta :)). Takze ak niekto najde sposob ako sa dostat do pamate kernelu, alebo nebodaj driver bude taketo nastavenia exportovat do sysfs, tak je mozne ze aj bezny user bude mat prava na zmenu stavu ledky.

Tym chcem povedat, ze su aj webkamery, kde si ledku mozes ovladat a nie je nutne nasvabovana a ovladana samotnym HW.

reklama

KapitánRUM

« Odpověď #35 kdy: 04. 12. 2011, 13:46:43 »
To, jestli svítí nebo nesvítí led, toho si 1/2 BFU nevšimne.

to je jedno

« Odpověď #36 kdy: 04. 12. 2011, 19:26:15 »
a druha polovina, jak uz bylo receno, si rekne "zase ten vergl nejak blbne, ale k Tondovi skaknu az to nebude fungovat, zatim to jede"

JardaP .

• 11 064
    • Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 04. 12. 2011, 20:06:58 »
Z cehoz vyplyva, ze by clovek mel pred notebook uasedat pouze vybaven gumovymi rukavicemi, cinskymi hulkami a prestrojenim s maskou, ktere bude casto obmenovat. Maska samozrejme musi byt vyrobena profesionaly z filmoveho studia, protoze prestrojeni za kasparka by vypadalo podezrele.

to je jedno

« Odpověď #38 kdy: 04. 12. 2011, 20:19:29 »
jsem si vzpomnel na ten vtip od Mladka s tou plynovou maskou co konci: ... vyskubala sis obočí?  ;D

« Odpověď #39 kdy: 04. 12. 2011, 20:21:43 »
... od kamaráda španela ...

Mne napadla ešte jedna eventualita - kamarát Španiel si hľadal niečo tebe alebo o Česku a google, prípadne nejaká ich experimentálna srandička si myslela, že je Čech

« Odpověď #40 kdy: 05. 12. 2011, 08:51:26 »
Aby mne nepoznali, tak píši čínskýma hůlkama, to je absolutně rozhodí a celá obrazovka se mi rozsype.
;D ;D ;D ;D ;D
Ty jsi v.l....

Fuska

« Odpověď #41 kdy: 05. 12. 2011, 16:38:57 »
... od kamaráda španela ...

Mne napadla ešte jedna eventualita - kamarát Španiel si hľadal niečo tebe alebo o Česku a google, prípadne nejaká ich experimentálna srandička si myslela, že je Čech

Jo vybornej napad !

Citace
http://seo-hacker.com/how-is-googlea’s-personalized-search-engine-capability-going-to-affect-seo/#comments
Citace
Why, they have to adapt of course! So what’s gonna happen? I think SEO will focus more on the people – on their chain of searches, on giving them more links about what they’re looking for. SEO is all about giving people what they’re looking for and making your site visible enough to deliver that. Google being more personal means SEO getting more personal too.
... a další podobné články

reklama